Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Alnus Glutinosa

E stef,
ja bih najvise volela da je tako...dajte mi da jedem, pijem, sexam se, vozim dobra kola, putujem, citam, slusam muziku, daj mi  lepu, pametnu i vaspitanu decu, dobar posao, platu,kucu, divnog muza, zdravlje,ljubav, srecu -jer to je ono sto mi treba...samo nemoj nista da komplikujes!
ma vazi....   :roll:

stef

Opet vas dve! :F :F :F.Lincujte me, zrtvovacu se za opste dobro...

lijepa bosanka

Pa nije nam to cilj...... :1 :wink:
Brani se!!!!! nek' bude slatko ono sto je zabranjeno!!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Alnus Glutinosa

ha, ha... ne zna on, od nas da se odbrani!   :wink:

Dukica

uuuuum ,koja tema!
Kad bi moglo oboje u isto vreme.....jedno bez drugog je bezveze....
Nekako kres kombinacija bez veze izgleda promiskuitetno....a najbolje je ako su oboje u vezi,a imaju kres shemu!  :K :K :K :K


lycos

eee,to duki..malo s jedne malo s druge strane :) :) :> :>

Smrda

@stef...ja te kapiram...i devojke kapiram i vas...
ali ono sto je fora ,a gde se ovi momci nasukaju,to je sto poveruju devojci kad kaze da zeli kres semu....a posle bude stani-pani!...tu je trik....
ali slazem se sa stefom...cist racun,duga ljubav,tj sex....ako pristanes onda je to to...nema posle lednih rucica u krilu i nozeva pd grlom....:)
lb...nemoj biti ubedjena da devojke ne praktikuju kres seme....ja znam dosta primera,cist sex,bez emocija...moguce je...jedini problkem je sto devojka obicno preceni sebe....

lijepa bosanka

Ma ok. ima nas raznih i nisam rekla sve djevojke....Svaka im cast kad mogu tako....
Ja navijam za emocije......Zar postoji nesto ljepse od osjecaja da VOLIS!!!!! I ne treba dopustiti da zbog trenutne fizicke,sexsualne privlacnosti prema nekome....unistis takvo osjecanje!!!! Jeste da je porazavajuce saznanje da nekome ne znacis kao on tebi,ali vjerujte ziv covjek sve prezivi!!!!


Darker

Kres kombinacija: èista strast, libido, adrenalin, endorfin... Po¾uda. Smrtni greh. beautyfull stranger. Ne sikljuèuje emocije. Jednostavno, ne mora¹ da zna¹ ni kako se ta neka osoba zove. Ste gledali onaj film gde se dvoje sastaju svake srede u nekom stanu i sexaju loodilo, a ne progovaraju? I to tako traje podosta. A onda se kod njega razviju emocije i radoznalost...
Ozbiljna veza, nema ba¹ nikakve veze sa tim. To su drugaèiji osnovi potpuno. A mo¾e isto da ima i strasti i po¾ude...

AquArius

Quote from: Darker on 03-12-2006, 01:21:15
Ste gledali onaj film gde se dvoje sastaju svake srede u nekom stanu i sexaju loodilo, a ne progovaraju? I to tako traje podosta. A onda se kod njega razviju emocije i radoznalost...

Jesam. Odlican. Tragican.

Pitanja, crvici sumnje, leptirici u stomaku, ili negde drugde, ... cini mi se ne bih mogla bez toga.
Mozda neko mora fizicki da ti se svidja, ali da te bas, bas briga za njega i njegove emocije, a da, takodje ni ti nemas nikakvih emocija.
...
nekako, nikad TO ne bi moglo biti SAMO to...

Smrda

pa izgleda da se uvek svede na to da se na kraju neko ipak pita...

hulio_salinas

***smrdo pa o tome ja pricam...

prava pravcata kres kombinacija je kada odes tunguziju, kresnes jednu ziteljku, vratis se u Srbiju i teras dalje...
e sad... a ka ziteljka zna sa racunarima, pa te pronadje preko google planet-a, e onda ista ta ziteljka dolazi i pita: "JNAS, slnkslaka saks saoslm anlsa!" (prevod: Strance, moram nesto vazno da ti kazem!"

Darker

Pa pazi ovako, mrtav si pijan na nekoj ¾urci, i ta osoba isto, a ba¹ vam proradio nagon... Ne ka¾em da se ujutru neæe¹ oseæati kao g*****, ali tad ti ba¹ prija:-)

hulio_salinas

Quote from: Darker on 03-12-2006, 11:45:42
Pa pazi ovako, mrtav si pijan na nekoj ¾urci, i ta osoba isto, a ba¹ vam proradio nagon... Ne ka¾em da se ujutru neæe¹ oseæati kao g*****, ali tad ti ba¹ prija:-)

da... ima i toga... pa i to moze da udje pod kres kombinaciju, samo ako nemas licnu kartu kod sebe...   :K

AquArius

@D
Ima i toga, ali... as hulio mentioned, mala je Srbija da se sakrijes od te zenske posle, ako i hoces da se krijes...  :>