Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Alnus Glutinosa

decaci, svi za!
devojcice, sve protiv!
kako to da nam je planeta Zemlja jos uvek u jednom komadu?
nesto mi je tu cudno.... :hm

katarina

Quote from: yeca on 14-12-2006, 22:29:36
pa ja to ne upra¾njavam ali nije lo¹a takva logika...
a mo¾e se èovek prodati na razne naèine  :hm

Tacno! Moze prodati znanje, umece, iskustvo...ali obraz...vrlo ga je lako izgubiti, a jos teze steci!

stef

 Girl power!
Mogu da se sputaju emocije.Stvar volje.
Jass:A da posluzis? Pa je'l vi dajete nesto?
Uvek je tu nesto vise od sexa, i normalno da ima price, zavodenja, igrica...Samo su emocije sputane, ne sazrevaju, kontrolisane.

AquArius

Quote from: stef on 15-12-2006, 01:35:06
...Samo su emocije sputane, ne sazrevaju, kontrolisane.

A jesu li to emocije?
Kako se emocije kontrolisu?
Daljincem?
:confused:

Kres radi kresa,
ispisa sve Jasmina,
ne bih se ponavljala
:happy:

Malo je zena vidri,
zena koje znaju
kako sa muskarcima
"jednokratno"...

Danica

Ma ko hoce nek se inhibira do mile volje. :) U ljudskoj je prirodi da evoluira u svakom pogledu. Svaka nova emocija ozari coveka na potpuno nov nacin. :angel: Nista lepse nego kad nekog poznajes u tom sirokom dijapazonu svetlosti, tek tada ga stvarno znas, jer covek je kompleksan i neiscrpan izvor iznenadjenja, mogucnosti su bezbrojne, za nas koji bismo da proniknemo dublje u necije bice…Ostali neka se zadovolje prednostima kombinacija  koje se ogranicavaju i stagniraju, a samim tim kratko traju, zar ne? Zalosni su mi samo oni koje je iskustvo naucilo da je veza uvek = obaveza, moje nije takvo. Mislim da bi to bilo sve, i da vise necu ucestvovati u ovim pricicama jer me povrsnost i ispraznost pojedinih izjava smore, a  vreme je dragocenost, na kraju svako od nas bira sta ga cini srecnim…  :loptica :loptica :loptica

Darker

#125
I time bismo stavili taèku na ovu temu :Bog
QuoteNekako kao da bih prodala svoj obraz za male pare...
Katarina, ja sam mislio da se to zove drugaèije :shock
QuoteSva sreca, pa je muzicar i svira za N.G., a zena kod kuce cuva decu...
The Layla, ni¹ta lièno, ali meni je to malo mnogo ljigavo... Ne ulazim u njegove razloge, osuðujem samo postupke...
Verujem da je komplikovanije od toga, ali mi ostavlja opor ukus...

katarina

Darker, pa je ne znam kako si ti mene shvatio...Ja sam samo pokusala na slikovit nacin pokazem koliko se toga gadim!!

Smrda

ja sam te skapirala...a i on je....samo provocira...heheh
nego meni nije jasno zasto to nekome smeta?
pa svako radi kako zeli i sta zeli...uostalom takva sema nije amoralna...
kapiram da nekom to ne moze da razume ili mu je tesko da prihvati,ali nije mi jasno zasto to nekome smeta?

katarina

Pa smrdo, meni bi smetalo da sam musko i da znam da mi je devojka u fazonu da je imala kres-kombinacije.
A sto se mene licno tice, samo sam rekla svoje misljenje. Sta ima da mi smeta sta tamo neka/neki radi u svom zivotu, SEM ako mi je taj neko draga i bliska osoba.

Smrda

katarina nisam mislila na tebe kad sam postavila pitanje...
nego sam mislila inace....
sta ima kome da smeta sta neko drugi ili druga radi?na to sam mislila...
ali ajde sad,pa cak iako ti je draga osoba...njen/njegov izbor njena.njegova stvar
zar ne?

katarina

Naravno, ali u principu se ne mesam sem ako to od mene traze. Razumeli smo se, to je najbitnije:))  :cvet

stef

 Joj Danice pa nije sve crno-belo! Vec sam rekao da je daleko vrednije biti u "ozbiljnoj vezi", ali nekad coveku (nebitno zensko-musko), ne prija da bude u ozbiljnoj vezi...Iz milion razloga, npr. zna da ce uskoro otputovati na duze, ili je tek izasao iz neke veze, ili je bio povreden u prethodnoj pa mu treba da to zaboravi i prevazide (a za to nikada nije potrebno malo vremena)...ili ga je strah da izgubi kontrolu ili da se veze! :][

Alnus Glutinosa

ima tu necega...ali biram obrazac da ne razmisljam ljubav, nego da je zivim...
da koracam kako srce kuca... :stid:

Danica

U tvom slucaju je roze…@Stef Sto se tako branis? Nisam imala nameru nikoga da napadam. :angel: Ti kao da su ti se skupili svi ti razlozi odjednom. Pa budi onda u nekoj kombinaciji, i to je ok, lepo rekoh ako te cini srecnim sve je ok. Sem ako ti bas nije stalo do neke koja kombinaciju nece, e onda je to tvoj problem, jer ocigledno nisi cuo za opustenu vezu dok traje traje, kad pukne pukne…a ako te stvarno toliko strah da se ne vezes pa da ti posle bude tesko(1%verovatnoca da je to), to je glupost. Ta ‘’opasnost’’ postoji u svim medjuljudskim odnosima, ako te neko jako privuce nazvao ti to vezom, semom, kombinacijom…ma samo opusteno… :wink: Ja rekoh vise nemam sta da dodam al ajde…

stef

 Uh, meni su kombinacije dosadile, cekam da me Kupidon pogodi.Ali znam sta su, i znam da nisu toliko plitke koliko se cini...