pripreme na faksu

Started by maya, 27-09-2006, 19:22:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Quote from: Miljana on 17-06-2007, 21:27:17
Sad cu zvucati kao laka zenska  :)(ali nisam,stvarno :) ),ali,nikad se ne zna,mozda...ako upisem fax.

Pripreme su u toku...  :>

:cvet

_sanja_

hahahahahahaha, sta je bre ovo???   :K  cudesan je ovaj forum :) mislim da na forumu ima jedna tema "farmaceut i farmaceutkinja" ,vidim ja pridruzice se tamo jos jedan par :) :)  vec zamisljam Miljanu i Vladu  :~  :~   :~  :~  :~  :loptica  :loptica  :ljubav:  :ziveli   :friend:   
jao slatko se nasmejah :)

vlada89

A pa tesko..ja volim lake hahaha :D

Masha

Quote from: Cecilly on 17-06-2007, 21:23:29
Quote from: Masha on 17-06-2007, 20:58:29
Ja kad sam polagala prijemni meni preko telefona nisu hteli da kazu broj racuna i ostale podatke da ja to uplatim pre nego sto stignem do Kumodraza, vec su mi rekli da ce svi podaci biti istaknuti na ulazu u zgradu fakulteta, a da blizu fakulteta postoji posta pa mogu tu uplatiti. Ako to nisu promenili, a mislim da nisu, strasno je glupo jer se i u posti napravi red.

Promenili su. Na sajtu fakulteta postoji broj ziro racuna,a dat je i primerak pravilno popunjene uplatnice.
E super sto su uvideli prednosti. U svakom slucaju, mislim da je uzimanje brojeva na ulazu ostalo tako da pohitajte sto ranije. To sa brojevima je ok, mozes da sednes negde sa strane i kuliras dok na tebe ne dodje red, a ne da se tiskas i guras u masi.

Miljana

Pa da,tipicno   :) Znaci Vlado,kod tebe bi to islo ovako: :smekerica: i odmah bi usledilo  :neee .Je l' sam u pravu?   :>

maya

miljana i vlado,da niste malo  :OFF

katarina

Da, Miljana i Vlado, pm-ujte se pobogu! Vratih se cetiri godine unazad za trenutak:)

Miljana

U pravu si Mayo.Evo,ja vise necu o tome  :1

_sanja_

sta nam ti brojevi znace? jel su to kao brojevi klupa u kojima cemo sedeti??ili sta??  :hm

Bred

to su brojevi po kojima cete ulaziti na fax i prijavljivati se.

deco, imate chat i pm, hiljadu puta vam rekoh!

elllena2005

a gde mnogu da nadjem tu pravilno popunjenu priznanicu ?jer ja ne vidim....:))

Cecilly

uplatnica

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/uplatnica.gif

elllena2005


Miljana

E kako se snalazite sa izomerima?Ja  :arracher: !Taman mislim da sam lepo uradila,kad ono...

_sanja_

pa kad mi kaze sta se tacno trazi ,npr sekundarni alkoholi ili sl. onda je ok, lako se resi. ali kad mi samo da formulu i ne kaze sta onda je gadno  :(