Bolji zivot!

Started by darusaz, 30-11-2006, 14:13:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

#30
 :police:

Ajde da prestanemo
sa ovim offom...
ako osecate potrebu
otvorite novu temu
o televiziji, a ovde
pisite o ovoj seriji.
Pozdrave i druge
stvari u druge teme


:cvet

nasty girl

jedna od najglupljih serija ikada.....ali kad mi je veliki smor i nemam sta da radim mogu i nju da gledam.... :stid:

TweeTy

Meni smeta sto je to javni servis,a non stop plasiraju neke malogradjanske vrednosti.Nije mi jasno kako ta serija,a i ostale izasle iz porodicne manufakture Pavic :box,mogu da budu iole zanimljive nekome ko je mlad,ima 20ak godina???????Te serije iznad svega zatupljuju.A o kom budzetu mi pricamo?Mogli su da imaju milione,dzaba im,pogledajte scenografiju ,kostime,efekte.Nisam 100% protiv ovakvih dela,mislim da oni svakako treba da postoje,ali je problematicno ko postaju gledaoci.Nemam nista protiv kad moji baba i deda gledaju ovaj shit,ali kada vidim mog brata,to vec dozivljavam tragicno. :F
A argument,kakve su ostale bolje nam je da ovo gledamo-e pa mislim da nije bolje,jer iako su ostale totalni promasaj,i od ove cete se ozraciti i zatupeti!
Po mom misljenju,postoje dve dobre domace serije,jedna je kultna Grlom u jagode,a druge... sada ne mogu da se setim:)

pereca

Meni je super serija Otvorena vrata

zabica

pereco - vesna trivaliv je zmaj u toj seriji, a da ne spominjem ostalu  glumacku ekipu!

bolji zivot je vec klasik

hulio_salinas

Quote from: TweeTy on 12-12-2006, 11:25:03
Meni smeta sto je to javni servis,a non stop plasiraju neke malogradjanske vrednosti.Nije mi jasno kako ta serija,a i ostale izasle iz porodicne manufakture Pavic :box,mogu da budu iole zanimljive nekome ko je mlad,ima 20ak godina???????Te serije iznad svega zatupljuju.A o kom budzetu mi pricamo?Mogli su da imaju milione,dzaba im,pogledajte scenografiju ,kostime,efekte.Nisam 100% protiv ovakvih dela,mislim da oni svakako treba da postoje,ali je problematicno ko postaju gledaoci.Nemam nista protiv kad moji baba i deda gledaju ovaj shit,ali kada vidim mog brata,to vec dozivljavam tragicno. :F
A argument,kakve su ostale bolje nam je da ovo gledamo-e pa mislim da nije bolje,jer iako su ostale totalni promasaj,i od ove cete se ozraciti i zatupeti!
Po mom misljenju,postoje dve dobre domace serije,jedna je kultna Grlom u jagode,a druge... sada ne mogu da se setim:)


bold:
to je vec licno pitanje i o ukusima ne treba raspravljati... nekima je sve to zanimljivo...

ja te totalno razumem: i ja sam se tako postavio u vezi sa BB, ali sta sad... cool down...  :wink:

TweeTy

E jeste,druga serija je/su ,,Otvorena vrata'' :Bog

pereca

I kad smo vec kod Otvorenih vrata, ako neko ima DVD sa svim epizodama, rado cu ga primiti kao poklon  :)

hulio_salinas

sta ces primiti kao poklon?

TOGA sto ima DVD, ili taj DVD?

darusaz

А ја могу да понудим "Бољи живот" на касетама. ;) Издање ПГП-РТС-а.  :~   :wink:

Шала мала, али Хулио је баш добро поставио питање, али плашим се да полако отпловисмо у  :OFF.

dissolved girl

otvorena vrata rulaju 8)

TweeTy

Da li se neko seca jungsta pozicije muve? :Bog

pereca

Quote from: hulio_salinas on 13-12-2006, 06:30:39
sta ces primiti kao poklon?

TOGA sto ima DVD, ili taj DVD?

Pa to cu definisati kad vidim tog koji ce mi dati DVD  :wink:

zabica

Quote from: pereca on 14-12-2006, 14:21:51
Quote from: hulio_salinas on 13-12-2006, 06:30:39
sta ces primiti kao poklon?

TOGA sto ima DVD, ili taj DVD?

Pa to cu definisati kad vidim tog koji ce mi dati DVD  :wink:
Quote from: pereca on 14-12-2006, 14:21:51
Quote from: hulio_salinas on 13-12-2006, 06:30:39
sta ces primiti kao poklon?

TOGA sto ima DVD, ili taj DVD?

Pa to cu definisati kad vidim tog koji ce mi dati DVD  :wink:

pereco a ako bude zensko?  :lol2:

p.s. tesko da to postoji na dvd-u  :hm

nasty girl

meni su sve te serije smor, ali kad nemam pametnija posla onda ih gledam.... :confused: