Zimovanje

Started by zabica, 03-12-2006, 14:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zabica



jos jedno pitanje - idete li ove godine negde na planinu?

=============

da li ste posetili expozim i kakvi su utisci?!

SPRING

#1
Planiram da idem na Kop, ali tek posle roka, sto ove godine i nece biti toliko kasno, jer nam rok traje do 8. februara  :wink:

zabica

#2
i ja idem na kop, krajem februara, ali ne znam sta da radim za vezbe te nedelje? help...
ipak skijanje ne smem da propustim, a ovo je super ponuda!

SPRING

#3
Ja imam "najsuper" ponudu  :)

"Pahuljica" - za malo para, veliko zezanje  :loptica

Ali necu da skijam, samo cu da uzivam u zimskim carolijama...

stef

#4
 Ja ne smem da gledam to, odrekao sam se ovogodisnjeg zimovanja zarad diplome, moram da zapnem sa ucenjem....A dobio sam ekstra ponudu za Alpe :'( :'(, mnogo sam tuzan zbog toga.

zabica

#5
ne budi tuzan, znas kako su alpi lepi isnezni kad imas diplomu u rukama!!!
uostalom, mozes i na leto da odes, tamo uvek ima snega :>

Smrda

uf...i ja cu na kop..ako mi se da...
ili na jahorinu...jos se ne zna..
@zabice...lako ces za vezbe,odraqdi ranije ako moze...a ako ne...opravdanje sa studentske i posle pogibija...ipak je to skijanje.

Alnus Glutinosa

tako je smrdice, ja ne znam da oddisem godinu, bez skijanja...
i ja cu na Kop, to znam, ali s kim, jos ne... ko da vise?  :>

nasty girl

Tesko da cu ove godina na zimovanje bilo gde....alia ko budem isla (verovatnoca 50%) to ce biti kop....

pereca

Ja sa Jahorine ne odricem. Pa necu valjda i na zimovanje izvan Bosne  :wink:

zabica

@pereco jesi li bila na kop nekad? mozes li da mi uporedis sa jahorinom?
planiram da je posetim mozda sledece zime...


@smrdo sve za skijanje :K
probacu da se zamenim sa nekim ili tako nesto mada je to sam pocetak 2 semestra...
kad ides na kop, i gde?

gde odsedate?

Smrda

na kopu...
pa zavisi..od raspolozivih sredstava
i broja ljudi sa kojima idem...
ali najvise volim Rtanj i konake,ako je vece drustvo...a i moze neko da se svercuje....hehehe

yeca

Quote from: zabica on 03-12-2006, 14:38:32
i ja idem na kop, krajem februara, ali ne znam sta da radim za vezbe te nedelje? help...
ipak skijanje ne smem da propustim, a ovo je super ponuda!
Kao da su ve¾be nekad bile problem. Lepo, kao da si bila bolesna tu nedelju (¹to nije iskljuèeno da neæe¹ biti kad sidje¹ sa planine ako se bar bude¹ propisno pona¹ala gore - znaèi pila, pevala, zezala se, malo spavala...) ode¹ u polikliniku kod bilo kog doktora, ka¾e¹ da si bila bolesna i da ti treba opravdanje za tu nedelju (ili ako bude¹ imala sreæu da ide¹ kod naèelnika, onda njemu ka¾e¹ da si bila na skijanju i da bi se tako rado vratila a on æe ti bez ikakvih problema dati opravdanje sa sve dijagnozom koju nikad nisi ni imala, mislim bolest, i slo¾iæe se s tobom da i on voli kuvanu rakiju i slaninicu na planini) hehehe

A ja na  KOP, dobri stari KOP, a tamo u martu mo¾da Bansko...

Quote from: stef on 03-12-2006, 16:34:05
A dobio sam ekstra ponudu za Alpe :'( :'(, mnogo sam tuzan zbog toga.
SKIRAMA DOLOMITI (medju njima i Madonna di Campiglio), preko 140 km staza, 7 dana (termin sredinom decembra) 210 eura (sme¹taj i 7-dnevni ski pass, bez prevoza). Jesi li ikada èuo za bolju ponudu??? :wink:  :wink:   :wink:

Quote from: smrda on 07-12-2006, 20:12:07
ali najvise volim Rtanj i konake,ako je vece drustvo...a i moze neko da se svercuje....hehehe
AU, ti ba¹ iz krajnosti u krajnost. Od beskrajno opu¹tenog, studentskog, u ruralnom fazonu - RTNJA do skupih, fancy, zatvorenog tipa - KONAKA!! Ma RTANJ je zakon. Zamisli ¾ensko (ili me¹ovito) dru¹tvance se skupi i ode u RTANJ a tamo macani (sa ETF, gradjevine, arhitekture...). Ove godine cela arhitektura (godi¹te 84.) je u periodu od 18.2.-25.2. u Trtnju pa navalite.. ®ene!!! :K :>

Smrda

pa nisu meni konaci bas nesto fancy...nekada su bili..ali sad...ljusti im se krec sa zidova...ili ja uvek naletim na neke budjave apartmane...
ali bilo kako bilo...upravo je poenta u tome....mnogo judi,malo mesta,mnogo alkohola i snega....

zabica

@yeco thanx na savetu, probacu da ponesem malo kuvanog vina i rakijice za nacelnika pa da mozda i produzim skijanje nedelju dana  :K :K :K
bice ovako :ziveli

@smrdo rtanj je extra... najvise volim tamo da odmorim nogice, popijem pice i suncam se pa opet na stazu   :V