Da li ispunjavate svoje planove?

Started by stef, 08-12-2006, 23:07:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

 Da li pravite planove? Dugorocne, kratkrocne, dnevne? Kako se osecate kada ih ispunite, a kako kada ih ne ispunite? Koje su vase metode uspeha? Koje obaveze pored faksa morate da stavite u plan? Kako ih rasporedujete?

Al-Jasmina

Trenutno grcam pod teretom svojih mini planova :)
Opsirnije kad dodjem do daha :K

Smrda

jaooo...bre gde me bas sad nadje sa temom...
zadnjih mesec dana nista ne uspevam....ni da isplaniram ni da ostvarim....i tako..
a nekad sam bila fina.

Coolgemini

Mislim da sam po sebi ne bih mogao da funkcionishem bez planova...Pravim planove za svaku mogucu banalbu stvar>tipa kad idem u kupovinu,kod prijatelja,izlazim u grad,ucenje....uglavnom ih ispunjavam,ali naravno nije iskljuceno i da nekad ne...tada se obicno bijem po glavi,ali sam i srecan jer sam uradio neke druge stvari koje su mi u tom momentu znacile... :happy:

Smrda

Quote from: Coolgemini on 09-12-2006, 11:46:41
Mislim da sam po sebi ne bih mogao da funkcionishem bez planova...
i analize... :K :K

Dukica

Takodje,pravim i trudim se da realizujem planove. Al nisu nesto dugorocni...vize su nedeljni i dnevni....retko mesecni...
Samo tako i mogu da radim milion stvari odjednom. :loptica :loptica :loptica
Al se desava i da izmenim plan svaki dan,tako da bih mogla da ga ispunim...drugim recima izvlacenje... :T

Kad nemam planove,osecam se kao da sam u haosu i to se poplrilicno odrazava na moje psihicko stanje-zapadam u depresiju i sl,jer se osecam beskorisno,a ne mogu nista da radim,jer sam pogubljena,a pogubljena sam jer nemam plan! :wink:

willie the scot

ay...pravim 15min. planove inace nista ne uspem da zavrsim.nemam dobar osecaj za vreme pa koristim sat.sad but true.

hulio_salinas

Da li ispunjavate vase planove?
Apsolutno...  8)
Retko kada nesto krene neplanirano... a kada krene, nervozan sam kao ker...   .grins.
Ali ne dam se provocirat'   :K

lijepa bosanka

Isplaniram...i trudim se da ostvarim,ali ne umirem ako ne uspijem....niko nije savrsen...
Sto se tice stvari mimo faxa....hm...pa meni tu uvijek iskrsnu neke neplanirane obaveze....ne volim,ali tako je...

Darker

Trudim se da ne pravim nikakve planove, jer 99% ne uspem da ih ostavrim... Volim spontanost(ili je to lenjost?), planiranje mi je dosadno... A i respect za izreku: Planovi postoje da bi se Bogovi smejali, kad god ne¹to isplaniram - nikad ne ispadne kako sam planirao... Zato pustim niz vodu, pa ¹ta bude:-)
To izgleda otprilike ovako: U oktobru se zaklinjem svim dragim da æu u januaru dati barem 3 ispita, u novembru to ka¾em za dva, u decembru prijavljujem dva a spremam jedan, u januaru izlazim na jedan i super sam happy ako ga polo¾im:-)

Alnus Glutinosa

hvala Dare, na saznanju da nisam sama...  :happy:

Coolgemini

People,don't be afraid....You're not alone.... :> :>

zabica

ja uvek napravim okviran plan sta raditi sledeceg dana, i uzivam kada precrtam sve stavke sa papira, ako ne onda ih prenosim za sledeci dan...
uglavnom pravim kratkorocne planove mada uvek gledam korak ispred!
npr. planiram ekskurziju u spaniju  :K

stef

 Srecom pa je to apsolventska ekskurzija! Brucosi na ucenje! :lol2:

Wolf

U principu, ne volim da planiram, jer planovi postoje da bi se izjalovili. Ali, kada nesto isplaniram, onda se svim silama trudim da to odradim.