Moj najveci blam (u zivotu) iliti "Nebo, otvori se, Zemljo, progutaj me"...

Started by hulio_salinas, 03-12-2006, 11:31:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Znate onaj osecas kada se znojite i kada vam zvoni u glavi, jer ste uradili nesto sto nikako nije prijatno? Da nesreca bude veca, u takvim trenucima, uglavnom ste okruzeni gomilom ljudi, koja vas posmatra i podstice da se osecate bednije i gore. Koliko vam se puta desilo da biste dali sve na ovom svetu, samo da mozete da vratite vreme i ispravite gresku? Blam (stid) nas toliko nadjacava da nismo u stanju da mu se odupremo. Uspevati li ponekad da gaprevazidjete, odnosno receno mladalackim zargonom: uspevati li ponekad da iskulirate? Kako to postizete?
Navedite neke vase primere. Mozda zelite da podelite s nekim nesto. Mozda ce vam biti lakse, ako vam prijatelji (forumasi) daju malo podstreka i ako vas malo utese.

Darker

Obrnem na samoprozivanje... Umrem od smeha...Ka¾em ***ga...

Smrda

cek,cek...blam i stid nisu isto...
ja nisam stidljiva.a blamiram se stalno...i kao i D..uvek obrnem salu na svoj racun...sta cu....pa bolje i ja da se smejem....:)

hulio_salinas

nisu isto, ali sam ih povezao, jer mogu imati iste posledice (efekte)... mala "umetnicka sloboda"

Smrda

aaa..kapiram...
evo ja cu prva...mali sitan blam...
salterusa u stedionici me je pre izvesnog vremena blag receno zblanuto pogledala kad sam joj pruzila uplatnicu...
jer je na polju gde treba da stavim ko uplacuje i zasto pisalo veeeliiikim slovima SMRDA!...pogadjate svi o cemu je rec..
nije bas neki blam,ali mi je sad pao na pamet...
a ona prvo nije mogla da procita...vec kapirate scenario..
"sta vam pise ovde?" :hm
"smrda"-rekoh ja tiho..
"sta?" :shock
"smrda!"...naravno marfi odradi svoje,pa zamor u stedionici bas zastade kad sam ja to izgovorila...
"to musko ili zensko?"-rece
"to sam ja,mislim,znate to je ime moje macke..."-opet ja.kao da zvadim situaciju..
"aha...macka uplacuje?!?...hvala i dovidjenja..."... :roll:
i tako odoh ja...dali sam pocrvenela..?!?...ma nisaaam... :stid:

Korisnicko Ime

Pre neko vece u Marsalu, D je mislio da je izgubio 600 din.
Prilazim sanku za kojim stoji 10-ak pijanih likova i pitam "izvinite, izgubio drugar 600 din, da nije mozda neko od vas pronasao!?"
Da su bili malo trezniji, verovatno bi popadali sa stolice od smeha, a ovako mi jedan odmereno odgovorio "batice, da li stvarno mislis da bi ti neko vratio 600din"
Naravno, tu sam skapirao koji sam kreten..

Darker

A ljubbbbbbbiiiiimmmmm te zbog toga, ba¹ si zlatan!!!
hahahahahahhahahahahahah

stef

 Izasao sa drustvom, kisovito neko vreme...Baltazar pun ko oko...Ne znam sta sam istripovao te veceri, da sam Legolas ili tako nesto, ali sam se klizao na stepenicama, i taman kad sam pomislio da sam se izvukao...Bam, padnem na zadnji stepenik, naocigled celog lokala :stid: :stid: :stid:.Ustanem, pogledam okolo, i srecom je neka igracica odvukla muskoj populaciji paznju, ali ribe, na pola prekinute...Hteo sam da umrem u trenutku.Prilazi neka devojka i pita me da li sam ok?....nastavak vec nije za ovu temu.

