Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

hulio_salinas

Quote from: stef on 03-12-2006, 12:49:57
Razumem i ja tebe Hulio! Desavalo mi se da mi riba kaze da ne zeli da spavam sa drugim devojkama dok sam u kombinaciji sa njom??? Ili da mi napravi scenu kada kazem da ne bi trebalo da se vise vidamo jer pocinje da se veze.

:Bog
E upravo to... u dva reda si rekao ono sta sam ja u nekoliko desetina... TO JE TO!!!

Wolf


lijepa bosanka

Kako ste se uzivili!!!! Muskarcine sve!!!! :> Sad su samo djevojke krive ,jer pocnu da se vezuju....ahaaaa...
A da li vam se desavalo da ona zeli da ode,da se izvuce iz svega,a onda vi,kojima nije stalo,pokusavate da je ometete u toj namjeri?????
Vama kao ne prija sto vas neko voli?! Pricajte to nekom drugom!!!!  :roll:
Bila sam i u jednoj i u drugoj situaciji i na kraju cijenim SAMO emocije,jer to je nesto sto covjeka cini nenormalno srecnim.... :a
Naravno obostrana ljubav!!!!

hulio_salinas

***LB, ako pricamo o kombinacijam, nikada mi se nije desilo da se ja vezem, jer sam ja odlucio da to budu kombinacije. I nije se desilo da devojka "bezi" glavom bez obzira...   :>
Sto se tice svega ostalog, naravno da su emocije ukljucene...   :cvet

SPRING

Da li vi izjednacavate sex na jedno vece i povremeno vidjanje sa samo jednim ciljem? Sve su to kres kombinacije? Meni se cini da tu ipak ima razlike... I pre mogu da razumem varijantu za jedno vece, odjednom se pojavi neka strast izmedju dvoje ljudi, urade ono sto oboje u tom trenutku zele i to je sve, nema vidjanja, zvanja i ostalog sto podseca na vezu... A druga varijanta mi lici na cimanje, ne znam, neka iskusniji rese ovu pitalicu... :wink:

I moram da dodam da ne podrzavam kres kombinacije, pogotovo ako je neko vec u vezi...

Darker

Pa upravo to poku¹avam da ka¾em. Kres kombinacija je na jedno veèe, sve preko toga je ne¹to drugo...Da li podr¾avam ili ne - nije toliko ni bitno, to je sada popularno, moderno, a i neophodno, ako se ja pitam, to je danas i ¾enama i mu¹karcima veæinski oblik veze, zbog zahteva novog dru¹tva: sve je manje vremena, a ljubav i veza zahtevaju vreme...

Dukica

A,svako valjda zna sta mu je potrebno-
ako ti je potrebna kres shema za jedno vece ,a u vezi si,ondak ucini to,pod uslovom da se ne primis posle i da mozes da zivis sa tim dalje,u vezi.
AL mislim da je to malko tesko....

Al sta je ovde prbl? To sto se cice prime posle kres sheme?!
A sta je pa problem u tome da se vezes za nekog  s kim je sve pocelo kao kres? Sto je to prbl? Pa to je bas lepo.....
Pocelo kao kres,pa nam se svidelo,pa nastavili! :~

Milos82nbg

Kres kombinacije postoje da bi zadovoljio svoju fiziolosku potrebu ( za muskarce je sex bas to) bez obaveza prema toj devojci.
Da li ce kres komb. da predje u nesto drugo , mozda i vezu zavisi od dosta toga ...
Anketa je bas ambiciozna i misim da su intervali preveliki, kao da smo matorci na izdisaju pa sabiramo zivotna iskustva.

Pre ili kasnije shvatis da su kres komb. gubljenje vremena, tu nema onih emocija i topline koju ti pruza voljena osoba
posle sexa, a to je ono na sta sam se navikao i sto je nezamenjivo.



stef

 Jbga, racunam farmaceutski fakultet...

Ksenija

Quote from: Milos82nbg on 03-12-2006, 18:09:22

Pre ili kasnije shvatis da su kres komb. gubljenje vremena, tu nema onih emocija i topline koju ti pruza voljena osoba
posle sexa, a to je ono na sta sam se navikao i sto je nezamenjivo.




ovo je sve sto i ja imam da kazem..

Al-Jasmina

Slazem se sa onim sto je Ksenija citirala i potvrdila

sem toga,
kres kombinacija mi zvuci kao
- Kresnuo je onu malu jer je bio pijan pa nije video kakav je to gabor... (tuga)
- kresnuli si se jer im je samo to trebalo a ne zele ozbiljnu vezu (odzvanja shuplje)

Smrda

@stef...izvini,ali ja kapiram da devojka trazi da ne spavas sa drugima dok si sa njom u "kombinaciji"...ssvasta seta ovih dana....
i takodje mislim da je kres kombinacija...jedan,eventualno dva puta..sve ostalo je neka neobavezna sema...koja opet na kraju vuce sa sobom necije uslove i pitanja...pa onda i nije bas toliko neobavezna..

Dukica

Ne vidim sta fali kres-shemi?
Naravno,ne moze da se poredi sa vezom! to su vrlo jaki i burni izlivi emocija,koji mogu itekako da prijaju.
Ali kad bi ostalo na tome,to bi bilo ok!Al tesko ostane,pogotovo sa obe strane..

AquArius

Kako poljubiti nekoga i ostati ravnodusan?
Ako si u kres kombinaciji, ljubis se ... je l' tako?

Mislim, kako nekome preneti strast koju osecas (nesto osecas), a da tu nema iskri...
Ne znam, pitam.

Smrda

uf.....pa nekad je to samo poriv...traje kratko...i posle nestane...primarni instinkt,tako nesto....valjda?!?!...