Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

dirigent

Kad pricate o tim zamisljenim tipovima devojaka , da formulisem u teoremu , bar po nekom mom kriterijumu.

      U onim stvarima muskarcu je najbolja devojka koja ume na najcedniji i najneviniji nacin da pokaze svoju naperverzniju prirodu i slobodu.

Ru¾an Bosanac

Quote from: igrackica on 29-09-2007, 07:55:01
:pljes:
Oni bi "domacicu, kurvu i damu"!
E, moze, ali nevina sigurno nije ta!
Devojka mora imati neko iskustvu, nije tu samo stvar sexa, nego i svega ostalog!
E pa nije....to sto ti mislis da bi mi i domacicu i kurvu i damu, to je samo tvoj psiholoski problem. You need :help:   U principu normalan muskarac trazi razumnu curu.

dirigent

U prvu je ruzni Bosanac , Darkeru zaboravio si, mora da bude

    domacica
    kurva
    dama
    i nadasve RAZUMNA cura  :wink:

igrackica

Tu se svi slazemo  :wink:
Bosanac, opusti se, malo smo koristili metafore...
Znas ne mislimo bukvalno kurva, nego u krevetu, znas...  :>

Mili

"Mu¹karci vole nevine. Svaki mu¹karac bi voleo da legne sa kurvom, a da se probudi kraj nevine".
                               Isak Ba¹evis Singer


Po meni je insistiranje na nevinosti èist primitivizam...

katarina

Svidja mi se ovo da bide RAZUMNA!!  :lol: za vas nikad dosta razumevanja...

Al-Jasmina

 :hm pa sta znam,
ja recimo znam za slucajeve da su muski "bezali" od nevinih cura
iz raznih razloga-
ne zele da se ona veze za njih (notorna budalastina, desava se samo ako je neko ultra nesiguran pa se veze zbog nekog odbrambenog mehanizma)
nisu sigurni kako to ide sa nevinom curom  :>
ili nece da se cimaju oko svega toga, i traze nekoga manje "zahtevnog"
(sto ce reci, laka zabava za lenjo posle podne)

AquArius

Koliko moras da budes opterecen, nesiguran
ili nezadovoljan. Ili kako i gde vaspitan
da ti je dobra samo nevina.

Nevinoj si sigurno najbolji.
Sigurno jedini, prvi, nenadmasan.
Pod uslovom da ona jeste nevina i naivna.

Svako zivo bice ne voli komparaciju.
Musko bice bas i ne voli u krevetu.

Svodi se na sujetu.

Darker

Ili na istra¾ivaèki rad :116: :116: :siza: :siza: :siza:

Dirigentu i Ru¾ni Bosancu, pioniri rudarstva u nas :trfr:

RB, kontam da nas sve zjbv¹, ali ovako teoretski, ajde za¹to ti je toliko zanimljivo da bude nevina?
Mislim, ako hoæe¹ da nas jb¹, mora¹ prvo da nas upozna¹, da nam se malo ¹lihta¹, pa ako si dobar-sami æemo te tra¾iti :K :K :K

Maslacak

#204
Vi ste svi poèeli da prièate o mu¹karcima kojima je bitno da devojka bude nevina.
Pitanje je glasilo: ¹ta mislimo o devojkama koje se èuvaju do braka.

Ja mislim: to je sasvim ok. Ne mislim da su lude, ni nenormalne, ni nesigurne ni ¹ta ti ja znam. Svako ima svoja uverenja, principe, ¾elje...i sve dok ih se dr¾i - dobro je. Najgore od svega je kr¹iti sam sebe.
Osim toga - rekla bih da je èe¹æe da upravo devojka ¾eli da se èuva do braka (nova moda u SADu, kao ¹to reèe Jas), a ne da to mu¹karac tra¾i od nje! Mislim da velika veæina dana¹njih mu¹karaca (amero-evropskih - iskljuèimo islamske zajednice) ¹izi i be¾i glavom bez obzira kad èuje da riba nije za sex :K E tu onda treba istrajati, ako ti je veæ do toga stalo. Pa æe takva devojka, naæi nekog koji samo takvu i tra¾i - i to je onda to, svi sreæni. Ako se ispostavi da su se zeznuli - sami su sebi zakuvali.

Mene zanima samo, postoji li ijedan drugi razlog da devojka ¾eli da se èuva do braka, a da to nije religija?  :hm
(o mu¹kim razlozima posle)

Ru¾an Bosanac

Strasno, ja tebi Darkeru da se slihtam? Prvo nisam takav covek, da prihvatim taj tvoj poziv,a drugo da ti odgovorim na pitanje...Postoji krasota nevinosti ali ti nisi nje svestan,niti si je ikad upoznao...jer razmisljas na svoj "Pamela Anderson" nacin.

lijepa bosanka

Dobro,Boske,poku¹aj da nam objasni¹! Kako ti obja¹njava¹ tu krasotu??

Moje mi¹ljenje je upravo ono ¹to je Aqua napisala u poslednjem postu!!!
Mu¹ka sujeta na prvom mjestu!

stef

 Bolje kad nije nevina, tako razmenite iskustva...A kada je nevina, uglavnom se svodi na to da je ti poducavas... :plez

Maslacak

Hulio je jednom pisao ovde o ¾enskom "pogledu zahvalnosti i po¹tovanja"
¹to je izazvalo male provale smeha :trfr:

je l' to ta krasota? :>

Nije samo sujeta kod mu¹karaca. Jeste dobrim delom, ali nije samo.
Ima i onog: ja sam tvoj gospodar i vlasnik i tvoj ¾ivot poèinje tek samnom. Posesivnost.

A ima i religioznih, ali onda, ako se ne varam, i jedno i drugo treba da budu nevini, zar ne?  :wink: To veæ po¹tujem, kao ¹to rekoh... svako svom.

shmizla

Quote from: Maslacak on 01-10-2007, 23:22:01
Hulio je jednom pisao ovde o ¾enskom "pogledu zahvalnosti i po¹tovanja"
¹to je izazvalo male provale smeha :trfr:

je l' to ta krasota? :>

Nije samo sujeta kod mu¹karaca. Jeste dobrim delom, ali nije samo.
Ima i onog: ja sam tvoj gospodar i vlasnik i tvoj ¾ivot poèinje tek samnom. Posesivnost.

A ima i religioznih, ali onda, ako se ne varam, i jedno i drugo treba da budu nevini, zar ne?  :wink: To veæ po¹tujem, kao ¹to rekoh... svako svom.

apsolutno se slazem s tobom... pogotovo za ovo 'svako svom'... mozes da trazis i ocekujes samo ono sto i ti sam imas i nudis... u ljubavi, u prijateljstvu, u zivotu...