Dukica

Auuu,pa broj mojih ispala i blamova je reda velicine 1000! Auuu,al evo jednog pravog:

Tasmajdan,leto,ja sa ortakom,oboje 15 god. Decko je mnogo dobro skakao,a i ja ne bi bila Dukica,kad se ne bi  previse nalozila na nesto. Molim ga,kumim,vec nekoliko puta da me vodi na desteku da skacem,on nece. Napokon,pristane.Odvede me gore,kaze ostalim ortacima da se sklone da bi ja skocila,pa ce oni nastaviti svoje takmicenje.Inace ,dole pored ivice sedi baja koji komentarise skokove i najlepsi skok se nagradjuje.
Sklone se ljudi da ja skocim,kad... :shock :shock :shock Nemam predstavu koji mi je djavo bio,ali odlucila sam da NAPRAVIM ZVEZDU NA SKAKAONICI I NOGAMA PADNEM U VODU!!!!!! Neverovatno glupo i sto je najgore,vrlo opasno!
Kad sam to uradila,pocela sam da se prevrcem u vazduhu i pala sam u vodu sa strane,tako da mi je svih 8 mindjusa sa jednog uveta ispalo,isotg momenta.
Nekako izronim iz vode,a baja sa mikofonom: " Sve ce biti u redu>Samo polako plivaj do ivice i pazi na kicmu!"

Mislite,da je gotovo?!  Neeeee,blam tek pocinje....

Nekako se namestim ja ,da izadjem iz bazena,kao kupaci i tosve,glava vrat,sve na svom mestu.Imam i noge i ruke,pogledam gore ka skakaonici i moj ortak zblanut,psuje mi sve po spisku.
Izadjem iz bazena,ortak skocio svrsenu lastu i upucujemo se ka peskirima i ostatku ekipe. Uz sve to vreme meni bridi citava desna strana tela.On me psuje ,ma strasno sta mi je izgovorio,i jos da nikad vise nece da me vodi nigde!
Kad stizemo mi do ostalih,i meni ce drugi ortak:"Daj bre,Ana,obuci se!"
Sa jedne strane,i to desne pretpostavaljte,kupaci mi je totalno puk'o i rascepao se,tako da sam se ja bez donjeg dela kupaceg,prosetala od unutrasnjeg do kraja spoljasnjeg bazena! 
Ostatak price se nastavlja u malom skolskom dvoristu gde gomila ortaka, mi vristi u facu od smeha.A ja bez i jedne ortakinje da mi pritekne u pomoc.

Nije blam,a? :K :K :K :K :K :K :K :K :K
 

Korisnicko Ime

Genijalno Dukice :K
Evo jos jedne moje mega ispale.
Srednja skola, kontrolni iz psihologije.
Nabraja se nesto, po nekom baji.
E, sad, ja zaboravio poslednju stavku i pitam drugara koji sedi iza mene da li on kojim slucajem zna. Nikada nismo skapirali, ni on ni ja iz kog razloga mi je rekao samozadovoljavanje. Totalno pogubljen, ja to napisem i ne kapiram sta sam stavio na papir.
E, sad mozete li da zamislite kako izgleda kada vas prof psihologije pred celim odeljenjem pita zasto ste vi ubedjeni da je jedna od trazenih stavki samozadovoljavanje!?
:K :K :K :K

stef

 Imao sam slican, ne znam sta mi je bilo, ali na kontrolnom napisem vagina pektoris, umesto angine pektoris.

Dukica

Hehe,ta psihologija uvek bejase zanimljiva...
Tu nista nije ispala... :K :K :K :K  Sve je dozvoljeno,pa i samozadovoljavanje...

Wolf

Krenuo ja na konsultacije. Ulazim u vezbaonicu, unutra guzva, svi sede. Vidim prazno mesto i podjem da sednem, ali se sve vreme pitam sto me ljudi gledaju cudno. Usput vidim kod nekog decka papir sa linijama i pitanjima i ... Verovatno pogadjate, upao sam na prakticni ispit bez pardona. Onda sam se okrenuo prema asistentici i pitao:"Jel da da ovo nisu konsultacije?", a ona onako zbunjena odmahnu glavom i ja izadjoh napolje, crven kao bulka  :stid:

hulio_salinas

***wolf buhahahaha... nasmejao si me do suza... izvini, ali stvarno je komicna situacija...

Grdana