pripreme na faksu

Started by maya, 27-09-2006, 19:22:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miljana

Zna li neko,kod prebacivanja poena,da li treba da se konkurise i na tom faxu na koji se prebacuju poenu.Ako neko zna nesto o tome,neka javi.Please!

Girl

Zavisi na koji faks bi prebacivala poene. Na tehnoloski, cini mi se , moze, ali tek u drugom krugu. Na ostalima moras da polazes prijemni i vidis posle gde si upala ( na budzet ). Mislim da je tako.

_sanja_

u koliko sati pocinju da dele te brojeve na faxu?

Miljana


lycos

pa kada su vam rekli da pocinje upis-obicno nekix pola sata ranije..tako su bar nama..

maya

Quote from: _sanja_ on 18-06-2007, 16:54:24
u koliko sati pocinju da dele te brojeve na faxu?

dokumenta se predaju od 9-14h...dakle negde oko pola 9 treba doci i uzeti broj...

vlada89

Ja se u sredu upisujem,pa cure pridjite kad me vidite :D

Bla_bla_blaaaa

Xexe....I ja idem u sredu sa jos pola, sad vec, bivseg odeljenja...:)

_sanja_

...i ja idem u sredu :)

Bla_bla_blaaaa

#159
A ja se setih....ako ne uspem da izvadim izvod glupi...nista od fax-a :( Valjda ce biti ok... :ball2:

Girl

Nema na cemu!
Bla, bla... ( obracam se devojci ), zar nije skola i vasem razredu organizovala grupno vadjenje krstenica? Nas ceo razred je dobio. I ja mislim da cu ici u sredu, to vece nam je matursko, he, he...

mariii

moze li neko od ovih starijih da proveri je l' tachan ziro racun fakulteta na sajtu, jer planiram danas da uplatim ovo za prijavu, da se ne cimam sutra po poshti na Kumodrazu..unapred hvala

shiky

Quote from: Miljana on 18-06-2007, 12:49:15
Zna li neko,kod prebacivanja poena,da li treba da se konkurise i na tom faxu na koji se prebacuju poenu.Ako neko zna nesto o tome,neka javi.Please!
Ovako,pricala sam sa drugaricom koja nije uspela da upise farmaciju,i sad studira fizicku hemiju...ona je ,cim je videla da nije polozila prijemni,povukla dokumenta i predala ih na Fakultetu za fizicku hem.znaci odmah.Posto se tamo polagao jedan predmet,mogla je da bira koji ce da joj racunaju...Kako je bolje uradila hemiju,to su joj racunali,naravno..broj bodova su pomnozili sa 2,i dodali poene iz skole...mislim da tako moze i na tehnoloskom...

Quote from: Girl on 19-06-2007, 06:54:50
Nema na cemu!
Bla, bla... ( obracam se devojci ), zar nije skola i vasem razredu organizovala grupno vadjenje krstenica? Nas ceo razred je dobio. I ja mislim da cu ici u sredu, to vece nam je matursko, he, he...
Kod nas su izvod dobijali oni koji su rodjeni na Savskom vencu,a i zavisi koliko ti je razredni staresina azuran :K
Ne znam ko su vam staresine,ali nasa skola je inace luda,hehehe(ovo pricam jer sad znam da ste iz moje skole,srca mala :K)
A mozda Blabla nije rodjena na Savskom vencu...i lepo se provedite na maturskoj veceri

Quote from: mariii on 19-06-2007, 10:49:39
moze li neko od ovih starijih da proveri je l' tachan ziro racun fakulteta na sajtu, jer planiram danas da uplatim ovo za prijavu, da se ne cimam sutra po poshti na Kumodrazu..unapred hvala


Ziro racun je dobar(evo jos jednom za svaki slucaj 840-1127666-05)
Samo ne znam da li da pisete ovaj poziv na broj,jer mi kada smo pisali,ovima u posti uopste nije htelo da izbaci Farmaceutski fakultet kao primaoca,a bez toga je htelo...a pogotovo sto na sajtu na jednoj strani pise da je 14,a na drugoj da je 15...

Bred

tacan je broj ziro racuna!

Miljana

Hvala Shiky.E,a da li prijavu kupujemo u knjizari ili na fakultetu?