Bolji zivot!

Started by darusaz, 30-11-2006, 14:13:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Quote from: smrda on 01-12-2006, 13:27:48

ne diraj Vruc Vetar!!!!
sta njoj fali....hm!...meni je bas gotivna ta serija...

Ma super je... Samo, meni smeta to sto ove tri serije prikazuju 3-4 puta godisnje.

Smrda

pa jbg...RTS i njihova politika....kad nemaju pare za nove...
ali bolje i to nego da repriziraju...Lisice...ili ne znam sta vec..

Dukica

Joj,zivote,nikad nisam gledala domace serije,mnogo su mi odvratne!
Al sam zato sampion u spanskim! :K :K :K :K

hulio_salinas

kad ne mogu da smisle program kako valja, neka bolje daju taj zivot, te ljude i to blago, nego da mi izmisljaju bratove i velike i male, da mi daju kasandre i ostale esmeralde... realno...

Darker

Skroz si u pravu. Neka snime novu seriju. Mojne 100-ti put Gigu Moravca, napamet znam vi¹e svaku epizodu...

AquArius

Quote from: Darker on 01-12-2006, 13:16:49
Aman, ok je serija. I ako je ne¹to kvalitetno, ok je da ga reprizira¹. Ali brate... ©to je puno, mnogo je... I èemu slu¾i taj javni servis?? Repriza, reprize...

A od svakog od nas dobiju po 300 dinara mesecno...
Mnozenjem, cifra pamet vrti :][

Smrda

pa snimali su oni nove...samo nisu prosle...
setite se...lisice...pa ima ona sa isidorom minic i glumac,koji glumi boru snajder(uf...ne idu mi imen ovih dana).pa kosarkasi...pa ona klinacaka,sto je kovac radio muziku...i ajde sad...koju ste id ovih zgotivili?
nema ukusa na rts to je problem...

darusaz

Управо тако Хулио!

Што се тиче "Бољег живота" и "Срећних људи" нека их репризирају стално на некој од телевизија. Тога има свуда у свету. Једино што можда није ОК је то што реприза увек иде на истој телевизији (код нас). Тако се у Великој Британији стално "врте" "Ало Ало" и "Мућке". У САД не можете да живите од "МЕШ-а", "Династије", ....

После "Бољег живота" још једино "Срећни људи" су имали иоле високо буџетну продукцију као серија. Након тога све саме глупости од серија. Како код нас, тако и у Хрватској и осталим бившим Републикама. ХРТ сада има ове нове серије, али оне и немају неку уметничку вредност, иако је продукција врло квалитетна. Зато не треба да чуди што се и у Хрватској репризира "Мало мисто" и још неке серије.

Један од разлога зашто волим "Бољи живот" је и тај што сам у премијерном емитовању био релативно мали, па се стога не сећам детаљно ни серије, а камоли какав је био живот тих задњих 5 година постојања социјалистичке Југославије.

И као што сам у стању да МЕШ гледам из репризе у репризу, а да ми не досади, тако ће увек остати и са "Бољим животом" и "Срећним људима". Боље и то неко "СИС", "Мијешовити брак", "Лисице", "Стижу долари", "Јелена", ....  :a  овде се баш поклапам са Смрдиним ставом

SPRING

Branislava Dzunov je neverovatan lik... :)  U 99,99% komentara se slazem sa njom...

willie the scot

sav se stresem na pomen ovih serija...i televizije uopste...televiziju gledam kada sam totalno izbedacen da mi ni izlazak medju ljude ne moze promeniti raspolozenje.kraj civilizacije pocinje tako sto stanovnistvo pocne da se dosadjuje.

stef

 TV=kutija za budale, to mi mama rekla :stid:

Wolf

Ma Bolji zivot je jos i dobra serija, kakve su ove nove  :T

Smrda

Quote from: willie the scot on 01-12-2006, 22:51:28
sav se stresem na pomen ovih serija...i televizije uopste...televiziju gledam kada sam totalno izbedacen da mi ni izlazak medju ljude ne moze promeniti raspolozenje.kraj civilizacije pocinje tako sto stanovnistvo pocne da se dosadjuje.

kako ti znas da odvalis...svaka ti cast...
:wink:
ali jeste Tv navlakusa i zaglupljuje..

Alnus Glutinosa

Quote from: stef on 02-12-2006, 01:25:25
TV=kutija za budale, to mi mama rekla :stid:

Pozdrav za mamu!  :~

Dukica

Quote from: Alnus Glutinosa on 02-12-2006, 11:39:05
Quote from: stef on 02-12-2006, 01:25:25
TV=kutija za budale, to mi mama rekla :stid:

Pozdrav za mamu!  :~

E,vala pozdrav i od mene! :K :K
To i ja praktikujem....