Oglasi za stan

Started by Harry, 27-11-2006, 11:22:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl

E Brede,jedini ti  brines za nas brucose,ja sam nasla gajbu,extra je,samo jos i cimerku da nadjem :)
Nadam se da su se i ostali brucosi snasli...

Nensy89

Hej,a gde si nasla stan? Kakav je, kolika je cena? Ja, na zalost, nemam ni stan, a ni cimerku! :42: :help:
Pa ako znate nekog ko trazi oba, ali samo cimerku, neka se obavezno javi!
Unapred hvala!
Pozdrav - brucos

atex

ja jos nisam trazio ali planiram  :roll:

Bred

pa pozurite, sto se pre udomite, to ce vam biti bolje ...
:wink:

Nensy89

Pa da! Gledam da se sto pre udomim, ali ne znam da li da trazim prvo stan ili cimerku!  :lol2: Moje drugarice i drugovi jure stan po bulevaru i okolini,ali ja smatram da je to dosta daleko od faxa!
I zato, molim vas, ako ima neko slican problem kao i ja, neka se javi. Zajednickim snagama mozemo mnogo lakse da resimo!  :K

Gruja

#35
Cao imam isti problem kao i ostali, nemam ni stan i cimera(moze i cimerka).... e a gde je najbolje da se uzme stan,?? i jel moze negde na autokomandi jel nije mnogo daleko?? moze  svaki dan :ziveli puc

Admin shefe Brede jel moz da izmotash jos neko stance, tj brojeve.... nesto normalno

Bred

nemam jbg, a na fax je pitanje kad cu ici ..

Naucite da se sami ispomazete ...  :wink:

Ivana_89

gledajte u halo oglasima, krov oglasima, sve to oni objavljuju i na netu... mozete i da date oglas da trazite stan, ja sam dala, ali mi se niko nije javio  :>


a do sad sam pronasla 2 zanimljva, prekosutra moji idu za BG, da pogledaju taj drugi, zvuci dobro  :)):
to su vam moji saveti, eto, ali ni ja zvanicno nisam pronasla stan...
kad zovete ljude koji su postavili ove oglase uglavnom dobijete agencije, ali nadje se i poneki vlasnik  :wink:

Dovla

#38
Pozdrav. Izdajem namestenu sobu za studenta/studentkinju sa kuhinjom u Vojvode Stepe, zgrada pored Vise elektrotehnicke skole.Stan ima CG, toplu vodu, KATV.
Povoljno.
Gazda (tj ja  :wave: ) necu biti u stanu.
064/336-7892 mob


Bred

:news:

ako se neki broj ponavlja od ranije, oprosticete mi ...  :>:

064/1575164

011/474-961

064/1188289

011/3945903

011/2675962

063/8720239

063/8430442
063/8301230

:wink:


jelena89

koliko se placaju stanovi kod fakulteta? da li je sad moguce naci nesto u blizini, i da li imaju ponude za cimerstvo? :H :`?

Bred

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13389.0.html

Gruja

ivana i ja imam isti problem... jel imash nekog druga da trazi cimera, ili mozemo da se udruzimo!! :Z

lilly

ej ljudi,imam isti problem,jel ima neko ko trazi cimerku pa da se udruzimo  :ok: ????

Bred

3 poruke ispod
trazi se cimerka (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13389.0.html) :wink: