Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Maslacak


cvjetic

u potpunosti se slazem sa maslackom i jasminom! mislim da gubljenje nevinosti nije gubljenje nego dobitak,kao sto je Jas rekla!vise su na gubitku oni koji propustaju ono sto dobijes time!jer ako ti je stalo do nekoga,onda sam po sebi osjecas zelju da sa njim to podijelis!veza bez seksa za mene nije veza zato sto je to najintimniji cin kojim se dijele osjecanja!a najbolji je lijek za sve,to je najbolja hemija!
p.s. Darkeru,shvatam tvoju iznenadjenost izjavom''sto,sta mu fali?'' ,jer sam se i ja licno nasla u toj situaciji,kada me je jedan ''galantan'' mladi gospodin na moj odgovor ''ne,nemam decka'' upitao ''a zasto?pa mora da si mnogo nadrkana!'' sto APSOLUTNO  nije istina,ja sam uvijek nasmijana!da li negdje pise da moras da imas decka ili djevojku?a danas je tesko upoznati nekoga normalnog,jer su ribe navalentne,a frajeri velike budze!jedina nada ti je faks,ili drugaricin drug sa faksa.ili komsija iz kraja,jer je cinjenica da ces tesko upoznati kvalitet u kafani!

Al-Jasmina

E Cvjetic svaki dobar ti se dao :)

I meni je budalasto kad neko negoduje sto nemas decka, umesto da se raduje jer...
Ma neki su bez mozga...

Dukica

Mojne tako Cvete dragi,kafana je majka! :K :K :K :K

Salim se,u pravu si,to sto se imati/nemati decka tice! Samo ima raznih ljudi,neko voli da svastari pa da naidje na nesto pravo,a neko ce pre da saceka pravi momenat.Al nema to mnogo veze sa DOBIJANJEM nevinosti! :~

cvjetic

...kafana je moja sudbina....  nikad nesto protiv kafane dukice,naravno!! :cvet :cvet
  Jas,bas sam to htjela i da kazem!umjesto da kaze ''e bas super'' ,on mora u startu sebe da ukopa... i kao nesto ce da postigne samnom...vazi....

Smrda


Maslacak

Quote from: cvjetic on 28-11-2006, 17:26:21
mislim da gubljenje nevinosti nije gubljenje nego dobitak,kao sto je Jas rekla!vise su na gubitku oni koji propustaju ono sto dobijes time!jer ako ti je stalo do nekoga,onda sam po sebi osjecas zelju da sa njim to podijelis!veza bez seksa za mene nije veza zato sto je to najintimniji cin kojim se dijele osjecanja!a najbolji je lijek za sve,to je najbolja hemija!

Amin :Bog :Bog :Bog
:)

Quote from: cvjetic on 28-11-2006, 20:32:56
  Jas,bas sam to htjela i da kazem!umjesto da kaze ''e bas super'' ,on mora u startu sebe da ukopa... i kao nesto ce da postigne samnom...vazi....

Ma ne kapiras ti...gledaj, stvar u tome sto jadan decko vidi tako lepu devojku, pa se vec pomiri sa sudbinom da je zauzeta, a onda kad kaze da nije, prosto se sokira, pa mu izleti... :lol: Salim se...

Da, ne pise nigde da neko mora imati decka/devojku. Ali mnogi tako misle i tako se ponasaju. Ne znam zaista odakle taj pritisak... Zbog toga postoji i ona kontra strana: devojke koje jednostavno ne mogu da podnesu da budu same, pa ulaze u vezu sa bilo kim samo da bi stalno imale nekog. Ovo je meni mozda i gora varijanta od one prve...tek to je pokazatelj (druge vrste) nesigurnosti :K

Smrda

ja mislim da taj pritisak ima veze sa tim da osoba "treba" da bude prihvacena od strane drustva....znas...da sve bude po ps....a ako slucajno preskocis korak ili izmenis plan odmah nesto ne valaj...malogradjanski stavovi....svuda ih je...

Al-Jasmina

Pa to jeste, a uzas je kad cura prosto baci tu nevinost i onda pomisli da je sex nesto bolno,
(blago) neprijatno iskustvo kojim sebe podizes u tudjim ocima

tuga

Smrda

tuga...ali neverovatno je koliko osoba moze da prihvati takav stav prema zivotu kao normalan...da li je to zamena teza ili sta...?
da baci nevinost...ili jos gore zbog cina bacanje iste zakopa sebe u vezu koja mozda nije dobra po nju...ali ona prihvata....eee...to je jos veca tuga

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 28-11-2006, 13:51:27
Quote from: sandric on 28-11-2006, 10:15:23
pogotovo sto sve tako brzo prodje pa ni ne osetite da kopriva moze da ozari
Pa nemamo mi ¹ta da osetimo-vi le¾ite u njoj...
Jasmina, amin.

Eh, zensko i na sljunku lezi i na...ma radost :>

Darker

Mo¾da je mislila da kopriva mo¾e da oZari? Ja sam sav ozaren polse tog èina bio:-)
Malo æu promeniti naziv teme;-)

dyki

Pa devojka ako 'oce bezbolnije da se oZari moze da ode u Zaru kao i sve i da se napaZari za sve pare :) (naravno, to je bolnije za dzep, al' sta su pare... :) )

Darker

Zar?:-)
Ne bih rekao da to ima ikakve veze sa raZARanjem himena?!

dyki

Ali ako ispod proZora peva decko koji bi da je raZore? Pa izadje cale sa puskom da ga raZori? To moze vise da je boli nego samo raZaranje Hi-mena :) Aj' necemo vise, Aqua ce da nas  :F