Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Smrda

hehe...izmenili su ih.. :)
zasto mislim da znam ko je ovaj jedan sto je glasao... :K :K
a ja tek sad provalila da ima anketa..... :hm :]
a sa mnom se ne slazes?!...cccc....
ma momci niste nailazili na prave devojke..... :K :K

lijepa bosanka

Ej vi muski,najlase je "objasniti" ono sto vas blesavi mozak zamisli i da druga strana potvrdi,ali treba to sprovesti u djelo!!!! Osjecanjima se ne diriguje!!!! Nije fer da tako pricate,jer to ne smatram kao neki argument.....
Na kraju neko uvijek izadje povrijedjen....
A kada birate osobu za kres kombinaciju,nadjite neku koja je imala vec takvog iskustva,jer ona sebi nece dopustiti,neko drugo osjecanje osim strasti!!!! Sta hocete?! S nekim da se "vidjate" godinu dana,pa da je to kres kombinacija?! Smijesno..... :][


Alnus Glutinosa


Smrda

ja razumem i musku i zensku stranu po ovom pitanju...ali lb rece nesto...da,ne moze bas to da traje godinu dana...to vec nije kres sema...mozda dva tri meseca...a taj period ne bi trebalo da uzme danak u osecanjma...ni kod muskih ni kod zenskih..

Alnus Glutinosa

cini mi se da vremenski period ne igra bas veliku ulogu...ako hoce, desice se i za dva dana, a ako nece, onda nece...mozda gresim... :hm

Smrda

pa moguce...ali kontam da ako se sve svede na sex ...i ako obe strane zive normalnim zivotom,imaju obaveze...onda koliko se vide za mesec dana?...u pocetku cesto,pa posle sporije...i to mu dodje na nekih 10x mesecno,ako su ultra povoljni uslovi..a retko jesu...zbog toga sam samo rekla...uzela sam vreme kao faktor vezivanja...u poredjenju sa godinom..
a naravno,ako hemija bukne i varnice su jake...desice se i za dva sata...
sa druge strane...ima i onoga...znas da ne smes,tj rekla si sebi...ali avaj!..

mullala

Kres kombinacija moze da bude kres kombinacija samo iz racionalnih razloga...
tj. kad kontas da sa nekim ne mozes da budes iz ovih ili onih razloga.
s druge strane, osecanja moraju da postoje jer kakav je to sex bez osecanja?
to nikad nisam imala...

moj zakljucak je da je kres kombinacija veza koja ne moze da postoji iz potpuno drugih razloga nevezanih za osecanja...
tj. koja ne moze da preraste u ozbiljnu vezu.

ma nemam pojma... ne umem bas da objasnim, ali licno mislim da ne mozes da imas sex sa nekim sa kim ne bi voleo da budes u vezi. druga je stvar da li je to ostvarljivo ili nije...

Alnus Glutinosa

e da, da, mullala, u pravu si...moze npr. sa nekim bivsim, koji poseduje neke osobine koje recimo vise ne mogu da trpim, a da se privlacnost i strast zadrzala...eeee, to moze...ili kako god vec, ali da je pre toga bila neka prica...ali da ti kreces u nesto s saznanjem da je to kres- kombinacija... bas nikako!

Wolf

Quote from: Alnus Glutinosa on 02-12-2006, 13:33:49
e da, da, mullala, u pravu si...moze npr. sa nekim bivsim, koji poseduje neke osobine koje recimo vise ne mogu da trpim, a da se privlacnost i strast zadrzala...eeee, to moze...ili kako god vec, ali da je pre toga bila neka prica...ali da ti kreces u nesto s saznanjem da je to kres- kombinacija... bas nikako!
hmmm...ja mislim da je to onda "zbunjena" kres kombinacija, jer ti u stvari ne znas da li zelis da budes sa tom osobom

mullala

U stvari ceo problem nastaje kad osecanja postanu previse jaka da odlucis da probas da pregazis preko razuma.
Pa se onda za**besh...
@wolf
znas da zelis a isto tako znas i sve sasvim dobre razloge zasto ne mozes...

Alnus Glutinosa

@Wolf
kad malo bolje razmislim...ja sam uvek nesto zbunjena...verovatno istinu zboris... :stid:

crazy ball

idealna kres kombinacija bi bila ona u kojoj dominiraju strast i zelja, a emocije...sta to bi?   :>
medjutim,devojke uvek hoce nesto vise od samog telesnog zadovoljstva,tako da mislim da to u sustini ne moze da funkcionise iskljucivo i samo kao kres kombinacija, tu uvek ima nesto vise...

mullala

Ja sam mozda malo poremecena, ali meni su strast i zelja... hmm... emocije?

stef

 Moj slucaj kada sam bio u kres semama je taj sto nisam bio spreman da udem u neku ozbiljnu vezu, tj. nisam zeleo da se vezem.Nista komplikovano... Slazem da moraju da postoje neke emocija, niko nije bas toliko leden, ali si se opredelio za nesto, iz nekog razloga, to je ono sto tebi treba. Mislim da ljudi vole da prave maglu, citavu neku misteriju oko emocija, kao "obuzima te",a u stvari vole da budu bespomocni, da komplikuju! :shock

lijepa bosanka

Quote from: stef on 02-12-2006, 14:37:46
Moj slucaj kada sam bio u kres semama je taj sto nisam bio spreman da udem u neku ozbiljnu vezu, tj. nisam zeleo da se vezem.Nista komplikovano... Slazem da moraju da postoje neke emocija, niko nije bas toliko leden, ali si se opredelio za nesto, iz nekog razloga, to je ono sto tebi treba. Mislim da ljudi vole da prave maglu, citavu neku misteriju oko emocija, kao "obuzima te",a u stvari vole da budu bespomocni, da komplikuju! :shock


Nisi zelio?! :shock
Ne shvatam....ja nikada nisam mogla reci "e sad cu se zaljubiti!!" ili "sad se necu zaljubiti!!"
To se jednostavno dogodi  :happy:....Bolje reci nije to bilo TO!!! Nije ti se svidjala ta osoba da bi bio s njom u vezi....osjecao si samo strast,sto za muskarce nije neobicno....Ali lakse je reci da nisi zelio vezu nego ovo sto sam navela,jer onda kakva osoba ispadas?!Ponavaljam,djevojke su drugacije po tom pitanju....bar kod nas na Balkanu....ne znam kakva je situacija u Francuskoj?! :wink: :cmok