pripreme na faksu

Started by maya, 27-09-2006, 19:22:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Miljana

Cao svima!Vec duze vreme posecujem ovaj forum,narocito ovu temu,ali samo sam citala vase poruke,posto nisam imala pitanja,a i da sam imala neko ih je vec postavio pa sam se posluzila dobijenim odgovorom.Pa,hvala svima koji su davali informacije,kao i testove,i sve ostalo.E a sada imam jedno pitanje-da li je potrebno lekarsko uverenje kada se budemo prijavljivali za prijemni?Na sajtu fakulteta ne pise da treba,ali cujem price da ipak treba.Uf,raspisa se ja :)Pa ako neko zna neka javi.Hvala!pozz

tarantulica

Ne verujem da treba...
A svake godine kruze priche da bash od te godine uvode lekarska uverenja kao obavezna...  :roll:

mariii

a imam i ja pitanjce..mo¾da ga je neko pre mene veæ postavio,pa se izvinjavam..ima li negativnih poena na prijemnom

_sanja_

koliko ja znam iz matematike ima negativnih poena ,a i iz hemije nema!! stvarno ne znam zasto im to treba ,to je cista glupost!! ali sta da radimo...

vlada89

Mozemo pred prijemni svi da se uhvatimo ispred sajma i zaigramo jedno kolce :) Bilo bi jako..Ali verovatno niko nije zainteresovan..ili se varam? :D

Cecilly

 :OFF

Quote from: vlada89 on 16-06-2007, 23:34:40
Mozemo pred prijemni svi da se uhvatimo ispred sajma i zaigramo jedno kolce :) Bilo bi jako..Ali verovatno niko nije zainteresovan..ili se varam? :D

Ja jesam,idem na folklor!  :>

zabica

To vam je super, za razbijanje treme  :lol:

@Milijana - upisala sam prosle godine i mi nismo davali nikakvo lekarsko  uverenje, tako da opusteno!  :wink:

Miljana

Dobro jutro!E hvala na odgovoru.Jaoj jos mi se spava,legla sam u 6h,a trebam da radim matematiku.E kako znate organsku hemiju?Mene UZASNO MRZI da ucim tu glupu teoriju,a trivijalne nazive(valjda se tako zovu)pojma nemam,a ima ih milion!

_sanja_

Vlado ,super ideja :) ja se slazem :)  Miljana pa nije valjda da si ucila do 6h ujutru???  :wall:
a sto se tice orgasnke onako..nikad ne mozes bas sve da znas...
mene zanima za neorgasnku jel se oslanjate samo na zadatke iz ove zbirke sa naseg faxa ili jos uvek radite i onu za medicinu? u ovoj nasoj nije toliko opsirna neorganska i ne znam da li treba da obnavljam sve one sitnice koje se spominju u zbirci za medicinu???

vlada89

E to i mene brine, u medicinskoj ima neke reakcije (malo poduze) koje bi trebalo sam da znas..mada kad sam gledao testove ranijih godina nije bilo ni slicnih zadataka kao taj :)

katarina

LJUDI!!! Evo da vas malo ohrabrim! Kad sam krenula na pripreme nisam znala sta je neutralizacija, pa sam na kraju imala max iz hemije! Nemojte da se rasipate po zbirkama...zna se sta dolazi na prijemnom!

pozz

P.S. Ovi nasi su izgleda uvezbali Bolonju sa proslim prvacima, tako da vi dolazite u vec razradjen sistem:)
C YA

vlada89

Katarina,sta dolazi na prijemnom? :)

katarina

R-je oxidacije i redukcije, oxidi....jbg ne mogu sad da se setim, al znam da nije nista strasno! Ja sam se samo nasmejala kad sam videla prijemni, ali sam se urnisala od ucenja! Samo pratite ono sto je sa priprema i nema muke!

_sanja_

a mi koji ne idemo na pripreme?? :) sta mi da pratimo? zbirku sa fakulteta?

vlada89

Mi Sanja mozemo do Bg-a da igramo kolo auto-putem :)