Oglasi za stan

Started by Harry, 27-11-2006, 11:22:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Salle-kv

Vidim da su svi ovi oglasi malo zastareli ali....ako nekome treba cimer ili ima neku preporuku vezanu za jednosobne stanove neka mi se javi...UNAPRED HVALA....(nemojte da se chudite shto u aprilu trazim stan...)!  :hmm :wink:

mirror-girl

e ako neko kojim slucajem naleti na neki oglas za garsonjericu ili jednosoban stancic na Vozdovcu,mada moze i Kumodrazu,neka javne ,bas bi mi znacilo...Ili ako znate nekog,ko zna nekog ko opet zna nekog ko izdaje stan na ovim lokacijama  :cvet...Samaram jel da?? Pa znam :shy: :thanx: :116:

Bred

ne smaras. totalno te razumem.  :wink:
evo sta sam ja pokupio na samo faxu :
2476-454
063/8301230

bilo bi lepo kad bi neko od kolega pokupio i one oglase po banderama oko faxa i stavio ovde, zbog kolega iz unutrasnjosti.  :wink:

mirror-girl

e shefe,hvala ti ko bratu,sad cu da vidim da zvrcnem...Moram da pogledam po tim banderama kad dodjem u utorak na upis...samo da ne udarim u neku..... :wall:...desilo mi se vec,srecom bila je drvwena pa je manje bolelo...tako mi i treba kad kucam poruke i idem negde...:)

Enea

Quote from: Bred on 11-07-2008, 14:00:04

bilo bi lepo kad bi neko od kolega pokupio i one oglase po banderama oko faxa i stavio ovde, zbog kolega iz unutrasnjosti.  :wink:

Pitam se ja da li si ti normalan, kakve oglase da sakupe po banerima? :siza: :siza: :siza:  :K


mirror-girl

E lako je tebi...ma ja cu da pokupim sve zive oglase samo da nadjem nesto ljudski...Ma i na krov cu da se popnem samo da nadjem normalno...
Dobro,lazem,alarmirala sam sve zive,bar 5 njih mi trazi,ali izgleda nedovoljno azurno jer slaba vajda...A ja sedim na terasi,pijuckam sokic i suncam se,a da i citam knjigu(tesko je farmaceuta odvojiti od knjige,pa i za raspust :116:)
A sad ozbiljno,ako neko naidje na bilo sta od tih stancica za jednu personu,nek javne...10 evra ako neko nadje nesto fino...Ma i 20 da ne budem skrtica!!!!!

Ivana_89

i ja trazim stan, jednoiposoban, dvosoban na Vozdovcu, kod auto komande,u Kumodrazu II... namesten, u zgradi...
pa ako naidjete na neki oglas stavite ga ovde  :cvet

inace, trazila sam sad stanove, zvala preko oglasa ali je uglavnom sve preko agencija i oni ladno traze 2000 da biste uopste i mogli da vidite stan.. Naisla sam na 2 stana ovako preko vlasnika ali oni traze 380 evra  :K, sica  :smekerica:

blablabla

Ne nasedajte na te ponude agencija!!!  :nene:
To je staaarno samo kradja novca!
Ja sam mislila da to ljudi samo tako pricaju i preteruju pljujuci agencije ali...
Znam da nema drugog nacina da nadjete stan ali pre nego da platite tih famoznih 2000 din. dooobro im pripretite da ce svasta da bude ako vam ne nadju stan u roku od nedelju dana, cak iako to pise u cuvenom ugovoru koji cete potpisati s njima. Jedini nacin je da im bukvalno sednete na glavu i smucite im se sve dok ne nadjete smestaj!
Eto..ja sve ovo iz iskustva pa vi sad kako vam drago  :>

Ivana_89

a ti si preko agencije nasla stan?

Bred

#24
Quote from: Enea on 11-07-2008, 22:11:56
Quote from: Bred on 11-07-2008, 14:00:04

bilo bi lepo kad bi neko od kolega pokupio i one oglase po banderama oko faxa i stavio ovde, zbog kolega iz unutrasnjosti.  :wink:
Pitam se ja da li si ti normalan, kakve oglase da sakupe po banerima? :siza: :siza: :siza:  :K
OMG :face:
nauci da citas-baNdere ne banere.
:wall:
"mirodjija" sindrom ...
:face:
:nonono:



011/3942576

011/3945-567
064/898-4595



mirror-girl

Eeee vratih se iz Bg-a....OCAJ!  a005ako neko zeli da snima horor film neka  mi se javi...Nasla sam super lokacije na Kumodrazu i Vozdovcu....uzas je sta ljudi nazivaju garsonjerama...doslo mi je ili da placem ili da nekog ubijem....pa ono je strasno sta ljudi izdaju i traze 200 evra! dodje mi stvarno da ne studiram...Vidim da ce mi poslednji pravi raspust proci u nerviranju zbog stana...joj samo da nadjem nesto normalno...
uzgred jos jedno razocarenje :wall:...Sad na upisu sam prvi put videla fax...Kad samo pomislim da cu tu provesti svoje najlepse godine...Pa ono je kao staklena basta izolovana gde i virusi,u brdima van civilizacije,a ono sto se tamo naziva civilizacijom je ocigledno malo caknuto,znaci kad sam provalila decka koji mi nudi "garsonjeru" u nekoj ebenoj(izvinite sto psujem,ali moram)Stepenickoj ulici,pa doslo mi je da otkinem njemu glavu,ili jos bolje sebi sto sam uposte isla tamo...A najjaca je bila baba koju sam pozvala da pitam za stan,pitam koja je kvadratura,ima li telefona,kakvo je grejanje,a ona meni-ako si mislila smizlo jedna da mi ovde pravis zurke,nece moci  :batina,a ja sta cu drugo nego da joj spustim slusalicu... Jos ja pricala pre kako bih volela da radim na Torlaku,kad ono,on odmah do farmacije...a samo ja da jednog lepog dana zavrsim fax i bezim sa Kumodraza :run
Pa sam jos i index zeznula...zalepila sam onu foliju preko slike a jos mi nisu stavili pecate,prihvatili su mi onakav index,ali sad se vidim na slici pod "odredjenim" uglom...
Tako mi i treba,svi jaooo sto ti je lepa slika,a sad izgledam kao da sam upala u sace od pcela.. :box..smrc... :)):,a i kolege,neke su me iznervirale,zapravo jedna koleginica,cekamo u redu za index a ona meni:Ja sam isla pre tebe,ja je iskuliram jer vidim da nije normalna ,2h cekam ispred nje i ona meni odjednom tako.Ja se okrenem,zabacim kosu i fino prokomentarisem-drage volje bih se peglala sa tobom,ali ja razgovaram samo sa ljudskim bicima,ne sa prasicima(a ona stokilasica)bas sam je pecnula pa mi se vise nije obratila...Sta cu kad moram da se branim...
sve u svemu,drage kolege,sta reci sem pamet u glavu i cuvajte zivce...trebace nam,stvarno :cvet

Bred

 :funny:
:K

061/1143107

063/229070
011/3948230

011/3942772
064/9968733

mirror-girl

teBra ako nesto od ovog valja imas kafu :)

cvetulence

Izdajem garsonjeru blizu farmaceutskog faxa, zaseban ulaz, kupatilo, mala kuhinjica, cena 100 evra + struja, mob. 064/5824094 Ljiljana LaziƦ

Bred

061/1802067

063/8919109