Sta ste danas uradili za sebe?

Started by stef, 08-12-2006, 23:02:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

stef

 Sta ste danas uradili za sebe? Sta ste danas uradili da bude konstruktivno, a da opet budete srecni zbog toga, jer vas ispunjava?

Al-Jasmina

Uradila sam nesto nekonstruktivno ali za sebe-
nakrcala tonu filmova na komp
za zimnicu :)
Radila...to je konstruktivno u smislu bitke za sopstveni ekonomski boljitak... :happy:
Sta reci jos...otisao dan!

Smrda

bas za sebe?....
pa popila kafu...
heheh..
ostalo,pa kao i Jass,radila...i radila...
eh da...izdjuskala sm se za sebe...ali bas za sebe...a da li je knostruktivno?!?...e sad.

Wolf

skuvao sam sebi kafu, ali jos je rano...uradicu svasta nesto za sebe.

stef

 Po cemu je kafa dobra? Koliko ja znam organizmu je potrebno tri dana da se ocisti od jedne kafe :shock. Rekao sam nesto dobro i za vas subjektivno, i za vas objektivno :hm.

Alnus Glutinosa


Al-Jasmina

Stef ova tema se pretvara u "sta ste radili danas"...

Morpheus

Otisao da pokupim torbu sto su mi moji poslali od kuce.Stigla hraaaannnaaa!!!

Al-Jasmina

Iskreno, pobunila sam se protiv rada
jer sam landaravog zdravlja
i zamolila direktora za dan bolovanja da napunim baterije svom imunitetu.

Izborila sam se za malu pauzu da se konsolidujem, preslozim i resetujem.

stef

 Joj to cu i ja danas da uradim.Mnogo sam napet, ispiti, finansije...pa sam odlucio da odem u saunu da se opustim. 8)

zabica

danas sam pokusala da shvatim sebe... dosta od mene za danas...

Wolf

Nista! I nerviram se zbog toga .grins.

Smrda


Bred

Alooo! Ovo nije tema sta ste radili danas!!! Lepo pise, sta ste KONSTRUKTIVNO radili! Niko me ne moze ubediti da ne znate sta znaci konstruktivno. Ne mozete pisati sta vam se gde cefne. Neki red mora da postoji. Za zajebanciju imate chat!
Ontopic-Konstruktivno?
Celi dan juce sam se je*avao sa forumom, vi te "radove" naravno ne mozete da vidite ni primetite.
Onda sam isao nesto da kopiram pa sam ucio, januar se blizi.
Inace licno mislim da svaki dan/sat/minut nekonstruktivno proveden je izgubljen i uzaludno potrosen.
Sebe uvek i u svakom smislu treba upgradeovati tj nadogradjivati a to se moze samo konstruktivnoscu.

Smrda

jao,bre bred!
mojne toliko da nas grdis....
da treba pisati samo konstruktivno ne bi bilo postova!!hehehe
sala,mala...
ja sam danas konstruktivno nadoknadila zapostavljeni posao i konstruktivno sam sebe oslobodila sutrasnje frke...
toliko