Popravi zub za DZ!!!

Started by zoe, 27-11-2006, 09:31:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

На Стоматолошком факултету можете поправити зуб (пломбирање или замена старе пломбе), извадити зуб ( :K), направити тоталну или парцијалну протезу (упутите баке и деке :wink:) и то све само за 100 динара колико износи партиципација!
Мајсторство том приликом показују студенти овог факултета под ригорозном контролом својих асистената и професора!

За детаљније информације, можете ми се обратити преко приватних порука.

За блистав осмех  :) :>

hulio_salinas

Studenti, je li? Koliko je to sigurno?    8)  :roll:

kazes ovo:  :>
a da nije slucajno ovo:  :K

zoe

Кад ти зуб изваде, онда је овако  :K
А кад поправе, овако  :>
Немој се бринути, супер су они! :)

vladimir

Na tu foru mogu i da se rade resekcije korena zuba, ¹to je jako povoljno i ista je struènost kao kad ti rade u ambulanti...

crazy ball

poprlicno sigurno-moja drugarica je bila nekoliko puta
uskoro cu i ja moci da vam prenesem licno iskustvo   :>

M^i^M^a


crazy ball

idem sutra pa cu da ih pitam!
meni su sva cetiri izasla odavno a dva su kvarna i hoce da mi ih prave,a ja bih da ih vadim...na tu moju zelju mi je drug koji zavrsava stomatologiju rekao da mi je bolja da sacuvam svoje zube sto duze pa cak i umnjake   :K

M^i^M^a

ja treba da izvadim sva 4 a jos mi ni jedan nije niko...

zoe

Питала сам за умњаке... могу да их ваде ако су никли а не могу ако још увек нису. То ми је рекла девојка која је на 4. години. Можда то раде ови са 5. године.

Bred

Ne preporucujem vadjenej umnjaka sem ako to nije jedino resenje. Takvih sam se prica naslusao u poliklinici o problemima prilikom vadjenja umnjaka da je to stravicno i samo molim Boga da mi ovaj 4 umnjak nikne kako treba

Dukica

Moj dragi  vilenjak upravo to vezba na nekom jadniku! Ja se ne bi usudila! pa da bude  :K :K :K:pst :pst :pst,pa tacno bi ih  :box :box :box :box.

Darker


M^i^M^a

meni su rekli da moram da izvadim sva 4 posto mi guraju ostale zube...pa se bojim da cu ako budem cekala da porastu morati i protezu da nosim :K

Coolgemini

I meni umnjaci guraju druge zube,ali mi se ne daje bash 1000E za fiksnu protezu,upravo zbog toga sto su najnovija istrazivanja pokazala da je fiksna stetna u sustini za zube.. :roll:..ma icicu na krvoprolic,jeftiniji je,kad bude doslo vreme za njega :K

nasty girl

Quote from: Coolgemini on 29-11-2006, 13:10:30
I meni umnjaci guraju druge zube,ali mi se ne daje bash 1000E za fiksnu protezu,upravo zbog toga sto su najnovija istrazivanja pokazala da je fiksna stetna u sustini za zube.. :roll:..ma icicu na krvoprolic,jeftiniji je,kad bude doslo vreme za njega :K


nije fiksna stetna za zube...ja sam je nosila i sve i jedan zub mi je ostao zdrav.....cak mi ni gledj nije bila ostecena....