Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Quote from: Phenomenon on 14-03-2007, 14:25:49
Pa nije bas nijansa 14 bodova, pre bih rekao za klasu gori.

Pa dobro sad... Sad je Zvezda za dve klase gora i mislim da je to to...   :K :K :K

Nas fudbal je KonZa!  :K :K :K

mikele

Quote from: Phenomenon on 14-03-2007, 14:25:49
Pa nije bas nijansa 14 bodova, pre bih rekao za klasu gori.
Ма није толика разлика када је игра у питању,Звезда је само имала мало више среће,а игра и једних и других је малтене била иста.

Еј а највећа фора је када ми неко каже како је наше првенство занимљивије јер су многи клубови напредовали. :wall:
Ја бих пре рекао да су неки назадовали :K
Али стоји да је првенство занимљивије

hulio_salinas

Quote from: mikele on 14-03-2007, 20:05:21
Али стоји да је првенство занимљивије

Zbog cega zanimljivije?

Zato sto smo promenili ime u "Meridijan SuperLiga" ili...?   :K :K :K

mikele

Quote from: hulio_salinas on 15-03-2007, 05:37:45
Zbog cega zanimljivije?

Zato sto smo promenili ime u "Meridijan SuperLiga" ili...?   :K :K :K
Па то је само један од разлога. :wink:
А други је рецимо то што су и Звезда и Партизан изгубили више утакмица у овом првенсту,него за претходна три.
Када је неко од вечитих за 4 кола изгубио 8 бодова предности?Вероватно у старој СФРЈ последњи пут.
А када је неко од вечитих играо са последњепласираним клубом 2-1 и то једва је извукао и ту победу,а при томе голман им је проглашен играчем утакмице,што довољно говори какав је био однос снага на терену.
Мисли о томе :wave:

johny cage

Jos samo Napredak iz Krusevca da udje u msl i elita je na okupu. Ocekujem da ce se napredak boriti sa trecim od pozadi i mozda odem na obe tekme. :loptica

hulio_salinas

Quote from: mikele on 15-03-2007, 10:11:28
Па то је само један од разлога. :wink:
А други је рецимо то што су и Звезда и Партизан изгубили више утакмица у овом првенсту,него за претходна три.
Када је неко од вечитих за 4 кола изгубио 8 бодова предности?Вероватно у старој СФРЈ последњи пут.
А када је неко од вечитих играо са последњепласираним клубом 2-1 и то једва је извукао и ту победу,а при томе голман им је проглашен играчем утакмице,што довољно говори какав је био однос снага на терену.
Мисли о томе :wave:

Pall Mall... Mislite o tome!  :K

Sve to stoji, ali meni i dalje to nista nije zanimljivo, realno. Zanimljivo bi bilo kada bi se povecao kvalitet borbe na terenu. Dokaz da u nasem fudbalu nema nista zanimljivo - mnogobrojna publika.

"Na stadionu je 16, 17, a mozda cak i 18... gledalaca!"  :116:

jeca87

Ne znam da li je klasa ili nijansa ali nije vise 14 bodova... 6, dragi cigani...delije...kako god!

Pedja

Quote from: jeca87 on 15-03-2007, 18:58:22
Ne znam da li je klasa ili nijansa ali nije vise 14 bodova... 6, dragi cigani...delije...kako god!

Nije sija nego vrat :>

Videcemo kako ce dalje da se razvija situacija...

Phenomenon

Jos dva kola do kraja, zvezda gostuje OFK-u, mozda bude razlika i manja...

mikele

@Хулио
ја сам мислио занимљивије у смислу да је неизвесније и да малтене свако свакога може да победи и да вечити ривали више никога не могу да победе са три и више голова разлике,као што је био случај ранијих година. :nonono: :nonono: :nonono:
А о квалитету сам рекао шта мислим пар постова раније. :wave:

darusaz

И да чујем иде ли ко сутра на "Омладински" стадион?  :>

Ја наравно играм из Х-1.  8)

Roben

ја више нећу да гледам уживо Звезду
само ћу да се нервирам бадава  :namcor

biwi

#207
Ja se sa nekim ovde i ne slazem i ako sam ciganin, zvezdinih 14 bodova prednosti nad partizanom nije bilo zbog njene blistave igre vec zbog partizanove katastrofalne!!! I ako sam svezdas smatram da je odlicno to sto je partizan doveo djukica za trenera a ne kao zvezda traze tamo nekog kamaca, tardelija.... Ti treneri da valjaju sigurno ne bi dolazili u srbiju pa makar dobijali i 5 000 000 evra godisnje!!!!!!!! Nego sta da se radi vec da molimo boga da bosko djurovski ne prokocka i ovih 6 bodova u polednja dva kola, jer su i ofk i mladost jake ekipe. Nadamo se sutra ofk - c.zvezda 2!!!!!!!!!!


hulio_salinas: "Biwi, ne pisi VELIKIM SLOVIMA!!!"  :F

Pedja

Da mogu da idem,isao bih,ali posto imam kolokvijum   :wall:

Quote from: Roben on 16-03-2007, 14:44:16
ја више нећу да гледам уживо Звезду
само ћу да се нервирам бадава  :namcor

To ne moze da ti bude izgovor  :nene:

Roben

да си гледао дерби уживо  :namcor
и утакмицу против Војводине уживо  :namcor
не би ни ти ишао да гледаш са ОФК-ом