Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ru¾an Bosanac

#300
Pre
Quote from: ...Zvezdana... on 11-10-2007, 08:36:20
Eh bre kolega, sta namigujete,jel se slazete sa krajnjom konstatacijom il vam se svidja ideja o superheroju? :F
Nije mu tacna teorija, da bih ja ako bih usao u brak sa nevinom devojkom mogao da ocekujem sa njene strane "izlete".
     U principu mnogo mnogo drugih detalja gledam na curi kad je biram...i nije nevinost cure uslov za brak sto se mene tice...ne mora da bude ...ali isto tako sa druge strane postavljam pitanje sto mora ona da me proba pre braka, jel to neki uslov...Uci cu u brak sa devojkom kad vidim da je zaista zelim i volim...a neki drugi iskrive sve to i kazu..ako je volis trebalo bi da je probas...Da ali sto moram pre braka. Ja brak stavljam na prvo mesto... Brak se kod mnogih ljudi desi samo jednom u zivotu, a seks nije jedanput.On moze da saceka brak koji je ipak uzviseniji.

Duke

Quote from: Wlada on 11-10-2007, 17:53:33
A sta reci za one koji kad napune 18 IZNAJMLJUJU UCITELJICU?

Da su bili zeljni znanja, a nisu imali mogucnost da ga drukcije steknu sticajem okolnosti u tom trenutku  :wink:

Wlada

Не него су неопевани паћеници који у сексу виде смисао мушкости а не љубав што треба да буде...

Favis

Wlado ti si jedan od jako retkih koji u tvojim godinama tako razmisljaju  :K   :cvet

stef


Duke

Ne bih isao tako daleko u tim osudama. Seks se desava, ljubav se gradi i kroz seks uostalom. Sve je to super dok su ljudi normalni

Favis

razumem ja i to sa uciteljicom...hormoni su cudo...nekad nemaju veze sa glavom

cvjetic

ja se slazem da se ljubav gradi kroz seks...ali se i seks nadogradjuje kroz ljubav...ako ima ljubavi,seks je mnogo bolji...ali iz dobrog seksa ne mora da se rodi ljubav...to je cista strast...

Wlada

Секс је круна љубави(е сад ја причам зато што је то моје искуство и не бих га мењао никада!)
Како да знате да некога волите мнооого: ако вам је веза супер + супер секс = права љубав.

Све то у прилог томе како треба изгубити невиност.
Друга је прича ако неко нема своју другу половину,тј. љубав...Треба бити стрпљив јер ће стрпљење бити награђено.
Секс као секс је ништа, чисто пражњење уколико се правилно не усмери.

cvjetic

wlado,nisam nikad cula da neko tvojih godina ima tako zrele rezone...
:pljes:

Wlada

Ех...Шта ти љубав направи од дечака  :roll:

cvjetic

Quote from: Wlada on 16-10-2007, 22:06:52
Ех...Шта ти љубав направи од дечака  :roll:
napravi covjeka!

Wlada

ХЕХЕ...
Па ваљда ће бити нешто  од мене :stid: . Баш сте фини људи  :wave:
cvjetic  :cvet

stef

#313
 Slazem se sa C! Svaka cast W. Jako zrelo razmisljanje. Mozda si samo malo prekritican, nije samo puko praznjenje...postoji strast, nije cista fizioloska potreba. A opet nije ti nesto stalo do te osobe posle tog cina...polemika...:hmm da li jeste ili nije potreba?

Al-Jasmina

U svakom slucaju uz ljubav je najlepse
nema grize savesti,
nema ispraznosti koju povlacenje strasti moze da ostavi za sobom,
nema pitanja, samo najlepsi odgovor...  :happy: