Moj najveci blam (u zivotu) iliti "Nebo, otvori se, Zemljo, progutaj me"...

Started by hulio_salinas, 03-12-2006, 11:31:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Bred

jao, ovo bese stvarno dobro. hahahahhahahahaha!
:K
razmislicu dal da vam ispricam moj jedan slican "blam"....  :ninja:

ThymusMedica


Ivana_89


Roben

неки такав баш тежак још нисам имао

Lence

   Ja se blamiram bukvalno svakodnevno! Trebalo bi da sam se vec navikla, ali meni je svaki put uzasno neprijatno! Evo, bas danas sam zvala druga telefonom. Javio mi se njegov tata i rekao da sacekam trenutak da vidi da li je moj drug jos uvek u kuci. Posle 10ak sekundi cujem muski glas: HALO. A ja, misleci da je moj drug odgovaram : PRAAAASE JEDNO! Zbunjena druga strana mi je samo odgovorila: GORAN NIJE KOD KUCE!  Toliko sam se sokirala da sam jedva uputila izvinjenje, a o DOVIDJENJA PRIJATNO da ne govorim...  :stid:

Bred


Wlada

Очекујем да ме назове моја драга и јављам се са `Де си маченце?

Оно била кевина другарица од 50 љета  :stid:

Cecilly

Pa nisam se odavno blamirala...
Ovaj pamtim i dan danas:

Letnji raspust, treba da krenem u osmi razred osnovne, provodim na Gocu.
Tura preko skole, nas nekoliko devojaka
i nekoliko rukometasa-krenuli na pripreme...
I naravno,klinke poludele za frajerima.

Spremamo se jedno vece za diskoteku,
taj lik sto se meni dopadao udje kod nas u sobu
i krenemo mi tu nesto da pricamo
ja sva happy,blistam..

Otvoren mi ormaric sa stvarima, jer, jel'te spremam se...
Gleda on taj ormaric i izvuce jednu kutijicu
Otvori i ugleda moju protezu

Pogleda me i krene da umire od smeha
A ja u zemlju da propadnem... :stid:

Sreca, pa nije okolo sirio pricu.

pig_am_am

tako sam telefonom i ja nazvala drugaricinu mamu "de si kravo"  :>


evo ovo nije bilo davno...

ulazim ja u taksi,zatvaram vrata i izgovaram svoju adresu.
taksista:
-malo jace samo,molim te...
tek ja ni pet ni sest pocnem da urlam svoju adresu.
taksista:
-jace zalupi vrata.
:shock

katarina

Kad sam se skrljala niz stepenice celom svojom duzinom naocigled novog decka i njegove mame, naravno izlazeci iz njihovog stana!

stef


Enea


slobokv83

Mi smo se kao klinci igrali blamova.Ko izgubi u brojanju ili ti nekoj slicnoj selekciji mora da izvrsi zadati blam,a bilo ih je-pa recimo mnogo dobrih.
   No,na "Veselom spustu",ko zna sta je razumece,na splavu nas sestorica i idemo ka brzaku.Na nasu nesrecu,granje sa obale je bilo spusteno do polovine Ibra.Posto smo usli u brzak shvatili smo da cemo tesko da izbegnemo prepreku(bar bez posledica).Pravio sam se heroj i posto smo imali motku od cetiri metra,pokusavao sam da se odgurnem od obale do poslednjeg trenutka.Svi su stali na ivicu splava.Onda se on izvrnuo za 180 stepeni i poklopio nas dvojicu i ostadosmo pod splavom.To je trajalo skoro minut,dok se nismo iskobeljali i uhvatili vazduh(to je tuzni deo price).Ja sam bio prikljesten izmedju granja dok je drugar uspeo da otpliva.Sad,to bih ucinio i ja ali se desilo nesto nepredvidjano.Silina vode mi je odnela sorc-jedini odevni predmet na meni.Ostadoh go,jedino patike na meni.Ne moram da vam kazem da manifestacija obuhvata preko deset hiljada ljudi(sada je to mnogo vise).Isplivam na obalu,a ono koprive od dva metra svuda oko mene.Sta cu,pravo kroz njih.Pobegoh malo u sumu i razmisljajuci shvatim da je jedini nacin da odlomim grane draveca i da obavijem bas kao Homer Simpson.Krenuh pored obale da trazim pomoc ljudi.Niko ni da cuje.Tek na kraju,jedan sredovecni par kad me je video izgrebanog i ozarenog(recimo da sam bio mnogo crven) ponudi mi pomoc u vidu sorca i majice jer zive blizu obale.To nije sve jer jedini sorc koji je zena nasla bese neki pink boje uzak skroz(necu da vam kazem sta su mislili ljudi oko mene),al daj sta das.Odvezose me na stanicu,dadose mi pare za bus i tako ja stignem na cilj pre ovih mojih.Uvece u kraju sam mogao da cujem razne price o meni-tipa "a zato je on nosio onaj pederski sorc(to su obicno govorile cure)".

sandric

Uh, ja sam rekorder u blamovima....Mada najupecatljivija situacija je bila kada sam krenula sa drustvom u market i oni ulaze kroz vrata a ja sam se cela zalepila za izlog jer sam pomislila sa su vrata otvorena,svi iz radnje su me zoom pogledali ali je staklo prezivelo

Al-Jasmina

 :> Al je zivnula tema...  :lol: :lol: :lol:
:~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~

Ja ne mogu da se setim nekih epohalnih blamova,
sve su to mahom bile simpaticne sitnice,
a i kad razvalim na ledja na ledu,
ja se prva ismejem na svoj racun...

Ali se zato secam gomile tudjih momenata  :)):
No to bi bio offtopic :))))))))