Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

#345
Mali dodatak: èak i da je post lo¾ana, odgovori mo¾da mogu biti korisni nekom ko ima slièan problem, a nema hrabrosti da isti izlo¾i :wink: :K


Dare,
ima taj dodatak i kod mene u postu

:lol:

A.

pig_am_am

skorpionelo  :*:  znao si da smo paljevine...  :*:

to si iskoristio...  :*:  jedan skorpionelo je morao biti ubiven  :*:

dirigent

       Nevinu ribu otkaci odma , udri joj kontru u startu , da se oseca krivom sto je nevina. Tako ces moci da joj pridjes. Ako se lozis samo ces izgubiti previse vremena za nesto sto ocekujes da ces dobiti , a ona ne ume ili nije sposobna da ti pruzi. Naravno ko ne misli ozbiljnu vezu ne treba ni da se upusta.

       A ovo sto sam rekao nema mora da ima veze sa sexom uopste . Ne gradi se veza sa nekim ko ni ne zna sta je to.

Al-Jasmina

 :> :> :>
A kako ce taj neko ikad nauciti?
I ko se to naucen rodio?  :cvet

mimil

dirigentovi saveti kao i uvek zlata vredni  :wall:

uvek predlazem da treba samo suprotno od onoga sto dirigent savetuje  :roll:

pig_am_am

 covece dirigentU, razbezace ti se zainteresovani za hor :K

a sta cemo sa tim sto je i sam skorpionelo nevin? c c c...

Gaudeamus igitur
Juvenes dum sumus
  :>

SLATKIS


katarina

Dirigent je zaboravio da nevine devojke ne vicu na sav glas da su nevine i cesto covek i ne pretpostavi da 'ima posla' sa nevinom...

zerocool

mislim da mnogi od vas gledaju na stvari samo iz svoje perspektive, jer smo svi jednom bili u toj situaciji i svako od nas je presao taj stepenik zbog razlicitih razloga,neko iz ljubavi, neko iz radoznalosti, a neko da ne bi odudarao
ja sam poslednja dva izbegla, pa sacekala prvi i nisam se pokajala, a to je i znacilo da sam preskocila onaj period 18-te kodine kad je to bilo bitno uraditi jer svi to rade.
Svi su prozivali izjavu Patrijarha Pavla da se ne treba bludniciti,a Crkvin stav nije da je greh imati odnose pre braka vec da cesta promena partnera dovodi do raznih bolesti,a time i moguceg steriliteta
Ja imam drugaricu koja se cuva za brak i postujem njeno shvatanje, a jeste iz verskih razloga.To je njena odluka, nije nametnuto sigurno, a jedini razlog zbog kojeg u tome uspeva je sto ima pored sebe nekog ko tako isto misli jer mora zato sto ce biti pop, mada mnogi to ne postuju
profesor anatomije je rekao da nije sigurno imati odnose pre 21 god jer telo nije spremno, mislim na zensko

Miss_Sunshine

dirigentovu izjavu aposulutno ne bih komentarisala, iskreno mislim da se malo pogubio kad je ovo pisao, vecini momaka inponuje da curi bude prvi! dok cure uglavnom vise vole "iskusnije" :smekerica:

Al-Jasmina

 :cvet Ne bih da vredjam profesora anatomije ali zrelost tela je individualna stvar...mozda nije preporucljivo za radjanje ali za sex zavisi  :hm

Slusati sebe je najbolji savet!
Telo, duh i srce ce znati kada su ujedinjeni u stavu i kada se slazu da je pravi trenutak  :cvet


dirigent

Ha ha, ha ja govorim iz vlastitog iskustva. Na macku u dzaku ne treba trositi puno vremena , jer ma koliko bio pazljiv i strpljiv , devojka ne moze da uzvrati egal. To dovodi do preteranih ocekivanja , bolje dati na kasicicu , pa nek ona ocekuje , a kad je osvojis , tada veza pocinje - pa ko zeli i treba nek bude pun paznje i razumevanja , pre toga cisto gubljenje vremena.
     Uzgred prosle godine mi se zgodilo da se upoznam sa jednom takvom koja je i imala 20 i vise godinica. Nakon previse vremena paznje i razumevanja koje sam joj posvetio , shvatio sam da to nema vrednost samo po sebi jer ona to ne razume. Rekoh sebi - hvala ne , samo sa onima koji znaju sta hoce.

      I uostalom moj prethodni post je vise bio namenjen muskoj populaciji , i nemojte zene replicirati , jer muskarci znaju kakve su nevine devojke.

      Za ljubav misle da znaju  , za `ono` sebi drze cenu , a jedino znaju sta nece.
      U ovo poslednje se kladim u 1000 evra. Pa sad posmatrajte iz naseg ugla , sta je bolje za nas kako da cinimo.

Al-Jasmina

Ej, sta god  :roll:
Mene je pre neki dan ubedjivao drugar, kao sto ubedjuje sve svoje prijatelje (muske i zenske), da nema mesta kalkulaciji ako neko zeli da zivi ispunjen zivot!

Iz zenskog ugla, Bogu hvala na neustrasivim muskarcima  :Bog :pljes: :pljes: :pljes:

Nightmaster

Dirigent, to je nesto najgluplje sto sam ikada cuo. Ako joj dozvolis da te upozna i stekne odredjenu kolicinu poverenja, zasto ne bi izgubila nevinost sa tobom ili bilo kojim drugim pripadnikom muske populacije. Te fore kao sto si ih opisao ne pale. Samo poverenje i tvoja je(iz iskustva). To je sto se tice nevinih devojaka.
Sto se tice cura koje ne znaju sta hoce, od njih treba bezati!!! Nema nista gore od toga. Prodaju ti pricu, ja sam velika, znam sta hocu, sve mi je u glavi itd. Istu muku sam imao prosle godine. Kada smo raskinuli, bio sam izgubljen dva meseca. Tako sam se bio zaljubio. Sada me zivka i cima i ostalo. Strasno!

dirigent

Mozes da dozvolis da te upozna , i da to ide polako . Ali to ne treba da ti bude JEDINA varijanta . Moje vreme je meni dragoceno i rasipacu ga a onim koji ume i zeli sa mnom da ga potrosi na kvalitetan nacin , a ja da izigravam animir -majstora nekim siparicama , moze ali samo usput.