SEX!!!

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 08:52:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li (bi)ste vodili ljubav na javnom mestu?

Jesam
20 (48.8%)
Nisam
3 (7.3%)
Bih
10 (24.4%)
Ne bih
7 (17.1%)
Nije bitno:-)
1 (2.4%)

Total Members Voted: 41

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 12-06-2006, 18:47:56
Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 18:25:08
A beogradske bosanke tek! Eeee....
eee....
I meni ste slatki....Ali nasty je moja i bolja je!!!! :[


:* :* :* :* :* :* :*

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 12-06-2006, 18:47:56
Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 18:25:08
A beogradske bosanke tek! Eeee....
eee....
I meni ste slatki....Ali nasty je moja i bolja je!!!! :[

LB, ne filozofiraj i vataj se za Willie-ja! :OFF

lijepa bosanka

E drugar,ja bila na aerobiku....sad mi tako lijepo....sama slu¹am Gibu....odoh da se tu¹iram.....ma niko mi sad ne treba.... :loptica
Iskreno kad neæe neko..... :( :( :( :(

pozz.....pi¹emo se kasnije....

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 12-06-2006, 19:05:54
E drugar,ja bila na aerobiku....sad mi tako lijepo....sama slu¹am Gibu....odoh da se tu¹iram.....ma niko mi sad ne treba.... :loptica
Iskreno kad neæe neko..... :( :( :( :(

pozz.....pi¹emo se kasnije....

:>

willie the scot

Quote from: lijepa bosanka on 13-06-2006, 11:52:48
Quote from: willie the scot on 13-06-2006, 11:24:04
moram da konstatujem,nazalost,da je mnogo vise muskaraca romantika nego zena...pogotovo medju lijepim zenama,sto je narocito razocaravajuce...ne znam sta je u pitanju...mozda je neprestano upozoravanje od strane njihovih mama i tetaka da sa svake strane vrebaju perverznjaci,koji od njih zele samo jednu stvar,ubilo nesto u njihovoj dusi...sposobnost da se skroz prepuste...i really don`t know...

Mo¾da nisi nai¹ao na pravu....
Tako i ja mislim za mu¹karce.....
I pazi ljepota ima dvije strane.....Vrijeme u kojem ¾ivimo je ludo,totalno poremeæen sistem vrijednosti....ali biæe valjda bolje.... :wink:
A u posledje vrijeme sam imala priliku da slu¹am mnogo lijepih,dobrih,pametnih djevojaka,koje kukaju kako su razoèarane....u mu¹karce....
Znaèi zakljuèujemo....da toga postoji i na jednoj i na drugoj strani.....

Ali mi je bilo simpatièno kada mi kom¹inica pre neki dan reèe:"Ma bojim se ja tih mnogo lijepih...." :>
hm,...bojim se ja tih mnogo lijepih...lijep muskarac... to zvuci gej cak i kada zena izgovara...reci za muskarca da je lijep je isto sto i reci za zenu da ima divne fudbalske noge...to je najbolje rekao oskar vajld:uzivanje za lijepo tijelo,patnja za lijepu dusu.sto ce reci- nemate sta da ocekujete od maminog sina koji redovno posecuje teretanu ide na manikir i pedikir i naziva sebe metroseksualcem koji vodi racuna o sebi...najdalje gdje ce vas taj odvesti je turbosolarijum...imam jednu fenomenalnu pjesmu carlsa bukovskog na ovu temu,...samo da je nadjem...

willie the scot

lepotani

svet je pun sinova uspesnih ljudi
na biciklama
duz holivudske rivijere
u 3 i 11 jednog
utorka prepodne

ovo je ono za sta su neke armije
ginule
ovo je ono za cim mnoge zene
ceznu:
ovi punjeni razlimci
nepostojeci stvorovi
sto pedalaju
ili zastanu da procaskaju
i dalje sedeci na svojim
biciklama dok im
nezni povetarac mazi
nedirnuta lica.

ne razumem se mnogo u te stvari
osim da su armije mozda
pobile
pogresne ljude
ali obicno je tako:
misle da su neprijatelji
oni protiv kojih su poslati
umesto onih
koji ih tamo salju:
ocevi lepotana.

nasty girl

pa mislim da ne moze jedno bez drugog .... jer sex je deo veze(ljubavi) i cini je jos cvrscom i stabilnijom...

