pripreme na faksu

Started by maya, 27-09-2006, 19:22:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Ko o cemu, Vlada o kolu....Pa ljudi ja cu hemiju samo nasu zbirku, bice sve tako nesto, mislim tu je sve ono sto je do sad bilo na prijemnom...zasto bi nama menjali...:)

katarina

e pa nisam znala da je izasla zbirka... nemam pojma kakva je...ja sam student stare garde!

Miljana

Ma gde sam Sanja ucila do 6h ujutru  :wall:.Bila sam na nekoj zurci  :luda,da se malo opustim od prijemnog,i sada sam kao nesto radila matis,ali mi se spava tako da cu sada 'malo' da dremnem...E ja sam radila odavno zbirku za medicinu ali nisam detaljno,ono sto ima u z. za med. a nema u zbirci za farm. nisam radila.

maya

Quote from: Miljana on 16-06-2007, 14:28:14
E a sada imam jedno pitanje-da li je potrebno lekarsko uverenje kada se budemo prijavljivali za prijemni?Na sajtu fakulteta ne pise da treba,ali cujem price da ipak treba.

za sad ono sto pise na sajtu fax-a prikupi...ne verujem da treba lekarsko...javili bi do sad...ipak vec u sredu je predaja dokumenata...

_sanja_

 
Quote from: Miljana on 17-06-2007, 14:16:43
Ma gde sam Sanja ucila do 6h ujutru  :wall:.Bila sam na nekoj zurci  :luda,da se malo opustim od prijemnog,i sada sam kao nesto radila matis,ali mi se spava tako da cu sada 'malo' da dremnem...E ja sam radila odavno zbirku za medicinu ali nisam detaljno,ono sto ima u z. za med. a nema u zbirci za farm. nisam radila.

....da se malo opustim do 6h ujutru :) :) hahaha sve si luda  :~

vlada89

Auuuu,poludecu od ovih cura,zar niko musko nema na prvoj godini :(

_sanja_

Vlado ,sta ti fali breee ??   :F   :>

Girl

Iz mog odeljenja trojica ce konkurisati na farmaciju, Vlado, ne brini! :)

Miljana

Da bre Vlado sta ti hvali?Sta znas,od toliko cura na faxu mozda ce se naci neka za  :Lj,ili mozda za  :neee,tako da...uzivaj :lol2:

Miljana

E ljudi da li je prijem dokumenata na farm. faxu,i da li se i prijemni isto polaze na faxu ili...?

vlada89

#130
Ne mozda,vec sigurno ;) Sta ga znas,mozda to budes i bas ti :D

Za upis na Niskom fakultetu je potrebno i lekarsko uverenje,a na prijemnom sme da se nosi digitron :(

Bla_bla_blaaaa

Xex...ja mislim da se dokumenta predaju na fax-u...a prijemni se polaze na sajmu... :box

Masha

Da, dokumenta se predaju na faksu, a prijemni polazete na sajmu. Ako nisu nesto menjali onda je to hala broj 14. Sto se predaje dokumenata tice, dobijecete brojeve kad stignete i po brojevima ulazite, tako da ako zelite da sto pre to zavrsite budite tamo sto ranije. Ja kad sam polagala prijemni meni preko telefona nisu hteli da kazu broj racuna i ostale podatke da ja to uplatim pre nego sto stignem do Kumodraza, vec su mi rekli da ce svi podaci biti istaknuti na ulazu u zgradu fakulteta, a da blizu fakulteta postoji posta pa mogu tu uplatiti. Ako to nisu promenili, a mislim da nisu, strasno je glupo jer se i u posti napravi red. Zato, prvo uzmite broj ispred ulaza, vidite kako da popunite uplatnicu i onda idite u postu. Jer, ako odete prvo da uplatite pa se vratite i tek tada uzmete broj, nacekacete se.

Cecilly

Quote from: Masha on 17-06-2007, 20:58:29
Ja kad sam polagala prijemni meni preko telefona nisu hteli da kazu broj racuna i ostale podatke da ja to uplatim pre nego sto stignem do Kumodraza, vec su mi rekli da ce svi podaci biti istaknuti na ulazu u zgradu fakulteta, a da blizu fakulteta postoji posta pa mogu tu uplatiti. Ako to nisu promenili, a mislim da nisu, strasno je glupo jer se i u posti napravi red.

Promenili su. Na sajtu fakulteta postoji broj ziro racuna,a dat je i primerak pravilno popunjene uplatnice.

Miljana

Sad cu zvucati kao laka zenska  :)(ali nisam,stvarno :) ),ali,nikad se ne zna,mozda...ako upisem fax.