Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

why izgubih nevinost?

Mislim da je i nisam izgubila
i mislim da se time samo dobija  :happy:


Mislim da je za takav cin bitno da telo oseti zelju da muzicira
da zavibrira svaki nerv i zashumi u glavi od navale krvi,
pa makar i u koprivama  :K
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Tako je  t r u l o to uciniti jer je neko tamo odvalio da ti je vreme...
Ma ko sljivi druge...

ali tako je t u z n o kad je neko blesav pa apstinira a ima s kim i gde i kada i ....
ma tuga!


vladimir


Maslacak

Quote from: smrda on 27-11-2006, 13:59:07
pa cekajte...moze biti i to..
ali sta ako nije naisao tip sa kojim bi ona to uradila,mozda joj se niko nije svideo dovoljno do sada....

Pa nije naisao, ali u tome je i problem... Zasto? Ima preostre kriterijume? Neobicno je da bas nikako ne moze da nadje nekog ko bi joj se dovoljno svideo...posebno jer znam da je okruzena nekim sjajnim momcima. Ceka idealnog? Celo drustvo zna da joj je idealni pred nosom, sem nje. Jednostavno se ogradjuje puno...mislim da je strah tu osnovna emocija... koja nadjacava potrebu za ljubavlju, iako je i ona velika (kod nje konkretno). A kako vreme prolazi, strah moze samo da se pojacava, ako nesto ne uradi po tom pitanju.
Inace devojci uopste ne fali udvaraca :>
Mislim da je obicno to slucaj kod "okasnelih"... ne uvek, ali najcesce...

uopste ne osudjujem. Ne vrsim pritisak ninakoga, niti bih. Niti bih ikad rekla da je neko "nenormalan" zato sto nema vezu, ili sta ti ja znam... Svako zna i oseti kada mu je vreme :happy: Problem je samo kad se primeti da taj neko oseti potrebu i za sexom, i za ljubavlju, ali ga nesto jace iznutra istovremeno koci...

Smrda

@stef...nisam bas sigurna da se podmazuje mozak...a i nisam sigurna da se u tu svrhu(podmazivanja) koristi alkohol....ili si me drugi lagali  :K :K :K :K
@maslacak...ja nisam skontala sada nesto...je li mi ovde razmatramo uopstenu pojavu i da li ista postoji...ili je rec o specificnom slucaju?!?!?
ja sam pisala na konto uopstene pojave...moguce je da se tajming ne poklopi i da ne naidje neki potrencijalni kandidat da ubere pupoljak..(sto bi moja baka rekla!!! :) )...
ali slazem se sa tobom(amin!! :Bog) da se strahom nista ne postize i da je samo koceca sila u datoj nam situaciji....
a za konkretan slucaj...pa ne znam....ne znam osobu,tako da....nisam merodavna...

Al-Jasmina

Alkohol je mnogima "pomogao" da oslobode kochnice
a nekima je zaista pomogao :>

Smrda

eeee....a sta kad nestanu zalihe?!?!?:)
i kad se otreaznimo....strah je veci...

Maslacak

@smrda
Govorila sam o konkretnom primeru, ali sam na kraju rekla da mislim da je najcesce slican slucaj kod svih "okasnelih". Moguce je da se tajming ne poklopi, i to, slazem se, samo kazem da mislim da je retko...obicno tu postoji neka psiholoska pozadina kod osobe, koja dalje stvara problem. Znam i suvise devojaka u toj situaciji, a nijednu u ovoj tvojoj, pa zato tako pricam :)

Smrda

kuuul...skapirala sam te....nego znas...malo je ovo sve uopsteno...pa sam zato rekla da ima i toga i onoga...znam i jedan i drugi primer...ali jedno je sigurno....da sto vreme vise tece...sve je teze...tu se slazemo...da li zbog straha,nepoverenja...cega vec,ne znam...

Maslacak

ma da...
problem je nekad sto cesto ne mozes ni provaliti kad je nesto tako u pitanju. Mnoge devojke nisu ni svesne, vec se kompletan taj strah i ograda manifestuju tako sto im se jednostavno "niko ne svidja"...
a zapravo podsvesno sebi ne dozvole da im se neko svidi.
Osim mozda nekog ozenjenog, nekog profesora, tv zvezde i sta ja znam...jer je to bezbedno...
Opet kazem, ne vazi za sve slucajeve, ali je prilicno cesto :)

Darker

Quote from: Milos82nbg on 27-11-2006, 20:36:42
I dok devojke zamisljaju kako prvi put treba da bude velicanstven , muskarci ne idealizuju taj trenutak
vec samo da se desi pa makar i u koprivama  :K
Zato ¹to æe nama i u koprivama biti extra:-)

sandric

Quote from: Darker on 28-11-2006, 10:06:57
Quote from: Milos82nbg on 27-11-2006, 20:36:42
I dok devojke zamisljaju kako prvi put treba da bude velicanstven , muskarci ne idealizuju taj trenutak
vec samo da se desi pa makar i u koprivama :K
Zato ¹to æe nama i u koprivama biti extra:-)

pogotovo sto sve tako brzo prodje pa ni ne osetite da kopriva moze da ozari

Al-Jasmina

Maslachak je u pravu,
najbezbednije je voleti Keanu Reeves-a
on jeste ukleti glumac al je doovooljnooo daleko
da Desanka Maksimovic ispolji svu svoju magiju :

"Ne, nemoj mi prici, zelim izdaleka..."

hahahah
:>

U vezi s tom velicanstvenoshcu,
zenski deo mladje populacije ocekuje
romantiku, specijalnost situacije koja vodi ka...
ocekuje da se svemir zavrti tachno nad mestom gde se defloracija odigrava
i da se bar jedna ostrvska drzavica nadje pod udarom zemljotresa koji ce oni prouzrokovati  :a

To sto se u vezi sexa vecina stvari desava tamo gde uspete da se (o najzad su svi otisli) smestite i
potpuno opustite (gle opustena sam),
i sto neka vrsta planskog prvog puta izaziva rigor mortis (... ukocenost) od nervoze
pa samim tim i potencijalnu katastrofu od provoda,
stvara dilemu u glavicama malih slatkih perfekcionistkinja koje bi ono gore navedeno! :cvet

Ipak, najbitnija je stavka sto ljudi sebi ne oprastaju nesavrsenosti
i niko takav ne luduje da se sto pre izlozi kritici jos nekoga
jer da se razumemo,
nece svako izabrati/zaljubiti se u osobu koja je dobra i razumna...
Zene nekad bas vole da vole kretenchine :D


dyki

Jeste malo OFF ali moram :)
@Al-J: da sad ne citiram sve tvoje postove (bar sa ove strane) ali.... bravo legendo!!! Odlicne objektivne teorije o zenama (sto se ne ocekuje uvek od devojke :) ) a jos me nasmeja lepo!!! :) :cvet

Al-Jasmina

 :stid:  :) :cvet

pa kad je suva istina!
narocito ono za kretene,kochenje ekstremiteta i vrtlozenje galaksija  :K

Darker

Quote from: sandric on 28-11-2006, 10:15:23
pogotovo sto sve tako brzo prodje pa ni ne osetite da kopriva moze da ozari
Pa nemamo mi ¹ta da osetimo-vi le¾ite u njoj...
Jasmina, amin.