Vampire 666

...ovde se misli iskljuchivo na seks...bez dodataka u vidu emocija i sl...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 13-06-2006, 21:59:22
...ovde se misli iskljuchivo na seks...bez dodataka u vidu emocija i sl...

ne razumem...

Alnus Glutinosa

Quote from: nasty girl on 14-06-2006, 20:30:37
sto je najgore bila sam i u takvoj situaciji...trebalo mi je dve godine da to sve prebolim....tacnije da prebolim svoju gresku... :'( :'( :'( :'(

Znaci jos samo godinu dana mi predstoji...    :V :V :V

lijepa bosanka

Quote from: Alnus Glutinosa on 14-06-2006, 20:26:41
...
Najgore je kada te zavoli, pa ti sve srusis i onda pokusavas ponovo da izgradis tu ljubav, a nje nema, pa nema, otisla... nepovratno...  :'( :'( :'( :'(

Sla¾em se u potpunosti sa ovom izjavom....i stvarno je tako ljubav kada "ode",nema povratka....... :'( :'( :'(
poslije,na¾alost,bude kasno......
samo vrijeme zna koliko je ljubav velika.....

A za sex bez ljubavi ....pa to se svakom mora desiti.... da bi shvatio koliko je sve bolje i ljepse kada postoje emocije....
Meni pre svega treba nje¾nost,razumijevanje i po¹tovanje....treba mi ljubav....povjerenje....jer danas je to oèigledno mnogo te¾e dobiti..... :`

Alnus Glutinosa

Quote from: lijepa bosanka on 14-06-2006, 20:49:17
Quote from: Alnus Glutinosa on 14-06-2006, 20:26:41
...
Najgore je kada te zavoli, pa ti sve srusis i onda pokusavas ponovo da izgradis tu ljubav, a nje nema, pa nema, otisla... nepovratno...  :'( :'( :'( :'(

Sla¾em se u potpunosti sa ovom izjavom....i stvarno je tako ljubav kada "ode",nema povratka....... :'( :'( :'(
poslije,na¾alost,bude kasno......
samo vrijeme zna koliko je ljubav velika.....

Da,da, sada mogu i na trepavicama da dubim, ali nista.On kaze da bi najvise voleo da moze da ukljuci dugme i da vrati ono cega vise nema, ali ne moze...  :'( :'( :'( :'(

No, vratimo se mi na temu sexa, da se ja ovde ne raspilavim skroz!!!

willie the scot

sve same sexualne prozdrljivice...takve najvise volim...kada si na izmaku snage uvek urade nesto nezamislivo...tipa :F...nego bosanko,jesi ti zaboravila da si udata zena,sta ti radis u ovakvom drustvu,mogu na svasta da te navedu...

Vampire 666

...o da...neki grupnjak...ili lesbo...

lijepa bosanka

Ja??Mene??
Pa vidis ....to ti je 21. vijek....ja jo¹ ¾ivim u 15.-om i vjerujem u ljubav,pa mi se dogadjaju u¾asne stvari....  :ohwell:

Pa vidi¹ da ja ba¹ i ne podr¾avam "sexi lobi".....nisam ja za toga....
sto ti rece udata ¾ena :wink:...pro¹lo mene to...(joj ¹to sam ja neka fina!!! :>)

Nego i ti si o¾enjen,pa sva¹ta prièa¹....Budi fin,bar pred ljudima... :wink: :embarrased: