Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Roben

гробари се извукоше  :K :K :K

johny cage

#151
Bilo je tesno ali su pali lepi golovi. :~

Dirk

A i vi nekog da pobedite nekako

hulio_salinas

Quote from: Dirk on 03-03-2007, 16:25:53
A i vi nekog da pobedite nekako

Pa da. Vi ste to uradili u vasem stilu.   :K :K :K

=========

Steta. Zao mi je svog bivseg kluba. Iskreno, nista nisam ni ocekivao na groblju, ali bilo je lepo posle Mudrinog gola. Posle su crno-beli preokrenuli ili kako gore pise "probusili oklop".

:wall:

johny cage

 Mi, Vi ... :hmm ne mudrujte mnogo. bavite se sportom i ostavite pusenje. U srbiji ima samo jedan sos kanal. nemojte da vam total socker ispira mozak. tu smo da se zezamo. Ludnica! :V

hulio_salinas

Quote from: johny cage on 03-03-2007, 17:07:41
Mi, Vi ... :hmm ne mudrujte mnogo. bavite se sportom i ostavite pusenje. U srbiji ima samo jedan sos kanal. nemojte da vam total socker ispira mozak. tu smo da se zezamo. Ludnica! :V

Johny, ima nesto sto ne znas. Pre mnogo mnogo vremena jedan clan foruma mi je napisao da sam klinac sto pisem MI i VI, a Dirk ga je podrzao. Pa sada nisam mogao da odolim i da mu ne odgovorim na ono VI.

Opusteno... Ovo je zaje*ancija. Prosla su vremena za tako nesto... Sada je sve opustenije.!!!

johny cage

ma sta zaje... Grobari su najjaci. i totti.

Pedja


Dirk

hulio nije bi bas najjasnije to mi i vi al ok
Nije lepo sto kazes groblje mogao sam i ja da kazem da smo pobedili u rupi 2:4
Ali ono je stvarno rupa iskoriscena za stadion
Aj posalji mi mejl imam jednu sliku za tebe

hulio_salinas

Quote from: Dirk on 04-03-2007, 12:36:47
hulio nije bi bas najjasnije to mi i vi al ok
Nije lepo sto kazes groblje mogao sam i ja da kazem da smo pobedili u rupi 2:4
Ali ono je stvarno rupa iskoriscena za stadion
Aj posalji mi mejl imam jednu sliku za tebe

Dirk, ajmo redom...

Ono MI i VI sam ja pricao kad sam se ponasao kao klinac. Secas se kad sam tek dosao na forum. Bespotrebno sam se raspravljao sa tobom i sa Salexandrom. Tada smo se krvili, secas se? Onda sam ja prestao da pisem MI i VI, jer sam stvarno shvatio da se ponasam kao klinac. Onda si ti to isto napisao pre dan-dva i ja sam morao da odgovorim. Ne iz razloga da ti napakostim ili nesto slicno, vec samo da se nasalim. Ovde smo pre svega da se zezamo i da uzivamo, zar ne?

Dalje, ne znam da li znas da sam pola zivota igrao aktivno fudbal. U fudbalskom zargonu, koji koriste svi igraci sirom Srbije, teren na JNA je prozvan kao GROBLJE. Secas se pre nekoliko godina kada je to bio jedan od losijih terena u Srbiji. Tada je stvoren taj naziv. To nije nikakva uvreda, vec opsteprihvacen naziv za teren na JNA u svetu fudbalera. Naziv "Groblje" je i opravdan i sa te strane da su navijaci Partizana "Grobari". Dakle, Grobari imaju svoje Groblje. Stvarno nemoj da mislis da je ovo uvreda. Tako je stvarno.

Jos nesto - da li znas kako se zove pomocni teren Partizana, koji se nalazi iza Juzne tribine stadiona JNA? Zove se "blatnava"! Razlog za to je taj sto taj teren nije imao travu godinama. Sa tog terena je poteklo mnogo mnogo igraca Partizana. Svako ko je prosao Partizanovu fudbalsku skolu, igrao je na "blatnavi". Danas je "blatnava" malo "posumljena", ali je i dalje gola k'o golet.

Naziv "rupa" za Marakanu mi nije poznat. Marakana je svim fudbalerima u Srbiji san! Meni je neostvarena zelja da igram na Marakani... Jbga...

