Kako se povezujete na internet?

Started by Bred, 05-12-2006, 16:21:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako se povezujete na internet?

preko dial up-a
98 (59.4%)
kablovski internet
35 (21.2%)
adsl
30 (18.2%)
ostalo
2 (1.2%)

Total Members Voted: 164

Bred

Vazno mi je da sto je moguce veci broj vas odgovori na ovu anketu jer ce nam ti podaci trebati za buduce izmene koje cemo uvoditi.
Dial up znaci povezivanje preko telefonskog kabla ( znaci ako vam se racunaju telefonski impulsi u racun za telefon, onda koristitie dial up vezu), kablovski net-nema obracuna impulsa i verovatno ako imate kablovsku tv, imate i internet a adsl je veoma brz pristup netu, bez placanja impulsa .
Obavestite one ljude za koje znate da su na forumu da popune ovu anketu tj da glasaju. Hvala svima.

nasty girl

a sat je sa isdn-om i bezicnim internetom...ovde ga nema navedenog...

dyki

mozda pod "ostalo" moze da se ubaci jer u sustini nije bitno, svi su slicno brzi u odnosu na dial-up

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 05-12-2006, 19:53:29
mozda pod "ostalo" moze da se ubaci jer u sustini nije bitno, svi su slicno brzi u odnosu na dial-up

jok, wireless moze da bude jako brz... bredonjo, dodaj wireless u spisak pa brisi ove postove :K

dyki

e jeeeeeeste, pa brzina veoma varira i kod ostalih kablovskih/adsl-ovskih, zavisno od kolicine cash-a, tj. tarife! Ne verujem da iko ovde koristi Wi-Fi ili neki ultra-brzi satelitski... Svaki osim Dial-upa je dovoljno brz :)

Bred

a meni je najbitnije da se izjasnite da li korisitite dial up :wink:

zabica

trenutno sam na dial-up mada mi jede vreme i pare...
planiram da se prebacim na adsl mada jos uvek razmatram :hm

Bred

verovatno cemo vam ponuditi nas broj kojim se mozete povezivati na net :wink:

nasty girl


hulio_salinas


Pedja

Quote from: hulio_salinas on 08-12-2006, 09:47:47
otvara hotline...  hehehe
:K

JA preko kablovske tako da se necu kaciti na vas hotline... Sala  :)

marer_86

Kako gde.. kuci dial-up, citaonica i faks adsl...

pereca


The_Layla


Wolf