Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 30-11-2006, 14:59:51
Dodao bih samo interesantno iskustvo: Oslobaðanje od straha, inhibicije, tereta, bede, lak¹e ide sa osobom od poverenja, koju volite mo¾da samo drugarski, nego sa osobom u koju ste zaljubljeni...
Jer sa osobom u koju ste zaljubljeni, mo¾da oseæate teret i pritisak da to uradite, sa drugarom mo¾ete stvarno kad po¾elite... e sad druga strana medalje, je ako se zbog tog èina kod drugara razviju izvesna oseæanja, zato nije lo¹e to uraditi sa nekim iskusnijim drugarom :K

El si ti pokusavas da nas hipnotises da idemo na Fest ili sta? :cvet
:K

Drug pa drug...

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 01-12-2006, 01:00:43
...kazu da je to najbolji, najopusteniji sex...
drug, drugarica...u jednom momentu provale da su sami... i osete spontano trenutak...

kako moze biti najbolji i najopusteniji?
Ako posmatramo sam cin, onda ok...
Ali...
Zar se ne postavlja razumno pitanje: "Sta dalje?"
Zar se tako ne gubi drugarica?

dyki

Quote from: Al-Jasmina on 01-12-2006, 06:35:02
Quote from: Darker on 30-11-2006, 14:59:51
Dodao bih samo interesantno iskustvo: Oslobaðanje od straha, inhibicije, tereta, bede, lak¹e ide sa osobom od poverenja, koju volite mo¾da samo drugarski, nego sa osobom u koju ste zaljubljeni...
Jer sa osobom u koju ste zaljubljeni, mo¾da oseæate teret i pritisak da to uradite, sa drugarom mo¾ete stvarno kad po¾elite... e sad druga strana medalje, je ako se zbog tog èina kod drugara razviju izvesna oseæanja, zato nije lo¹e to uraditi sa nekim iskusnijim drugarom :K

El si ti pokusavas da nas hipnotises da idemo na Fest ili sta? :cvet
:K

Drug pa drug...

Hhahaha, Dare, naivan si mi ti... K'o francuska sobarica :)

Quote from: hulio_salinas on 01-12-2006, 08:18:33
Quote from: Maslacak on 01-12-2006, 01:00:43
...kazu da je to najbolji, najopusteniji sex...
drug, drugarica...u jednom momentu provale da su sami... i osete spontano trenutak...

kako moze biti najbolji i najopusteniji?
Ako posmatramo sam cin, onda ok...
Ali...
Zar se ne postavlja razumno pitanje: "Sta dalje?"
Zar se tako ne gubi drugarica?

Uffffff....... Taj spontani trenutak..... Krene samo od sebe.... Neverovatno koliko moze dobro da bude!!!! I da traje neko vreme.... I da izgubis drugaricu..... Obavezno :)

Maslacak

E pa na to sam i mislila! :>
Izgubis drugaricu, odnosno drugarstvo sigurno nije kao pre... ali sam sex...verujem da je bas super :happy:
A u takvom jednom magicnom spontanom trenutku, malobrojni su oni sposobni da misle na to "sta ce biti posle"...

hulio_salinas

ma drugarstvo vise ne postoji...   :>
drugarstvo je ostalo na posteljini u vidu znoja... posle toga imas nesto sto se zove: ozbiljna veza...   :roll:

Wolf

Ne znam bas da li ne postoji. Ja imam drugaricu sa kojom nikad ne bi mogao da budem.

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 01-12-2006, 10:14:12
drugarstvo je ostalo na posteljini u vidu znoja... posle toga imas nesto sto se zove: ozbiljna veza...   :roll:

mislim da ne mora da znaci da ce preci u ozbiljnu vezu...moze, ali ne mora...moze da unisti drugarstvo, a moze da predje u neku novu vrstu drugarstva...
boze, kako su slatki ti medjuljudski odnosi :happy:

Quote from: Wolf on 01-12-2006, 10:45:48
Ne znam bas da li ne postoji. Ja imam drugaricu sa kojom nikad ne bi mogao da budem.
sto znaci da nisi ni bio s njom, a hulio je rekao da vise ne postoji, odnosno nakon sexa...

AquArius

Narode, preselismo se u drugu temu  :lol:

Elem, kakvo crno vodjenje ljubavi/gubljenje nevinosti sa drugom i to "bez inhibicija i problema"...
Mislim, volis ti njega, ali ne toliko i na taj nacin!
Za mene, ko to radi "drugarski" ili ne radi drugarski, ili ne zna sta hoce....


Wolf


Quote
sto znaci da nisi ni bio s njom, a hulio je rekao da vise ne postoji, odnosno nakon sexa...
Quote
nisam, ali nikada o njoj nisam razmisljao na taj nacin, sta vise gledam je kao sestru

stef

 Ma lupa D gluposti. Nevinost treba izgubiti sa deckom, ili sa izvidacem :K

Wolf

Onim " izvidjacem " od pre neko vece?  :K

AquArius


Darker

D je ovde samo podelio sa vama jedno interesantno iskustvo, za koje je sticajem okolnosti saznao... Neæemo da me¹amo teme, prièamo o gubljenju nevinosti, ne o sexu (sad æe neko da me pita:zar to nije isto?:D Nije!)
A ja rekoh u jednoj temi, da bi bilo najbolje uvesti obavezno sexualno vaspitanje u srednje ¹kole, sa sve zavr¹nim ispitom, za oba pola naravno, sa iskusnim prostitutkama i ¾igoloima...:-)

Alnus Glutinosa

najbolje je kad je zajedno izgubite (dobijete  :>)...jest da nije neki vatroment...al' je nekako lepo....  :a
:happy:

Darker

Pazi, neponovljivo iskustvo. Oseæaj psihièki - savr¹en. Fizièki - oèajan. Zavisi na ¹ta se ko vi¹e lo¾i... Trema, drhtanje, treperenje u stomaku, oseæaj da ne zna¹ ¹ta da radi¹, uzbuðenje, zaljubljenost, smotanost, nervoza, ludaèka napaljenost koja p¹onekad ne mo¾e da se manifestuje od silne nervoze... Zbrka op¹ta.