Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

Vampire 666

Naravno da hoce pare! Samo ako bi nastavili politiku 90-ih za nas nista nece biti...

willie the scot

brate,odluke se donose samo na jednom mestu,to je u u.s.kongresu,koliko mozes da utices raznim lobijima na clanove toliko ces muzike da dobijes...mi lobi nismo imali uopste,jer sloba nije mislio da nam treba.danas,vuk draskovic takodje misli da nam ne treba...tadic se izborio za nekakav kokus,ali to nije lobi!to je par kongresmena koji iznose olaksavajuce argumente tokom rasprava u kongresu.lobi je interesna grupacija koja prima lovu za to sto radi,i vrsi pritisak na razne institucije-od medija do state departmenta...ali to sto drzava nema lobi ne smeta tadicu da demokratska stranka ima svoj sopstveni koji brani interese ds-a u borbi protiv nacionalisticke srbije...

Bred

Nemam snage da citam svih 11 strana na ovoj temi kojih ste ispisali za samo dva dana!!
U svakom slucaju-samo vas gledam i pazite kako se vladate :wink:

vladimir

Mo¾da se iz ovih diskusija u nekom èlanu rodi ideja da osnuje Farmaceutsku Stranku! :Z

cvjetic

slazem se!da napravimo svoj program,i svi budu zadovoljni,pa da nema vise ovakvog pljuvanja! :)

Vampire 666

misim da cemo vishe para zaraditi u struci...a i moralnije je...pa josh i humano....definitivno ne farmaceutska stranka... :wink:

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 15:09:55
misim da cemo vishe para zaraditi u struci...

Samo nemoj da mi ka¾e¹ da farmaceuti mlate veæu lovu od politièara! :lol:  Pali nekog drugog, V! :lol2: :lol2: :lol2:

Vampire 666

Ne, ali kao farmaceut to radish casnije i sigurniji ti je posao...

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 18:10:41
Ne, ali kao farmaceut to radish casnije

U to ne sumnjam...  :happy:

pereca

Quote from: vladimir on 12-06-2006, 13:37:11
Mo¾da se iz ovih diskusija u nekom èlanu rodi ideja da osnuje Farmaceutsku Stranku! :Z
:Z

nasty girl

Quote from: vladimir on 12-06-2006, 13:37:11
Mo¾da se iz ovih diskusija u nekom èlanu rodi ideja da osnuje Farmaceutsku Stranku! :Z

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


:loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica

Bred

A nasty za predsednika stranke? Odgovor na ovu moju poruku dajte u kafeu inace brisem kao offtopic

Bred

Jesam ja rekao da se ne nadovezujete na moj odgovor? Jesam. Imate chat, pa ga i koristite

Maslacak

Ja sam citajuci ovu temu, shvatila, na zalost, da sam jedna vrlo netolerantna osoba....posto vidim da sa nekim ljudima odavde znajuci njihove stavove uopste ne bih mogla da sedim za istim stolom.

Ne zelim da se petljam, jer znam da cu jedino hteti da iskocim iz sopstvene koze...posvadjacu se, suvise sam osetljiva na ovu temu. Evo, ja sam Srpkinja iz Bosne, i to iz muslimanskog Sarajeva...protiv sam ubijanja u ime crkve i nacije, i vise uopste nije bitno ko je koga tu ubijao...znam da kad vidim jednog svestenika kako blagoslovi vojnike koji idu u rat, mogu samo da povracam...

Ali, opet, i ja sigurno imam odredjenih psihickih problema zbog svega sto se desilo meni i mojoj porodici. Za mene je ratni zlocinac SVAKO ko je isao u rat i ubijao ljude...bilo ko da su ti ljudi.

Mozda ja ne znam dovoljno o tome, mozda ne znam i nista...ali place mi sve zbog svega sto se desilo, zbog politike u ovoj zemlji, zbog naroda koji pati, a i dalje bira pogresno, a i zbog toga sto ne postoji dovoljno dobar izbor...zbog toga sto vidim da jos uvek nema dovoljno ljudi koji misle kao Darker... mozda ce se jednom to promeniti, ja biram da zatvorim oci i pravim se da ne postoji... zao mi je sto sam uopste otvarala ovu temu i pocinjala da je citam.

lijepa bosanka

Tvoj problem....tvoje mi¹ljenje....tvoja stvar....ali moram da ti poku¹am otvoriti oèi...upravo zato ¹to si iz Sarajeva....gdje su Srbe nemilosrdno ubijali!!!!
Ako nisi primijetila i ja sam Srpkinja iz Bosne :)....i ja sam pro¾ivijela rat tamo....i bila istjerana iz svoje kuæe....i zapaljen mi dio kuæe....
Roditelji mi ¾ive tamo...sada i znam u kolikom su strahu.....zato sam ljuta....zato me boli ¹to moj narod ne mo¾e isto da misli i da za¹titimo jedni druge,ma gdje bili!!!! :(
®ao mi je zbog toga ¹to ti se dogodilo ma ¹ta bilo.....svako ima svoju ratnu prièu.... :'(
I samo da te pitam....
Jel moj otac trebao da sjedi u kuæi skr¹tenih ruku,sa ¾enom i djecom...i èeka dzelate na kuænom pragu?! Narvno da je oti¹ao u VRS(na koju sam ponosna!),jer to nije neka paravojna formacija!!!! Jel' on zbog toga zloèinac?!  >:(
Dosta je toga vi¹e da dvojica usta¹a ili njemaca vodi u koloni po 500 Srba da ih strelja!!!! Dosta!!!!

Ako se na mene odnosi da ne bi mogla da sjedi¹ za stolom.....¾ao mi je.....ali to je tvoj izbor!!!!  :roll: