Bend Farmaceuta

Started by Darker, 07-12-2006, 14:23:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

Elem, ne pro¹ljaka hor, ne pro¹ljaka fotografija, mo¾da sa ovim budemo uspe¹niji... Treba nam sve. Bubnjar, solo gitarista, basista, pevaè, violina, timpan, trombon, harmonika, lonac, ma ¹ta hoæete :K :K ®enski rod dolazi u obzir samo za grupi-ribe :K :K :K
©alim se, naravno, jedna bubnjarka bi bila ba¹ cool, kao ona ¹to svira kod Lenny-a O0 O0 O0

zoe

Хор ће да прошљака, грррррррррррррррррр! :box Кад тад! И ти ћеш да ми помогнеш Даре, а ја ћу помоћи око бенда! Само да се разумемо!!!

Darker

Æe¹ da bude¹ grupi? hahahahh
Sorry, morao sam:-)
Okili, mogla bi jedna violina da padne, samo èim diplomira¹ - trk na uèenje nekih popularnih nota:-)

avgogh

mmm... oduvek sam zelela da budem clan nekog benda... ali, totalno sam operisana od svih grana muzicke umetnosti... jednino mogu da slusam muziku, al' ni tu mi nesto ne stima... tako da mogu da tucem u neki trijangl, ili da budem menadzer grupe... da zakazujem koncerte, sklapam kontakte...  :K

willie the scot

bend za sada cine darker(vocals),moja malenkost(rhythm/solo guitar),aquarius(drums)...
kao sto vidite imamo znacajnu supljinu u ritam sekciji,pa je dobrodosao svako ko ima bas gitaru.
bend se formira u cilju promocije atipicnih farmaceuta,kao takav mora biti strogo neprofesionalan zbog cega ce clanstvo biti naplacivano u naturi- :PI

Smrda

zar ovo nije bilo preokrenuto malopre?!?
elem...a prateci vokali?

willie the scot

pocni da ucis da sviras gajde ako hoces u bend. :>
ti ces biti zaduzena za celtic prizvuk...ako pozelimo da sviramo danny boy ili sl.

Darker

Mcane, sve je to super ¹to si rekao, ali moraæe¹ prvo Aqua-u da pita¹ za to da bude bubnjar, mislim da je njena ponuda bila ¹aljivo-dopadljivog karaktera:-)

Smrda

Quote from: willie the scot on 07-12-2006, 20:31:45
pocni da ucis da sviras gajde ako hoces u bend. :>
ti ces biti zaduzena za celtic prizvuk...ako pozelimo da sviramo danny boy ili sl.

e ovako..ovi ovde poludeli za trubom...tako da...ja pratece,a nabavim vam nekog baticu za gajde...i gledacu da studira farmaciju..
nego...zaista je li bend Farmaceuta..ili ima i -kinja u njemu?...kapiram ja da vam je dosta zena...

willie the scot

Quote from: Darker on 07-12-2006, 20:55:22
Mcane, sve je to super ¹to si rekao, ali moraæe¹ prvo Aqua-u da pita¹ za to da bude bubnjar, mislim da je njena ponuda bila ¹aljivo-dopadljivog karaktera:-)
nema nazad,pivo je proliveno...

Darker

Pa, naravno da ima i farmaceutkinja!!! Mislim, nema jo¹ ni jedna sem aqua-e(@ Aqua: Pivo nije voda!!)

besno pile

Quote from: Darker on 07-12-2006, 14:23:44
©alim se, naravno, jedna bubnjarka bi bila ba¹ cool, kao ona ¹to svira kod Lenny-a O0 O0 O0


cekaj,a ko je Lenny tu?
nemoguce da mi je promakao... :>


Vampire 666

...ja mogu da pevam growl vokal, ali mislim da vase muzicko izrazavanje nece ici u tom pravcu...

AquArius

Bubanj,
bakrach,
tam-tam,
modifikovana kanta...
...
hm, zar to ne bese mullala?
:confused:

zoe

Quote from: willie the scot on 07-12-2006, 20:14:45
bend za sada cine darker(vocals),moja malenkost(rhythm/solo guitar),aquarius(drums)...
kao sto vidite imamo znacajnu supljinu u ritam sekciji,pa je dobrodosao svako ko ima bas gitaru.
bend se formira u cilju promocije atipicnih farmaceuta,kao takav mora biti strogo neprofesionalan zbog cega ce clanstvo biti naplacivano u naturi- :PI

Непрофесионалан? Добро...онда прихватам само и искључиво саветодавну улогу, а наплаћујем у... :twisted:

Quote from: Darker on 07-12-2006, 15:22:19
Æe¹ da bude¹ grupi? hahahahh
Sorry, morao sam:-)
Okili, mogla bi jedna violina da padne, samo èim diplomira¹ - trk na uèenje nekih popularnih nota:-)

Даре, тотално си предвидив, знала сам шта ћеш рећи :T
(Е да, што се тиче учења популарних нота...веруј ми да све што знам да певушим, знам и да свирам...)