Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

cvjetic

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 21:51:15
Gospodo Bosanci!!!!
Otvorite sebi remu i pisite sta hocete! Ovo je tema o politici u SRBIJI, ovoj danashnjoj trenutachnoj.
Sve dog se bude insistiralo na nacionalnim, verskim ili slicnim razlikama ovde nece biti bolje. Cilj je oziveti u zatucanim Balkancima kosmopolitski duh! SRS svakako nije na tom putu...Naravno nisam protiv tradicije, ali ona treba da da pozitivno nasledje a ne da sputava progres.

Vrlo dobro sa upoznat sa zlocinima zapadno od Drine (ujak i stric su mi bili na ratishtu, stric je josh bio i u hrvatskom zarobljenishtvu), ali takodje ni Srbi nisu u tom ratu ostali nevini(makar to bilo iz teshke osvete, zlochin je zlochin).Mnogo ste optereceni time. Nazalost nista nije naucheno u tom ratu...

btw nisam danas potpisao peticiju jel bi to bilo gushenje liberalne demokratije...ako vechina ne shvata prave vrednosti zaista ne vredi vishe ziveti u takvoj zemlji...all my wishes go to Finland
posto si se nasao pametan da pricas o nacionalizmu,pogledaj malo bolje kako si poceo da pises poruku GOSPODO BOSANCI!!!!!!!!!!!!a to nije diskriminacija????!!!!!!!uzmi u obzir da sam se ja vec izglasila za DS!!!gori su takvi laznjaci kao ti,jer ocigledno ti smetaju srbi iz bosne!sad mi je zao sto sam te branila kad su te pljuvali da mrzis srbe,definitivno imas problem!a i ja zivim u ovoj drzavi kao i ti i zanima me njena politika!iako se izjasnjavas za demokratu,ne razmisljas tako!!!

willie the scot

vampiru,ceka te craetegus monogyna,ako se ikad sretnemo...vreme ti je da taj testosteron investiras u neku koleginicu,stvarno je ocigledno koji je tvoj problem...

lijepa bosanka

Ma mene to uopste ne dotice.....moze on da prica...Nasty????? Malo ga prevaspitaj... :F

Nego gdje mi je Willie?? :P

pereca

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 21:51:15
Gospodo Bosanci!!!!
Otvorite sebi remu i pisite sta hocete! Ovo je tema o politici u SRBIJI, ovoj danashnjoj trenutachnoj.
Sve dog se bude insistiralo na nacionalnim, verskim ili slicnim razlikama ovde nece biti bolje. Cilj je oziveti u zatucanim Balkancima kosmopolitski duh! SRS svakako nije na tom putu...Naravno nisam protiv tradicije, ali ona treba da da pozitivno nasledje a ne da sputava progres.

Vrlo dobro sa upoznat sa zlocinima zapadno od Drine (ujak i stric su mi bili na ratishtu, stric je josh bio i u hrvatskom zarobljenishtvu), ali takodje ni Srbi nisu u tom ratu ostali nevini(makar to bilo iz teshke osvete, zlochin je zlochin).Mnogo ste optereceni time. Nazalost nista nije naucheno u tom ratu...

btw nisam danas potpisao peticiju jel bi to bilo gushenje liberalne demokratije...ako vechina ne shvata prave vrednosti zaista ne vredi vishe ziveti u takvoj zemlji...all my wishes go to Finland
Mi i pricamo o politici u Srbiji, danasnjoj i trenutacnoj. Jer priznaces, sve o cemu smo pisali se itekako odrazava na Srbiju. Ja nisam samo Bosanka vec sam i Srbijanka (dvojno drzavljanstvo) pa nemam potrebu da razdvajam ova dva naroda po temama. Nekako mislim da smo jedno. Niko od nas ovde ne pravi bilo kakve razlike. Upravo sam i govorila da postujem sve ostale, ali ocekujem da i oni postuju mene. Medjutim, niko me nece postovati dok ne postujem samu sebe. E u tome je poenta cele price. To sam ja naucila u ratu i smatram da sam dobru pouku izvukla.
Zao mi je sto palis u Finsku, jer je ovo ipak dobra zemlja.

Willie,  sala je bila i sa moje strane. A sujeta je uvek dobra meta za zezanje.  :wink:
Evo trazi te Bosanka, cuvaj je, vredi kao suvo zlato.

