EXIT07

Started by avgogh, 08-12-2006, 16:41:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Quote from: dissolved girl on 16-12-2006, 12:55:59
opet ljudi pustaju buve: arctic monkeys otvaraju egzit (aj kao to je i moguce) ali rhcp (maaaa vaaazii)...a cula sam i za aerosmith (ahahahahaha)..vidim ja da cu mozda samo na jedan,dva dana ici...

:Bog :Bog :Bog
ahahahahaa
:K :K :K

kakav vic!!! ahahaha... da l' oni znaju sta znaci: Aerosmith dolazi na EXIT?!  ahahahaa... kakve budale... axaxaxaaa   :K :K :K

nasty girl

pa i prosle godine je bila kupovina karata na nevidjeno....

a sto i darker kaze na exitu se nikad ne zna ko gostuje do poslednjeg trenutka....

dissolved girl

ajde nemojte da ste takvi hejteri:)

pop

The Chemical Brothers Beogradu 13. juna 2007. u produkciji Exit-a

Po svim anketama jedan od najtrazenijih bendova u Srbiji Chemical Brothers odrlace svoj prvi koncert na ovim prostorima 13. juna 2007. u Beogradu u produkciji Udruzenja Exit i State of Exit.


izvor exitfest.org

Line-up se uvek zna oko mesec i po do 2 ranije (sa 90%nom sigurnoscu), sto i ne znaci mnogo obzirom da se karte prodaju 7 meseci pred festival. Ko god da je uzeo karte unapred, garantovano se nije zaj**** jer uvek moze da ih proda za bar duplo vise para pocetkom jula. Iako vise volim gitarski zvuk, navescu samo neke od DJ-eva koji su bili ove godine:  Eric Prydz,  David Guetta, Dave Clarke, Junior Jack & Kid Creme,  Derrick May... ili neke od prethodnih godina npr. Carl Cox, Roger Sanchez i Timo Maas. Ko ide na nastupe DJ-eva ovog ranga, zna da se karta isplati i samo za ovaj stage, a gde su ostalih 20 stage-ova...
Bio sam na koncertima sa stvarno mnogo ljudi ( npr. Stinga, Metallica-e...), ali osecaj na Exit-u je stvarno apsolutno neverovatan. Ko nije bio, nije svestan koliko propusta.

avgogh

Predsednik izvr¹nog veæa Vojvodine Bojan Pajtiæ i generalni menad¾er udru¾enja Exit Bojan
Bo¹koviæ potpisali su protokol o realizaciji projekta ’’Zimski Exit“ koji æe trajati od 5. do 20 . januara u sedam vojvoðanskih gradova. Izvr¹no veæe je podr¾alo realizaciju projekta  sa 4 miliona dinara. Cilj potpisivanja protokola  je da se mladi ljudi tokom zimskog exita dru¹tveno anga¾uju,probude iz letargije i budu korisni u lokalnim sredinama.

05.01. Zrenjanin - Zeleno Zvono
06.01. Novi Sad - Gradiliste
12.01. Vrsac - diskoteka Klub62
13.01. Sremska Mitrovica - Dom Omladine
19.01. Novi Sad - Gradiliste
19.01. Subotica - lifka
20.01. Sombor - Laguna

U svim gradovima nastupiæe:
Marchelo
Mistake Mistake
Hain Teny
Baseline djs
Dee Face
Vladimir Aæiæ

bzvz...  :ohwell:

AquArius

Æatoviæ nudi milion evra osnivaèima festivala
U „Egzitu“ se smeju ponudi

- Zbog sudskih procesa vezanih za autorska prava i vlasni¹tvo nad brendom „Egzit“, pretpostavio sam da bi odr¾avanje festivala bilo ugro¾eno, pa sam trojici autora „Egzita“ uputio ponudu da na pet godina „Komuni“ ustupe prava na realizaciju „Egzita“ - rekao je Maksa Æatoviæ, direktor „Komune“ na juèera¹njoj konferenciji za novinare.

Po njegovim reèima, ponuda ne predstavlja poku¹aj preuzimanja „Egzita“, veæ bi „Komuna“ bila samo tehnièko lice koje bi pomoglo da organizacija protekne u najboljem redu. Trojici autora (Du¹an Kovaèeviæ, Bojan Bo¹koviæ i Ivan Milivojev) sa kojima kako Æatoviæ ka¾e, nije u kontaktu, bilo bi u narednih pet godina isplaæeno milion evra. U udru¾enju „Egzit“ ka¾u da su ponudu dobili i istièu da festivalu nije potrebno bilo kakvo spa¹avanje.

- Ponuda je neobièna do zabavnosti. Hvala na pitanju, mi smo odlièno. Pripreme teku u najboljem redu i ovogodi¹nji festival, koji æe biti najbolji do sada, æe organizovati udru¾enje „Egzit“. Dvojica nosilaca autorskih prava koji su ukljuèenu u organizaciju festivala, Bojan Bo¹koviæ i Ivan Milivojev, smatraju da bi bilo nemoralno da po tom osnovu naplaæuju astronomske sume koje se pominju u ponudi „Komune“, jer to nisu ni do sada radili. Uostalom, „Egzit“ pripada svima onima koji ga prave i publici. Ne znamo koje su prave namere Æatoviæa, ali „Egzit“ nije na prodaju - rekao je za „Blic“ Rajko Bo¾iæ, portparol „Egzita“.

On je dodao da bi najbolje bilo da Æatoviæ, ako veæ raspola¾e tako velikim novèanim sredstvima, te pare ulo¾i u dovoðenje „Rolingstonsa“, u èemu æe mu organizatori „Egzita“ rado pomoæi, kao ¹to su to veæ radili nekoliko puta ranije.

A. Novakoviæ

Blic Online (http://www.blic.co.yu)

dissolved girl

ja nacula opet iz drugih izvora da arctic monkeys sigurno dolaze a kilersi verovatno..ne smem da se nadam...ali moram malo:)

AquArius

Ja bih The Kooks da cujem, ako moze...  :happy:
A lici mi da, eto, moglo bi...

dissolved girl

basement jaxx potvrdili...

a i ja bih volela da dodju the kooks, nije da ne bih:)

AquArius

a Boga mi i Razorlight, a pomalo i Hard-Fi  :happy:

british bio prosle godine totalno,
pa mozda bude i ove godine sl.
ali ipak ne mora previse

dissolved girl

moze moze :)
skroz su u fazonu da dovode takve bendove ali ipak gledaju da budu bas popularni i da je narod cuo za njih, da bi to imalo prodju (ne kazem da ovi nisu,al' kod nas je ipak malo drugacija situacija)  :wink:

AquArius

jos jedna pusta zelja i zavrsavam sa off -om

Thirteen Senses

... mmm ...

dissolved girl

eh sad,ne moze tako,spomenes thirteen senses i kao kraj. e pa nece moci :) evo i ja sad mastam :)
cak mislim da su mnogo vece sanse da dovedu tako neki bend nego npr razorlight. razlog jasan, mnogo manje kostaju a ljudi ih podjednako ne slusaju (dobro,mozda se malo vise slusa razorlight ali tt su zanimljiviji  :wink: )

Darker

Ma to nije muzika, nek dovedu The 69 eyes, kad veæ ma¹tamo:-)

dissolved girl

Quote from: Darker on 24-01-2007, 07:09:29
Ma to nije muzika, nek dovedu The 69 eyes, kad veæ ma¹tamo:-)

ccc,netolerantni coveku! :P