Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Darker

Pa, napisao sam gore za¹to je to tako, i lako mi je da razumem to...
Ali sex je sex, i prevara je prevara i kombinacija nije kombinacija:-)

Dukica

Mi tracimo ovde tvoju pamet?!  :K
Reko' si malo ali glupo.A sad cu i ja da se potrudima da isto toliko kazem:
Ne moze sex sa prostitutkom biti kres shema i .
Ako mi je decko sa prostitutkom, to ne smatram prevarom.
A sta je kombinacija, to stvarno ne znam.
A sta je kres shema, mislim da znam i nemam nista protiv toga dokle god se nosis sa tim dosotojanstveno!

Darker

Pa to sam i ja rekao i odbijam da mi vi¹e traæi¹ pamet!!:-)

Dukica

Cool..Uvek se na kraju svede na to da se slazemo... :hm

Smrda

evo ja da bacim zisku..
@dukice...kako ne smatras da,ako ti je decko sa prostitutkom,nije te prevario?
malo sa paglu....pa da pitam...
inace lepo ste se slozili...heheh

stef

 Ma D and D bi trebalo da to malo probaju, pa da vide da li se slazu...izvestite nas cisto da razresimo dilemu.

Al-Jasmina

#216
 :police:
Ovo nije tema gde se olaksava pronala¾enje kres kombinacije,
kombinacije (za loto?), ili èak ozbiljne veze...
oni koji to pravilo prekr¹e, i upuste se na teret ove teme i samim tim celog foruma u jednu od pomenute 3 aktivnosti, uplaæuju specijalnu taxu u fond za zdravstveno osiguranje moderatora :)

hvala i dodjite opet
  :happy:

hulio_salinas

Kreativno shvatanje prevare
Izvor: Krstarica.com



Veæina ljudi æe se slo¾iti da u vezi ne treba da bude prevare. Kada, meðutim, doðe do toga da se defini¹e ¹ta je taèno prevara, tu se veæ mi¹ljenja prilièno razilaze, ¹to mo¾e dovesti do sukoba.

Ne mislimo sad na onu primitivnu varijantu da mu¹karac sme da "¹vrlja unaokolo" jer je mu¹ko pa ne mo¾e drugaèije, dok ¾ena ne sme jer se ne bi onda znalo èije je dete. Ne, mislimo na situacije kada oboje ka¾u da prevare ne sme biti, ni sa njegove ni sa njene strane, ali...

Ali, on æe imati vezu na jedno veèe, reæi æe da je to bio samo seks i da mu ta ¾ena ni¹ta nije znaèila, i neæe to smatrati prevarom, mada æe poludeti od ljubomore kad vidi svoju dragu da flertuje sa nekim. Ili, ako jo¹ uvek ne ¾ive zajedno, ili ako nisu izrièito rekli jedno drugom da nema "¹vrljanja", nema veze ako povremeno imaju seksualni odnos sa nekim sa strane. On je na putu "¹vrljao", smatra da je mogla i ona kod kuæe da radi to isto, sve je u redu.

S druge strane, ima onih koji æe smatrati da je i poljubac prevara, èak i da pogled mo¾e biti neka vrsta prevare. I, naravno, ako partneri razlièito defini¹u prevaru, to i te kako mo¾e dovesti do sukoba.

©ta uèiniti? Najbolje je da se relativno rano u vezi pokrene razgovor o prevari, bez ikakvog optu¾ivanja, samo da se vidi ¹ta koji od partnera misli o tome i ¹ta ko smatra prevarom. A onda bi se trebalo dogovoriti o zajednièkom viðenju prevare, tj. o tome dokle sme, odnosno ne sme da se ide. Ako partneru ili partnerki nisu jasna va¹a gledi¹ta, objasnite im za¹to bi vas pojedini postupci povredili. Zvuèi vam kao poslovni dogovor, kao ne¹to ne ba¹ romantièno? Mo¾da i nije najromantièniji postupak na svetu, ali vam mo¾e doneti dragocenu jasnoæu u vezu.

Uz ovakav dogovor, postaje nemoguæe da neko kasnije ka¾e "ma nije to bilo ni¹ta", jer je u startu jasno i nedvosmisleno reèeno ¹ta koga povreðuje. Svesna povreda partnerovih oseæanja ne mo¾e da bude "ni¹ta". Ovakav dogovor ne mo¾e da spreèi da do prevare doðe, ali smanjuje verovatnoæu da se to desi i spreèava kasnije nerazumevanje - a nedostatak ¹uma u komunikaciji jedan je od kljuèeva za uspe¹nu vezu.

Darker

Ali onda postaje¹ robot... Neke stvari kao ¹to su neizvesnost daju èar vezi...

Al-Jasmina

Naravno, tipa ako su ona (i 5orica njene krshne brace) shvatili TO kao ozbiljnu a vezu a ti kao kres varijantu,
sta li ce ti, o sta li...uraditi kad shvate da vam se gledista malkice ne podudaraju? :K

Smrda

mislim da je najbolje kad pocnes vezu sa nekim,
da se sve stavi na papir i,
lepo svako potpise sta je rekao,
pa da posle ne bude zabune!!! :> :>
mislim,zaista.... :][ :][ :][ :][

SPRING

#221
Nesto kao predvezni ugovor... :roll:

Al-Jasmina

Ljudi vole da se zaludjuju u pocetku veze... i tu pameti nema :>
zato se raspravlja o tome kad se desi neki exces!

hulio_salinas

Quote from: Al-Jasmina on 06-01-2007, 15:28:31
Ljudi vole da se zaludjuju u pocetku veze... i tu pameti nema :>
zato se raspravlja o tome kad se desi neki exces!

yeah baby... that's the truth...

but... WHY?!!!

Al-Jasmina

Zato ¹to niko ne ¾eli da zvuèi kao da izla¾e stavke ugovora
i samim tim na smrt prepla¹i osobu u koju je zaljubljen/a

a takodje, svako misli -
ma on/ona me skroz razume i zaljubljen/a je u mene do kosti..
ne bi on/ona to uèinilo/la meni :)