Moj mail ti pise u mom profilu, tako da mi mozes poslati sta god hoces.

:wave:

mikele

MSL: Samba na Karaburmi, OFK ubedljiv
(http://nono9.us)

Fudbaleri OFK Beograda demonstrirali su u vrhunski fudbal u nedelju i na svom terenu deklasirali ekipu Vo¾dovca sa 6:2 u poslednjem meèu 19. kola Meridijan Superlige.

Utakmica na Karaburmi u pojedinim trenucima podseæala je na duele koji se igraju u najboljim evropskim ligama, a "romantièari" su u velikom stilu zabele¾ili prvu proleænu pobedu i prekinuli niz od ¹est meèeva bez uspeha.

Istovremeno, novi trener Vo¾dovca Miroslav Vuka¹inoviæ imaæe mnogo razloga da zaboravi svoj debi, a "zmajevima" sada predstoji jo¹ ¾e¹æa borba za opstanak.

Domaæa ekipa, sa Aleksandrom Kolarovom u postavi, èiji je transfer u Rusiju odlo¾en do juna, povela je veæ u petom minutu, a strelac je bio Dalibor Veselinoviæ. Samo tri minuta kasnije prednost "romantièara" duplirao je Mitar Novakoviè, a kada je u 11. minutu Veselinoviæ svojim drugim pogotkom na utakmici povisio na 3:0 bilo je jasno da æe bodovi ostati na Karaburmi.

OFK Beograd se, medjutim, nije zadovoljio tim rezultatom, nastavio je da napada, a u 14. minutu najbolji strelac "romantièara" ove sezone Djordje Rakiæ postigao je èetvrti gol za domaæina.

Nakon oèajnog starta, Vo¾dovac se malo delimièno prenuo i u 21. minutu Ivan Je¹iæ postigao je prvi gol za "zmajeve". Dva minuta kasnije, Du¹an Jankoviæ smanjio je na 4:2, ali je u poslednjem minutu prvog poluvremena Stefan Baboviæ naterao golmana Vo¾dovca da peti put na utakmici izvadi loptu iz svoje mre¾e.

U drugom poluvremenu, vidjen je samo jedan gol - u 70. minutu Baboviæ je ponovo bio precizan i stavio peèat na sjajnu igru OFK Beograda. Zahvaljujuæi ovom trijumfu, "romantièari" su se vratili na deobu treæeg mesta na tabeli sa ekipom Mladosti iz Apatina, jer sada oba tima imaju po 31 bod.

Rezultati 19. kola:

Subota, 3. mart:
Borac Èaèak - Hajduk Kula 0:3
Partizan - Smederevo 2:1
Be¾anija - Zemun 2:0
Banat - Crvena zvezda 1:4
Vojvodina - Mladost Apatin 1:1

Nedelja, 4. mart:
OFK Beograd - Vo¾dovac 6:2

(MONDO, foto: MN Press)
7+ :hmm :hmm :hmm

Dirk

Nemoguce da toliko dugo pratim fudbal i sport i da nikad nigde na TVu i u novinam nisam cuo za groblje Prosto nemoguce Ja mislim da je to tvoj neki izraz
A za rupu sam cuo milion puta

Vampire 666

groblje je medju delijama opste prihvacen naziv za sve sto ima veze sa sd partizan vise od 30 godina...a to za rupu prvi put cujem od tebe...

nasty girl

evo iskreno ni ja nisam cula ni za jedno ni za drugo.... :police:

hulio_salinas

Quote from: Dirk on 05-03-2007, 13:50:29
Nemoguce da toliko dugo pratim fudbal i sport i da nikad nigde na TVu i u novinam nisam cuo za groblje Prosto nemoguce Ja mislim da je to tvoj neki izraz
A za rupu sam cuo milion puta

Trazio si u pogresnim izvorima.

Nije to moj izraz. Tako se taj teren zove u svetu fudbala.

Ali da ne duzimo, shvati kako god hoces. Probah da ti kazem nesto sto nisi znao, a ti si to shvatio kao uvredu.

Mission incomplete!

=====================

Jeste li videli onu goleadu na Karaburmi? Gledao sam prenos i nisam mogao da verujem. Nikad losiji fudbal, nikad vise golova!   :K