Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: shmizla on 03-10-2007, 19:19:06
ulazu u sebe,
:smekerica: :djavo :116:
Sorry, morao sam :djavo


Elem, donekle se sla¾em sa dirigentom, ali ponavljam da ovde to nije tema!!! :batina

Ako nasatavite biæu prinuðen da prekinem raspravu malo o¹trije :wink:

dirigent

Mislim da ipak pricamo o ovoj temi iz treceg lica , pa je nemoguce dati neutralnu ocenu. Ima li neko nevin da se javi i obrazlozi svoj stav?
   Ja cu postovati i najgluplje obrazlozenje nevinog vise od najpametnijih jedinomudrenija nas `iskusnih`

Al-Jasmina

 :> Jeste, javice se nevina devojka koja se cuva za brak
i dopustiti da joj ovde poljuljaju veru neverne Tome... :trfr:

wolfeitzckie

исправка, јавиће се невина глупача која ће своје ставове изложити критици искусних и, самим тим интелигентних јахача.

katarina

Ne znam zasto imate ubedjenje da je nevina devojka i naivna devojka...mozda ima ovde bas neka koja cvrsto stoji iza svog stava!

Luximus


pig_am_am

mislim da ovoj temi treba jedna sa istim... jer bez takve zene i muskarca slicne sudbine, sve ovo je besmisleno...

Al-Jasmina

 :> nemam ja nikakvo ubedjenje apropo doticne osobe,
samo mislim da nakon svega sto je receno- u sta bi doticna mogla ikoga da ubedi? Koja bi bila svrha njenih argumenata kad su ovde svi odlucili da ne cekaju brak?  :wink:
Ili jesu, a mudro cute?  :smekerica: :smekerica: :smekerica:

A sumnjam i da doticna zeli da deli svoje intimno vidjenje cele te stvari sa sirim auditorijumom... :hm

igrackica

Cekajte bre, mislite li da u danasnje vreme zaista postoji devojka koja je nevina sa 20 i nesto godina????
Ako i postoji to ce pre biti zato sto jos uvek nije nasla osobu sa kojom bi to zelela da radi, nego zato sto se "cuva".
Ne ocekujem da ce se bilo ko oglasiti, nekako mu to danas dodje kao sramota. Lakse je reci da si bio sa 25 njih, nego ni sa kim. Naravno, mislim da nema razloga za to...

Souris

ja znam jednu nevinu sa 21om i rezervisoa sam je odma..... :> :K :>
iako mislim da je debil lakse bi smuvao kamen nego nju.....

Smrda

a zasto mora da bude nevina devojka,diskriminatori jedni....ccc

Souris

zato sto mozes da je lazes...kao npr. ovo je najbolji sex ha ha ha ha  :K

Luximus

ae, od ovoga ti mala bolje neeemaaa...  :>

Souris


Al-Jasmina

Dobro bre momci,
niste valjda toliko losi u senu? :116:
:cvet