Sta ste danas uradili za sebe?

Started by stef, 08-12-2006, 23:02:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dyki

Konstruktivno... Pomagao drugarici oko nacrtne geometrije, imala neki kolokvijum na visoj likovnoj... Eto to je konstruktivno samo po sebi kao predmet, takodje konstruktivno za nju jer je (valjda) polozila i konstruktivno za mene jer je mnoooogo volim i drago mi je sto mogu da joj pomognem nekako  :happy:

Smrda

i konstruktivno si skroman!heheh...ubice me za off.

katarina

Uradila 100 trbusnjaka i 100 ledjnjaka posle engleskog, zato sto nisam mogla od ukucana da dodjem do kola da odem ko covek u teretanu da se "izdjuskam" na traci! Takodje sam dovrsila citanje jos jedne knjige na engleskom:) i to u busu od faxa do kuce.

Wolf

Isao sam da kupim sebi nesto, ali mi se nista nije svidelo. Znaci, za malo da uradim nesto za sebe :ohwell:

stef

 Wuki, wuki, kad ces da se opametis?
Ja sam danas polozio prakticni ispit iz tehnologije, pa onda...malo li je!

Smrda

nije malo,cestitamo!!
a ja sam danas ustala u pola 6 da uradim nesto za sebe....i uradila sam!
yes.

hulio_salinas

ova tema stvarno ide u "Sta ste danas radili?"

Smrda

ja sam danas dobila jako bitnu opkladu i time dokazala sebi da  konstruktivno gradim svoje samopouzdanje...

Al-Jasmina

Napravila sam plan za polaganje ispita,
lepo sam zabelezila kad je sta...sto usmeni sto pismeni
i raspravila sa sobom sta moze,
koliko vremena imam,
do kad radim a kad hmm pocinjem da ladim :)

Zelim da samu sebe istreniram da sve sto zacrtam ako vec znam da imam vremena i odradim...
bez izgovora!

stef

 Svaka cast.Inace sam nakacio tu temu i planove bas zbog toga.Treba ispostovati planove i trenirati samodisciplinu.Linija manjeg otpora bi sigurno bila u pandorinoj kutiji.A sto je vise puta pobedis, sve ti je lakse da ispostujes plan.A da ne bi bio robot onda uradis nesto dobro i za sebe...

Smrda

a da mi onda zapisemo sve lepo ovde,pa da imamo pismenu opomenu.a stef?
samo da ti kazem da deluje...svaki puta kad pogledam temu,ili me grize savest ili sam hepi ako uradim nesto za sebe...

Al-Jasmina

Iako sam se smrzavala na stanici odbila sam da udjem u kola ljubaznog æelavca...
khmmm
sada je veæ sutra
pa u duhu tog novog danas idem ranije da spavam kako bih ulovila malo uèenja pre posla... To je ono ¹to dr¾im da je vrhunski domet discipline za jednog studenta - work 'n' study

Al-Jasmina

...Danas nista konstruktivno nisam uradila za sebe...

:police:

hulio_salinas

 :police:

Ljudi,
psihologija
je ozbiljan
deo foruma!
Nema ovde
gluposti!
Imate temu
Sta ste danas radili?
u Bla Bla forumu!
Tamo vam je
dozvoljeno
da pisete
ovakve
poruke!
Ovde NE!

Moderatori
su vas
nekoliko
puta
opomenuli
da na
forumu
NEMA CHAT-A!!!


:cvet

Bred

Da li sam ja nesto lepo rekao? jesam.