Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Smrda

hulio,i ledena ruka posegne za tobom.... :K :K :K
d..pa to nije sema....nego sex na ex!..
u stvari,da!...sta je kombinacija...da li to traje ili ne?...da li sex za jednu noc spada u to...ako spada,onda mogu reci da je kres sema izvodljiva...a ako se podrazumeva na duze staze...sta onda?!?...da li je moguce ne pitati nista,ubiti taj crv radoznalosti ili  ne.?!?!

hulio_salinas

Kres kombinacija je sve dok ne postane ozbiljno... Sve dok se ne ukljuce osecanja... To moze biti posle sat vremena ili posle mesec dana... Sve zavisi...

Darker

Bravo macane...
A ¹ta je sex na jedno veèe ako nije kres-kombinacija?

hulio_salinas

Takodje kres kombinacija...
Ali ponavljam se, brate... postajem dosadan... Ne daj Boze da te ponovo pozove, pa ponovo, pa ponovo... kapis?

Smrda

pa ako na kraju uvek postane ozbiljno....kako ona da kres kombinacija to i ostane?

hulio_salinas

samo ako nadjes pravog kres-partnera za kres-kombinaciju...

sve zavisi od vas dvoje, malih djavolcica sto se bez svetlosti lampe ispod pokrivaca...   :happy:

stef

Quote from: smrda on 03-12-2006, 11:59:51
pa ako na kraju uvek postane ozbiljno....kako ona da kres kombinacija to i ostane?
Potrudis se da ne postane ozbiljno. Ima tu raznih caka...ipak ako si se opredelio(la) za kombinaciju...I ne postane uvek ozbiljno, takva su Korleonova iskustva,. ne i moja.

Alnus Glutinosa

Nesto razmisljam...mozda cu se i ja povinovati tome, ali da prodju jos neke godinice, da jos malo ocvrsnem, da me zivotna iskustva nauce kako da ne budem slabic... sa ovako slabim srcetom ( :) ) ne bih podnela cak ni da je on na drugoj planeti...  :]

hulio_salinas

Quote from: stef on 03-12-2006, 12:17:17
I ne postane uvek ozbiljno, takva su Korleonova iskustva,. ne i moja.

naravno... ne kazem ja da postane uvek ozbiljno... jeste da moja iskustva tako pokazuju, ali ne mogu sebi dozvoliti luxuz da svoje primere generalizujem na sve ostale... ok?

Smrda

ok..kapiram..
e sad...koliko se zblizavate ili ne u takvoj kombinaciji,tj gde je granica u emocijam,prici,vidjanju...i ko postavlja uslove?!?

Wolf

Quote from: hulio_salinas on 03-12-2006, 12:07:08
samo ako nadjes pravog kres-partnera za kres-kombinaciju...

sve zavisi od vas dvoje, malih djavolcica sto se bez svetlosti lampe ispod pokrivaca... :happy:
Zato za kres kombinaciju biras osobu koja ti se svidja malo, a ne puno. Ipak moras da budes bar malo zainteresovan za nju/njega.

hulio_salinas

***smrdo
licno: mislim da se to razlikuje od osobe do osobe (opet se ponavljam, ali...)
mislim da je granica onaj trenutak kada iz neozbiljne stvari prelazi u ozbiljnu... a (ponavljam) to je licno... individualno...

***wolf
da... zato tako i napravim izbor... ali nije problem u meni... kapis? ja ostanem ok (citaj: opusten i neozbiljan), dok druga strana trazi neke uslove...

Alnus Glutinosa

Muskarcine, ovo smo culi,  'ajde malo o ozbiljnoj vezi...  :smile:

Wolf

@hulio
ma sve razumem...desavalo mi se to  

stef

 Razumem i ja tebe Hulio! Desavalo mi se da mi riba kaze da ne zeli da spavam sa drugim devojkama dok sam u kombinaciji sa njom??? Ili da mi napravi scenu kada kazem da ne bi trebalo da se vise vidamo jer pocinje da se veze.