Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Darker

Quote from: stef on 05-12-2006, 18:36:20
A osudujete te sheme samo zato sto vise verujete u ljubav.Ljubav se rada, ne moze da te strefi na ulici! CG zamisli scenu:
Ti si na nekoj zurci sa ortacima, cirkate, zezate se, shmekate...standardno.U jednom trenutku, cujes neki glasic u glavi koji ti govori da se okrenes.Okrenes se, i medu sijaset devojaka, ugledas nju.Odmah pocne srce da ti lupa, glava (gornja) ti pulsira, noge ti trnu...I iz nekog razloga, koliko god da se teras da je ne gledas ne mozes da odvojis pogled od nje.Primetis vremenom da i ona tebe gleda, i da zna da je gledas.Nasmesis se, i ona uzvrati.Problem je sada sto je okruzena drugaricama, i nema sanse da joj prides...I dalje je gledas, srce sve jace i jace lupa, znoje ti se ruke, vec zamisljas kako je ljubis grlis, mazis.Osecas da je svaka celija u tvom telu neobjasnjivom silom atrakcije privucena ka njoj.Postajes nervozan, pivo nema vise ukusa, muzika postaje dosadna, i ti sada samo nju primecujes...i trenutak istine, krenula je konacno ka kupatilu, tebi su se noge ukopale, ali nekako skupis snagu da krenes, sve ti je toplije kako joj se priblizavas, zuji ti u usima, sada si na pola metra od nje, u hodniku ste i ona te je primetila, gledate se pravo u oci, osecas da moras da je poljubis, i BAM u delicu sekunde tvoje usne su se zalepile za njene, ona prihvata tvoj jezik, drhtis od uzbudenja, topis se u njenim rukama, vasa tela  se sudaraju u ludom plesu...izgubio si svaki dodir sa vremenom i prostorom, i osecas da te navodi u jednu prostoriju...
Mislim da ste shvatili poentu!
E, a da vidi¹ da malo zamnei¹ onu kvoèku Anabelu Basalo, a? Sa sve dahtanjem:-)

The_Layla

Ne znam ljudi, ali, po meni, i jedno i drugo ima svojih prednosti, ali i mana...

U kres kombinaciji nema ljubomore i ne moras nikome nista da objasnjavas, jednostavno desi se, pa svako na svoju stranu. Ako se i koji put ponovi, to je skroz ok, sve dok oboje znate da je to samo kres kombinacija i nista vise. Ali taj neko sa kim si u takvoj kombinaciji obicno nije tu kada ti je najpotrebniji. (verovatno je ozenjen)

Ozbiljna veza je obavezujuca, stalno imas tog nekog za vratom i moras mu polagati racune. Ali je zato uvek tu za tebe i sigurno neces Novu Godinu cekati sam...

Ja sam totalno neodlucna izmedju ta dva jer se meni desila najgora varijana a to je:

Da se zaljubis u svoju kres kombinaciju!!!  :roll:

cvjetic

stef,da li si razmosljao da pises erotske price?lijepo tebi dark kaze.....

Wolf

@ The_Layla:
To je zeznuto. Bas nisi imala srece. Ili si mozda imala?

hulio_salinas

Quote from: The_Layla on 13-12-2006, 19:10:35
Ja sam totalno neodlucna izmedju ta dva jer se meni desila najgora varijana a to je:

Da se zaljubis u svoju kres kombinaciju!!!  :roll:

eh... to je to... to je ono sto me je ubijalo...  :][

The_Layla

#95
@ Wolf

Nije da nisam imala srece, ja se bas i ne bunim mnogo. A i ne cekam N.G. sama, vec sa istom tom svojom kombinacijom. :twisted:
Sva sreca, pa je muzicar i svira za N.G., a zena kod kuce cuva decu...
Vidis, ne mora sve da bude tako crno... :wink:


Quote from: hulio_salinas on 13-12-2006, 19:27:47
eh... to je to... to je ono sto me je ubijalo...  :][



nemoj da te tako nesto pogadja, desava se, samo treba da stavis toj osobi do znanja kako je najbolje da se i ona zaljubi u tebe... i onda si na konju... :)


Spojio sam poruke.Jani  (ne ljuti se, batice, moram da radim svoj posao  :cvet)

hulio_salinas

Layla
ne... ne... pogresno smo se razumeli... desavalo se da se zaljubi u mene, a ja to nisam hteo... posle postane nocna mora...
vec sam pisao u ovoj temi o tome, pa se ne bih ponavljao...

The_Layla

#97
Ma to je jos lakse...
Stavis joj do znanja da je to to i da vise od tebe nece dobiti...
A ako te i dalje juri, onda budes skot, pa je klasicno oteras u p.m.
A ako te i dalje juri, problem je u tebi, nasao si kretena za kres varijantu i bilo bi dobro (po tebe) da ubuduce budes pazljiviji pri izboru  :a

Al-Jasmina

Quote from: The_Layla on 13-12-2006, 19:47:58
@ Wolf

Nije da nisam imala srece, ja se bas i ne bunim mnogo. A i ne cekam N.G. sama, vec sa istom tom svojom kombinacijom. :twisted:
Sva sreca, pa je muzicar i svira za N.G., a zena kod kuce cuva decu...
Vidis, ne mora sve da bude tako crno... :wink:

Za jednu kres kombinaciju,
taj lik ima previse obaveza :K

The_Layla

bilo, kako bilo, to su njegove obaveze i ja se ne bunim dok god je meni dobro :)

Ariel

@The_Layla

Moja mala devojèica je porasla, ponosna sam na tebe   :K :K :K :K

The_Layla

@ Ariel

i treba da budes ponosna :)

vladimir

Mada, u odredjenim trenucima ¾ivota dobro dodje i jedno i drugo:kombinacija posle duge veze i duga veza posle puno kombinacija. O0

The_Layla

E, Vladimire,
za ovo ti kapu skidam, nisi ni svestan koliko si upravu :Bog

katarina

Da pridodam i ja. Uglavnom sam preletela temu.
Stef...pa kao da sam film odgledala.

Elem, ja nikad u zivotu nisam bila u kres-kombinaciji sa nekim, niti bih volela. Mislim da nisam za to.Zaljubila bih se 100%, vezala, a on bi me verovatno povredio i kud ces gore... Uvek ima devojaka koje mogu tome `ladno da  pristupe i ujutru osvanu i odu kuci. Svi znamo bar po jednu. Mozda to i nije lose za coveciju psihu, malo se opustis, izivis...i svima lepo! Ali neka hvala!  :/