Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ru¾an Bosanac

#285
Quote from: Wlada on 06-10-2007, 14:45:53
Ma дај! Мислим да човек који остане невин до краја живота није провео нормалан живот.  :juju:  :Bog
Како неко може да се одрекне једног од најбољих и најлепших животних искустава?


A jesi ti to prouèio ¾ivot do kraja pa zna¹ da takav èovek nije proveo normalan ¾ivot?

Wlada

#286
Наравно да нисам, мада мислим да ће већина да се сложи самном! Али овде не говоримо о мени него о невиности! Конкретно невиности до краја живота.

Уколико се не слажеш са мојом изјавом немој почињати са аргументом ad hominem! Чувај га за крај

shark

Nisam bas upucen o cemu raspravljate(mrzi me da citam ostale stranice), ali ne mogu da verujem da ima ljudi na fax koji nisu  :juju:
probajte sto pre!!!!!!!! :ohman:

Al-Jasmina

 :lol: :lol: :lol:
Chatujte,
upoznavajte se,
zaljubljujte se,
vencavajte,
izrodite decu,

ali ne u ovoj temi  :F pilici mali
:happy:

...Zvezdana...

#289
Setih se jednog,dragog, prijatelja iz srednje… Istine koja je u meni izazvala zaljenje … On, naime, ne bi zeleo da se zaljubi u  nevinu curu, ne zato sto bi mu smetalo njeno neiskustvo, naprotiv, zato sto ga plasi cinjenica da ga sutra takva moze varati u braku, i povrediti ga u zakasneloj potrazi za iskustvom…U njegovoj glavi za nevinu curu treba hrabrosti i mnoooogo samopouzdanja. Nisam ga ubedila da zena ne misli o rednim brojevima u potrazi za pravim, zato mnoge i zavrse sa prvim, i to cesto srecno, sticuci iskustvo sa tim istim…Po teoriji mog druga, Ruzan Bosanac bi bio super heroj koji puca od samopouzdanja. Istina bi trebalo da bude: Onda kada te neka/i  stvarno dotakne, boli te uvo za njen/njegov visak ili manjak iskustva… Ziveti sa predrasudama, u ma kom smeru je bespotrebno ogranicavanje uma…

E ja preterah iznad ne obracajte paznju... :F,a a ni jedna dobra dusa da me zakopa,pa rekoh sama cu. eto.

Ru¾an Bosanac

Quote from: ...Zvezdana... on 10-10-2007, 07:42:07
Setih se jednog,dragog, prijatelja iz srednje… Istine koja je u meni izazvala zaljenje … On, naime, ne bi zeleo da se zaljubi u  nevinu curu, ne zato sto bi mu smetalo njeno neiskustvo, naprotiv, zato sto ga plasi cinjenica da ga sutra takva moze varati u braku, i povrediti ga u zakasneloj potrazi za iskustvom…U njegovoj glavi za nevinu curu treba hrabrosti i mnoooogo samopouzdanja. Nisam ga ubedila da zena ne misli o rednim brojevima u potrazi za pravim, zato mnoge i zavrse sa prvim, i to cesto srecno, sticuci iskustvo sa tim istim…Po teoriji mog druga, Ruzan Bosanac bi bio super heroj koji puca od samopouzdanja. Istina bi trebalo da bude: Onda kada te neka/i  stvarno dotakne, boli te uvo za njen/njegov visak ili manjak iskustva… Ziveti sa predrasudama, u ma kom smeru je bespotrebno ogranicavanje uma…

E ja preterah iznad ne obracajte paznju... :F,a a ni jedna dobra dusa da me zakopa,pa rekoh sama cu. eto.
:wink:

...Zvezdana...

Eh bre kolega, sta namigujete,jel se slazete sa krajnjom konstatacijom il vam se svidja ideja o superheroju? :F

Al-Jasmina

Vala Zvezdana, lepo si mu rekla  :batina
Molicu LEPO bez citata na koji se odgovara jednim smajlijem- kako ovde, tako  i u ostalim temama!



...Zvezdana...

 Al-Jasmina,draga...nemoj tako grubo :wink:,uplasices kolegu, pa nikada necemo saznati njegov konacan odgovor :happy:

Al-Jasmina

 :)): nisam namerno zelela da ispadne grubo
prosto koristim priliku da opomenem sve sadasnje i buduce monosmajlijashe  :>

elem, natrag na temu...

philoserbiana

moram da istaknem da mi se svideo naziv teme...gubljenje nevinosti moze biti svo troje,a najlepse je kada je ljUBAV...
u kom dobu-nije bitno,vazno je da si sazreo u svakom pogledu,da si punoletan,da si odgovoran i da znas sta radis,da tako osecas,a ne zato sto to tako i tada treba,pod pritiskom sredine itd.  :cvet

lane

Филосербијана, потпуно се слажем са тобом!
Мислим да је најбитније да се то уради онда када се то стварно жели и осећа... :ljubav:
Не зато што неко други (наводно паметнији) каже да ти је време, због притиска околине...
Право време је онда када си нашао особу са којом то стварно желиш, у коју си заљубљен, у коју имаш поверења...
Не треба се оптерећивати годинама и стварно је глупо то урадити из тако погрешних разлога, онако чисто ради реда...
А људи који се можда томе подсмевају или мисле да то није нормално, онда је очигледно проблем у њима...
Свако бира свој тренутак и ради онако како осећа...  :wink:

Вероватно је ово све већ и речено у овој теми пошто видим да се овде доста писало, али ваљда није проблем да и ја кажем своје мишљење пошто нисам раније, иако је можда поновљено.. :wink:

Wlada

Naravno da bi bilo super da prvi put sex bude vodjenje ljubavi a ne sticanje iskustva.
Pobogu pa nismo zivotinje

lane

Па, наравно...
Него има људи који се чуде ако имаш нпр. 17 година и још увек си невин, да не причам о двадесетим...
Е, такве не могу да схватим...
Не треба да буде њихов проблем када неко то жели или не, а нарочито нико не треба да осуђује што си то урадио превише рано или превише касно...
Ко то може да процени за друге?!
Свако процењује за себе када је прави тренутак... :cvet

Wlada

A sta reci za one koji kad napune 18 IZNAJMLJUJU UCITELJICU?