Vampire 666

gospodo bosanci se odnosi samo na prvi deo poruke. ako cete diskutovati o ratnim zlocinima otvorite si temu o tome a ne ovde....

ja somo branim demokratiju, a to se ne moze uvek raditi na najlepshi nachin



Djindjic je stradao od ruke antihashkog lobija...

Da imam problem sto se ubice slave kao heroji!

lijepa bosanka

Upravo to....da se razumijemo....Kada kazem bosanka...mislim na geografsko porijeklo,a ne na drzavu....ja tu navodnu drzavu ne priznajem!!!! Moja drzava je Srbija....jer ja sam Srpkinja!!!! I svi smo mi Srbi!!!! A Bosanac,Krajsnik,Sumadinac...i sl. su samo pripadnici nekog geografskog porijekla.... :`


@Vampire....u srpskom jeziku ne kaze se: otvorite si!!!

Vampire 666

 :OFF To je bilo po juznjachki. Skroz mi je simpa da ubacujem takve sintagme....

I ja sam mislio na geografsko poreklo ovaj put...i uglavnom svaki put...

cvjetic

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 22:15:59
gospodo bosanci se odnosi samo na prvi deo poruke. ako cete diskutovati o ratnim zlocinima otvorite si temu o tome a ne ovde....

ja somo branim demokratiju, a to se ne moze uvek raditi na najlepshi nachin



Djindjic je stradao od ruke antihashkog lobija...

Da imam problem sto se ubice slave kao heroji!
kakav si ti lik!!!!!!!!citas ti uopste poruke,ili samo blebetas sta stignes???vrati se malo pa vidi sta sam pisala pa onda osudjuj!jos ces da kazes da sam ja kriva za sve to!P.S.za tvoje obavjestenje ja sam  bila PREDSJEDNIK Demokratske omladine u svom gradu dok nisam dosla da studiram i prepustila to nekome ko je tamo!!!!!!da li mislis da ja podrzavam to sto si rekao da podrzavam????!!!!!!!

pereca

A ti znas ko su ubice.  :roll:
Kao i razloge svih nasih problema.  :roll: :roll:

Nekako imam utisak da i mnogo mudriji to jos ne znaju.

Demokratija je i prica  zlocinima, ali na svim stranama.

cvjetic

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 22:25:05
:OFF To je bilo po juznjachki. Skroz mi je simpa da ubacujem takve sintagme....

I ja sam mislio na geografsko poreklo ovaj put...i uglavnom svaki put...
 SIMPA i OTVORITE SI je tipicno hrvatski,a ne juznjacki,cisto da znas!!

Vampire 666

...kao sto sam rekao otvorite posebnu temu o zlochinima...pa diskutujte...



Vratimo se na blize nam i trenutno bitnije stvari. Kako vam izgleda cela ova pricha o ustavu?

p.s. za simpa zaista neznam, a za ono drugo sam siguran posto mi je dobar ortak Vranjanac i skidam od njeka dosta stvari...

lijepa bosanka

Ma nema....Vampire unisten si....nas tri smo jedna dusa.....

pereca

 :lol2: :lol2: :lol2:
Ili nas tri ili je bilo  :F od Nasty, pa nas ima cetiri na kraju.

Nemam pojma sta se desava oko Ustava. Danima sam na ovom forumu i mogu i bombe da padaju - pojma nemam o tome.
Znam samo da nam treba novi Ustav pod hitno!

e imam i ja druga Vranjanca - vidis da se ne razlikujemo bas u svemu  :wink:

cvjetic

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 22:31:17






p.s. za simpa zaista neznam, a za ono drugo sam siguran posto mi je dobar ortak Vranjanac i skidam od njeka dosta stvari...
e simpa bas jeste,a i ne znam se pise odvojeno!:)

Vampire 666

 :OFFvampiri su, kao i metal vechni, samo je razlika u formi... :OFF


Da li mislite da ima shanse da se DSS i DS uduze za sledece izbore ili ce opet SRS da kupi kajmak nasheg razdora? Kolko meni izgleda bas pitanje ustava ce ih i razdvojiti...



Quote from: cvjetic on 11-06-2006, 22:39:00
Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 22:31:17


p.s. za simpa zaista neznam, a za ono drugo sam siguran posto mi je dobar ortak Vranjanac i skidam od njeka dosta stvari...
e simpa bas jeste,a i ne znam se pise odvojeno!:)



lapsus scribere
i da je hrvatski ne vidim problem...ako je neki izraz ok zasto ga ne prihvatiti...