Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Smrda

pa ako nisu plitke,u cemu je car onda,stef?
zar u pravo nije poenta seme da nema razmisljanja i dubine....

Al-Jasmina

Quote from: stef on 15-12-2006, 18:42:03
Joj Danice pa nije sve crno-belo! Vec sam rekao da je daleko vrednije biti u "ozbiljnoj vezi", ali nekad coveku (nebitno zensko-musko), ne prija da bude u ozbiljnoj vezi...Iz milion razloga, npr. zna da ce uskoro otputovati na duze, ili je tek izasao iz neke veze, ili je bio povreden u prethodnoj pa mu treba da to zaboravi i prevazide (a za to nikada nije potrebno malo vremena)...ili ga je strah da izgubi kontrolu ili da se veze! :][

to su sve izgovori..narocito ono za strah..i kompleksi pride :)

Quote from: stef on 15-12-2006, 01:35:06
Jass:A da posluzis? Pa je'l vi dajete nesto?

Jel ti to agitujes za nesto ili nekoga? :happy:
:lol: :lol: :lol: :)
:cvet

Darker

Katarina, zamolio bih te da me ne shvata¹ ozbiljno preèesto:-)
Stefe, Basalo, ¹ta mrèi¹ ti? Kres kombinacija je proizvod potro¹aèkog dru¹tva. Nema se vremena. Ko æe sad da se vezuje, da razmi¹lja, idi begaj. To je nekad bilo karakteristièno za maèorèine, boeme i Kazanove belosvetske... Nekad je to bila filozofija. Voleli su sve ¾ene... Danas ima sve vi¹e devojaka u istom fazonu... Roboti sa fizièkim potrebama, emotivno osakaæeni...
Gledam da izbegavam i jedne i druge. Nekako su prazni.
P.S. Kres kombinacija sa upletom emocija NIJE KRES KOMBINACIJA!

vladimir

Quote from: Darker on 16-12-2006, 02:11:52
P.S. Kres kombinacija sa upletom emocija NIJE KRES KOMBINACIJA!

Ne kapiram kako se ljudi zaljube u svoju kres kombinaciju? :shock
Posle seksa lepo sedne¹ sa njom/njim, popije¹ kafu, prièa¹ o nekim glupostima, jedva èeka¹ da ode, ako je bilo dobro-vidimo se ponovo, ako ne-æao, djaci!

©ta je tu toliko komplikovano?Uplet emocija... :roll:

Smrda

koji ste vi ludaci.... :)
da li je potrosacki proizvod ili linija manjeg otpora ili prosto razonoda za ego...pa ne znam,ali sve mu to dodje na isto...
morala bih se sloziti sa D i sa V....kres sema sa emocijama ne postoji,tj ne moze se nazvati tako....
pogotovu ako se radi od dve zrele osobe...
mislim da se sve svodi na cist racun,duzi sex... :> :>

Alnus Glutinosa

aplauz za momka koji je objasnio...
Dare,  :Bog

katarina

Quote from: Darker on 16-12-2006, 02:11:52
Katarina, zamolio bih te da me ne shvata¹ ozbiljno preèesto:-)
Stefe, Basalo, ¹ta mrèi¹ ti? Kres kombinacija je proizvod potro¹aèkog dru¹tva. Nema se vremena. Ko æe sad da se vezuje, da razmi¹lja, idi begaj. To je nekad bilo karakteristièno za maèorèine, boeme i Kazanove belosvetske... Nekad je to bila filozofija. Voleli su sve ¾ene... Danas ima sve vi¹e devojaka u istom fazonu... Roboti sa fizièkim potrebama, emotivno osakaæeni...
Gledam da izbegavam i jedne i druge. Nekako su prazni.
P.S. Kres kombinacija sa upletom emocija NIJE KRES KOMBINACIJA!

Darker, molba prihvacena:) znam te samo sa slika, pa ne znam kakav si lik..
a Kako onda vi zovete sex sa emocijama, a da pri tom nisi u vezi? Slobodna veza?
Ma kako bre neko moze da bude sa nekim i da nista ne oseti???(ovo je retoricko pitanje)

vladimir

Quote from: katarina on 16-12-2006, 18:29:27
a Kako onda vi zovete sex sa emocijama, a da pri tom nisi u vezi? Slobodna veza?
Ma kako bre neko moze da bude sa nekim i da nista ne oseti???(ovo je retoricko pitanje)

To se zove neformalna veza. :wink:

Oseæaji se, u ovom sluèaju, zasnivaju iskljuèivo na fizièkoj bazi, stimulacijom nervnih zavr¹etaka od strane povr¹ine tela partnera i njenih/njegovih telesnih sokova, a sa prekidom u transmisiji nervnih signala od istih pa do vi¹ih nervnih centara u mozgu koji uzrokuju izazivanje emocija. 8)

Al-Jasmina

Quote from: vladimir on 17-12-2006, 08:55:18
Quote from: katarina on 16-12-2006, 18:29:27
a Kako onda vi zovete sex sa emocijama, a da pri tom nisi u vezi? Slobodna veza?
Ma kako bre neko moze da bude sa nekim i da nista ne oseti???(ovo je retoricko pitanje)

To se zove neformalna veza. :wink:

Oseæaji se, u ovom sluèaju, zasnivaju iskljuèivo na fizièkoj bazi, stimulacijom nervnih zavr¹etaka od strane povr¹ine tela partnera i njenih/njegovih telesnih sokova, a sa prekidom u transmisiji nervnih signala od istih pa do vi¹ih nervnih centara u mozgu koji uzrokuju izazivanje emocija. 8)
ma dzabe ti sve to objasnjavanje ako ti nakon kresa jedva cekas da ta osoba ode...
to je gore od post-koitalnog bedaka!!!!!
:K

klinicar

kolege moje drage mnogo ga zakomplikovaste-musko sam,zadovoljavao sam potrebu za sexom bez emocija, kada su estetski kriterijumi zadovoljeni, ali ipak kada se sex nadoveze na emocije to je sasvim deseta stvar, tako da je komparacija bespredmetna.

AquArius

hirurski odstraniti emocije,
praviti se lud i osobu tretirati kao ... neosobu,
primetiti je iskljucivo kad je u blizini i na takvom mestu da moze da proradi ... nagon,

meni je to strano,
ali ne bih mogla da se zakunem da ne funkcionise

Darker

Quotemeni je to strano,
ali ne bih mogla da se zakunem da ne funkcionise
Aqua, recimo tako ne¹to...
Ide i vic: Za¹to se kurva plaæa? - Da bi oti¹la posle sexa :K :K :K :K :K

zoe

Рекао ми друг који у последње време пролази кроз разне комбинације: "И онда морам да је љубим да се не би осетила као курва..." :roll:

Coolgemini

Quotea Kako onda vi zovete sex sa emocijama, a da pri tom nisi u vezi? Slobodna veza?
Ma kako bre neko moze da bude sa nekim i da nista ne oseti???(ovo je retoricko pitanje)
U tome i jeste problem...Te emocije tokom sexa su kljucne za dalje ponasanje...i mislim da su veoma jake,u tom smislu da stvaraju intenzivan osecaj vezanosti i pripadanja...Svaki sex je emotivan...i razlozan...Ne moze da bude sexa,ukoliko ne postoje bar neke emocije...Slobodna veza,a pritom sex i emocije?? :hm...tu necega uvek ima...I nikad nije cold heart... :roll:

Darker

U principu oni imaju neki problem... Emocionalni, naravno...