[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

Ovako,ja zaista ne mogu da postujem,jer ne znam sta da kazem...ali,ipak...
i nista ne moze da zvuci dovoljno optimisticno...
Totalno sam bez reci...
I krajnje sam subjektivna,da se razumemo....
Volela bih samo da cujem studentske predstavnike da kazu sta i kako je bilo...

Bred

Neka jos neko potwrdi owu informaciju prwo.

zoe

 :ohwell: :ohwell: :ohwell:
Збун.

Велика је ствар за проф. Наду што је прошла са оноликим бројем гласова на ННВ (чини ми се чак 20 гласова више него у првом кругу). То значи да она заиста има подршку колега, људи запослених на факултету, који су понајвише упознати са целом овом ситуацијом.

Све остало је политика...

stef

 Profesorka Nada nije danas prosla na savetu...
@Zoe: ona nije imala protiv kanditata.

Bred

Kako nezwanicno saznajem bilo je 10glasowa za,7 protiw i 2 newazeca. Dekan je podneo ostawku sto znaci da nam sledi prinudna uprawa. Prof.wuleta i ostali profesori u sawetu su podneli ostawke. Nek nam je Bog u pomoci.

zoe

@Stef
Ни кад је Савет гласао није имала противкандидата.

Smrda

Cek,meni nista nije jasno..
nije imala protivkandidata..
imala je podrsku vecine,ako je bredova informacija tacna...
A nije prosla... ???
I to se desava drugi put,sto je zaista van svakog smisla...
I ljudi su dali ostavke...
Nesto je trulo u zemlji.....

xxx

Quote from: Bred on 05-02-2007, 17:59:15
Kako nezwanicno saznajem bilo je 10glasowa za,7 protiw i 2 newazeca. Dekan je podneo ostawku sto znaci da nam sledi prinudna uprawa. Prof.wuleta i ostali profesori u sawetu su podneli ostawke. Nek nam je Bog u pomoci.

pa ako je 10 za nadu...zar to nije vecina i trebalo bi da je prosla....ovde se bas nesto cudno desava...

dona

ovo meni lici na sve opstu krizu
bilo bi pozeljno da se sto pre resi!!!

stef

 Ne, po zakonu je morala da sakupi 12 glasova. Ako se vec zanimate, najosnovnije je da procitate Statut fakulteta da bi sudili o necemu.Nije opsta kriza.Ocito Profesorka nije uspela da se nametne cim je dva puta odbijena.
@Bred: ne dizi paniku bzvz, jer prinudna uprava samo pojacava kontrolu na fakultetu.
Bice zbor studenata, sve ce biti objasnjeno.Jeste neobicna situacija, ali nije alarmantna...

Smrda

#115
nema panike...

ajde samo javite kad je zbor...

stef- :cvet

Bred

Ne dizem paniku,iznosim swoje misljenje da nece biti tako bezazleno koliko ti hoces da prikazes. Sumnjam koliko ce prinudna uprawa biti zainteresowana za bilo sta sa faxa i sto se tice zaposlenih i sto se tice studenata.

Roben

а ови до сада су као били заинтересовани
кад је садашњи декан узео власт у своје руке имали смо седам рокова а касније нам он и ННВ смањили на пет да не причам да су пријаве испита повећали два пута за 100% и дан данас ми није јасно из ког разлога
школарина прошле године била 100.000 дин. а ове повећали на 120.000 дин. као да је инфлација била 20% а знамо сви да је била мања и да је курс евра био скоро исти ако не и нижи
мислим да уопште не треба да се замарамо причом око новог декана јер било ко да дође он ће врло тешко да промени ситуацију јер смо ми увек на задњем месту

dona

kad profe shvate da su oni tu gde jesu zbog nas a ne mi zbog njih
bice mnogo bolje. samo malo vise postovanja prema studentima...

mikele

Што би наш народ рекао ''тресла се гора,родио се миш.''
Нисам баш најбоље обавештен о свему овоме,али није ми јасно како једна иста ствар може да се понови два пута? Па како је могуће да један исти кандидат два пута прође на ННВ,а да два пута не добије подршку Савета? Па ако је Савет незадовољан Надом,па нека јој нађе неког противкандидата,а не само ''ми нећемо њу,али не знамо кога бисмо!!!'' Па то ми личи на неку заје*****ју. И сада неке тамо принудне управе и ВД стања итд.  :shock :shock :shock
Надам се да ће ови боље обавештени студенти и представници студената у Савету да нам изнесу неке податке о томе шта се дешавало на том Савету? Да ли је Нада изложила свој план и програм и да ли у њему има нечег ''занимљивог'' за нас студенте?
Шта нам сада доноси та принудна управа и колико ће то да траје?Ко је на челу те принудне управе?
Можда много питам,али једноставно интересује ме јер ово постаје по мало симптоматично да наш факс не може да добије декана већ пола године.  :hmm :hmm :hmm