Imati drusto i imati vezu

Started by Dukica, 03-12-2006, 15:35:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Dukica

Ni ne treba da se fircas sa ortakom,vec sa ribom mu! :K :K :K :K

Salim se,nego,ima takvih slucajeva.i Najcesce me ne pogodi kad mi je drugarica u pitanju,nekako zene su sklonije promenama,a al kad mi ortak odlepi i izmeni se,e to me nervira.
Npr.ortak iz ekipe,isti kao i svi mi ostali,"normalan",nas'o cicu i odjednom ga nema! Nestao covek! Ne izlazi sa nama,ne interesujemo ga,itd.

Imala sam jedan slucaj u gimnaziji,ortak nas'o cicu( smece neko) i totalno odlepio!  Poceo cudno da se oblaci,prica,ne smeje se vise na nase fore!
Pitanje je,zasto se to cesce odnosi na tipove? Bilo je i slucajeva zenskih,al mi nekako ne smetaju,a i ne mogu da se setim.

Darker

Dobro pitanje, nemam pojma... Ma i za cice va¾i isto...

Maslacak

Quote from: Dukica on 03-12-2006, 15:35:10
Npr.ortak iz ekipe,isti kao i svi mi ostali,"normalan",nas'o cicu i odjednom ga nema! Nestao covek! Ne izlazi sa nama,ne interesujemo ga,itd.

Isto je i sa devojkama.
A zaboga, covek se zaljubio, usmerava ogroman deo energije na jednu potpuno novu osobu, i naravno da ce "stare" osobe iz njegovog zivota to osetiti. A ta nova osoba ima svoje, neke nove navike, nove zelje, a kad si zaljubljen uvek se trudis da se osobi prikazes kao bas onakav kakvog ona zeli...
Slazem se, bezveze je kad se staro drustvo potpuno zapostavi, i ne postupaju svi isto, ali ljubav je nekad slepa i neko vreme (a nekima i uvek) ti se cini da je ta osoba sve sto ti je potrebno. Ja mislim da to treba razumeti :happy:

Smrda

ja bogami znam mnogo vise slucajeva sa devojkama..
treba razumeti...ali mene nervira to slepilo,jer obicno te devojke,bar one koje ja znam...koje nikada ne bi nesto dozvolile...to na kraju dozvole...i onda progutaju svoje reci...ako me kapirate?

Maslacak

pa j**i ga...pricaju da ne bi dozvolile i bla bla...jer nisu osetile...ali onda kad udari zaslepljujuca svetlost... :happy:
ja znam podjednako slucajeva i sa devojkama i sa momcima... zapravo, mislim da su retki oni kod kojih bas ne dodje ni do kakve promene.

Smrda

verovatno si u pravu....ne nervira mene promena...nego to sto i dalje nastavljaju da palamude.

stef

 Simbioza i emocionalna zavisnost...

Wolf

ma, kad muskarac odlepi za ribom, to je strasno...moze samo da moli Boga da ona nije neka dileja koja ce da ga vuce za nos.

Dukica

UU,bre,koji pocetak teme!!! Za to je Darker kriv i njogovo fircanje.... :K :K

Moj slucaj je takav da se cesce ova prica odnosi na tipove. Devojke retko,al verovatno zato sto imam manje drugarica nego drugova..nemam pojma... :hm

A i nekako,kad cica "odlepi" tako,nekako stoji...A muskarcu nikako ne stoji,da bude tako zaslepljen...nekako,musko treba da bude realno,jednostavno i prakticno,a zensko komplikovano,nerealno i zaljubljeno,u oblacima..
Ovo je naravno moj slucaj,ne kazem da  tako treba...

Darker

Sla¾em se da je kod mu¹karaca to oèiglednije... Ali, Sunce mu, i mi smo ¾ia biæa!!

lycos

a kad raskinu,onda se "sete" ortaka.."gde se brate,kad cemo u zivot?"

Smrda

ma nuiko vama ne zamera D....ja bas gotivim to da vidim  :K
salim se....ukoliko je pozitivan uticaj,kapiram-ne skodi...ali ako je negativan :shock
i mislim da ortake ne treba zapostaviti.....ali pre ili kasnije dolazi do kolizije...zamene mesta..kad naidje prava/pravi....tako da...sve se na isto obrne...treba se drzati sredine

Dukica

Quote from: lycos on 04-12-2006, 18:59:59
a kad raskinu,onda se "sete" ortaka.."gde se brate,kad cemo u zivot?"

Ma ne moraju da raskidaju uopste.Dovoljno je da ih prodje ona "prva" zaljubljenost i eto ih vec.
Ne daj Boze kad raskinu..e to je teror....jer je onda u bedaku,pa ne mozes a da se ne vidis sa njim.

Ja sam napravila istu stvar..nikoga nisam htela da vidim na pocetku veze,i prijatelji su da li iskulirali,da li se i oni bacili da "nesto" nadju,nemam pojma..nestala sam na par meseci,NLO...A vec se moj dragi borio protiv toga i samo sto je par puta odbio vidjanje sa drugarima zbog mene,vec je bio nasukan na kolac...Vratilo se vrlo brzo sve u noramalu... :wink:
Mene su moji iskulirali,kao eee zaljubila se,napokon,da nas vise ne smara,a njegovi su se kao kobci ustremili na njega.
Pitanje je,zasto se musko drustvo vise oseca povredjenim kad im "pleme" napusti jedan clan?  I to ne napusti na stalno,nego malo odluta samo da si nadje nesto da jeDe. :> 

Darker

Ma lupetma, isto je bre to kod oba pola, a i najnormalnije je, pa recimo da ima¹ duplo manje vremena...

Dukica

A?! :shock

Nije isto...zene se ne osecaju povredjene kad im  se neka drugarica zaljubi i odleprsa,a kad je dobra dugarica u pitanju,ta nikad ne odlazi,nego ostaje i davi jos vise,o tome kako je zaljubljena... A muski,kao da se uvrede,jer je ortak obnevideo i kao da je u zemlju propao....