pripreme na faksu

Started by maya, 27-09-2006, 19:22:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Vlado zasto nam jednostavno ne bi rekao o kom zadatku pricas....pa da rascistimo nedoumice...

E Majo hvala i od mene :)

vlada89

Ma uopsteno,lupio sam :P A Maja je cool isto koliko i ja :D

Bla_bla_blaaaa

Xex.....toliko buke oko lupljenog resenja...c c c.. :box..Nego ljudi mene zanima da li Aminokiseline ucite samo njihove formule ili? :ohwell:

_sanja_

vlado kako si lupio kad rece da si resavao sa profom i da je i on to dobio :) :)
a sto se tice aminokiselina...pa ne mozes samo da znas formule...mora malo i hemijske osobine... ne nesto opsirno ,bar ja nisam , ali ono koji reagens  u kojoj reakciji...i sl.

vlada89

Pa dobro desilo se  i da sam lupnuo :) Ne stvarno ima i kp i kp/3 a u resenju je samo kp a to je zadatak br. 40

lycos

vlado ono koje obuxvata oba resenja-to zaokruzujes- nema eci peci pec..

vlada89

Pa znam, ali takodje znam i da cu da se zeznem :(

Girl

Hvala, Sanja, za nabrojano, mada sam mislila samo na sta treba bas obratiti paznju jer to cesto bude na testu, a znam da sve treba nauciti. I, kako vi provodite ove dane pred prijemni? :)

Bred

Quote from: vlada89 on 15-06-2007, 10:46:54
Pa znam, ali takodje znam i da cu da se zeznem :(
ti to nas malo zaje*avas? :hm :F

vlada89

Sto bre? Sta sam sad lose uradio? Mene ovde samo kritikujete, niko me ne voli  :ohwell:

Sto se mene tice trebao bih mnogo vise da ucim,ali sto se blizi prijemni sve me vise i vise mrzi,na zalost ali moracu da zagrejem stolicu  :wall:

Bred


_sanja_

Vlado, nisi jedini veruj mi! sto se vise blizi mene sve vise i vise mrzi!! verovatno nam se ucenje vec smucilo  pa zato...  ja dok se nateram da sednem da radim prodje mi dan... jedva cekam da dodje i prodje...  :wall:

maya

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 14-06-2007, 20:06:52
Xex.....toliko buke oko lupljenog resenja...c c c.. :box..Nego ljudi mene zanima da li Aminokiseline ucite samo njihove formule ili? :ohwell:

pa formule uglavnom...mada sam ja danas branila maturski upravo iz aminokiselina,tako da znam i sve reakcije...ali nije ih problem zapamtiti...

lycos

aminokiseline- uce se formule obavezno , i neke osnovne reakcije..

whatever

Ево да се мало разонодите учећи аминокиселине - http://lotos.ffh.bg.ac.yu/forum/Biofizika%20folder/acideroids.swf (http://lotos.ffh.bg.ac.yu/forum/Biofizika%20folder/acideroids.swf)  :lol:

Шалу на страну, АК и адиционе теореме из математике се брзо заборављају, па их обновите дан-два пред испит.

И да, што се тиче Владине трилеме, ако је икада постојала, заокружујете најтачнији и најпотпунији одговор, а не може да се деси да су два подједнака по ова два критеријума, јер то значи да сте нешто погрешили.  :cvet

Срећно вам!