Zimovanje

Started by zabica, 03-12-2006, 14:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Dukica

Oprostite,Don Hullio.... :Bog

Anyway,vidim da mi vreme ide na ruku..za razliku od nekih
koji se nadaju zimovanju... :plez

Samo mojne da mi dodola¹ i priziva¹ ki¹u...sneg,ne daj Bo¾e.. :ohwell:

hulio_salinas

Iskreno, ne mogu da provalim ima li ironije i sarkazma u ovom delu posta:

QuoteOprostite,Don Hullio....  :Bog

Iz tog razloga, za svaki slucaj cu poceti sa dodolskim igrama!   :plez

Darker

... a istovremeno prestati sa chat-om:-D

hulio_salinas

Uh, uh, marsale, nemojmo cepidlaciti.  :K

Evo kise ni od kuda! Ima li nade za zimovanje? Ima li nade za skijanje (po snegu)?!

odbojkasica

globalno zagrevanje,kisa,nista od skijanja za ovu godinu...

katarina

Cut!!! Ima da bude!!! Mora. Ja i dalje verujem!

Aj sad neko da mi pomogne. Gde iznajmljujete opremu za skijanje? Ja sam do sada u Sava Centru, a ako neko ima dobar predlog volela bih da cujem!

Smrda

pa ja ne znam gde ides na skijanje...
ja ako nemam skije...
obicno iznajmim na licu mesta,na kopu ili jahorini...
da ih ne bi vukla,a finansijski ti izadje na isto...

katarina

Idem na Jahorinu! Tamo je za nekih 10 evra skuplje nego u BG...

Smrda

pa ne znam koliko je sad...
prosle godine je bilo isto...
a imaju bas dobru opremu...sve novo...
ne znam...meni je nekako to lakse jer ne vucem skije...

katarina

Pa i meni je cim da vucaram opremu... A jel se secas gde si iznajmljivala tamo? Ime? Jel imaju dobre cipele?

hulio_salinas

#70
Katarina, ja sam svojevremeno iznajmljivao kod "Markonija" (Sportski Centar "25.maj"). Oni su lideri tog posla. Provereno imaju vrhunsku opremu.

Ako te zanima PMuj me, pa cu objasniti gde su i sta su.  :cvet


odbojkasica

i u Bulevaru iznajmljuju opremu,extra je,mada mislim da ti je bolje da iznajmis kad odes,ne u Bg,..prosle god na Kopu sam iznajmila opremu za 7dana,i izaslo je jeftinije nego ovde..

Smrda

Quote from: katarina on 13-02-2007, 22:32:10
Pa i meni je cim da vucaram opremu... A jel se secas gde si iznajmljivala tamo? Ime? Jel imaju dobre cipele?
na jahorini?
ma ima svuda...
imas kod pegija,na vrhu staze,ne mogu da se setim kako se zove,odmah na ulazu u samo naselje...sto ima tanjir...
ond na samoj toj stazi ima novi ski centar...
imas u svakom hotelu iznajmljivanje...a ne moras da bude gost...
tako da ne brini...
ima bar na 5 mesta...
a ako te bas zanimaju detalji,sibni mi pm...da se podrobnije raspitam jer sam zaboravila imena renta ski-a...

mikele

Quote from: odbojkasica on 14-02-2007, 16:46:36
mada mislim da ti je bolje da iznajmis kad odes,ne u Bg,..prosle god na Kopu sam iznajmila opremu za 7dana,i izaslo je jeftinije nego ovde..
И ја се слажем са тобом.Цене су ти од прилике исте и овде и на Копу,а на Јахорини ти је и мало јефтиније.А и практичније ти је да узмеш тамо опрему него да је вучеш из БГ-а.
Quote from: katarina on 13-02-2007, 22:32:10
Pa i meni je cim da vucaram opremu... A jel se secas gde si iznajmljivala tamo? Ime? Jel imaju dobre cipele?
Цена ти је око 100 конвертибилних марака или 50 еура за недељу дана.Ово ти је цена из хотела Лавина,а верујем да је и на другим местима иста цена.

katarina

Ono sto sam ja videla na netu je 60 eura, na Jahorini! Kod nas je jeftinije za nekih mizernih 300din. Jos ne znam, ne volim da idem u nesigurno i neisplanirano. Do sutra moram da se odlucim   :roll: