[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

stef

 Hvala Adonise...Brede kao administrator ne bi trebao da dajes takve lazne informacije, narocito takve koje pozivaju na linc.Drugo glasanje je tajno, i izbor je tih studenata za koga ce glasati.Oni su mnogo bolje upoznati sa situacijom od ostalih studenata i od tebe, i kao legalno izabrani predstavnici studenata treba im verovati!

Bred

Linc? stef, haluciniras? Ajde lepo procitaj sve sto je napisano :wink:

stef

 Procitao sam.Ali kada se zna da je Nadi falilo samo 2 glasa, a ti kazes da se suska da su studenti imali neku ulogu, a zna se da su imali 4 glasa...stice se dojam da su mogli da prevagnu na Nadinu stranu.Bez ljutnje, ali tako glasi tvoja prouka.Vec sam rekao glasanje je tajno.I tako ce ostati.Nisu studenti krivi sto Nada nije izabrana.

Bred

Ne zna ko je i sta je kriv, rekoh da ocekujem to vase saopstenje. A po faxu se prica da su studenti krivi za to [uz imenovanje doticnih] i sta mislite ko ce u toj zbrci da izvuce deblji ako tako i dalje nastavi da se prica pa da dospe i u novine? :wall: A tim odugovlacenjem izjasnjavanja samo povecavate sumnju. Ne iznosim svoje misljenje vec samo kazem sta i kako komentarisu zaposleni na faxu a ti komentari ne idu na ruku studentima i samo se bojim da nam ne nanesu stetu. Mozda panicim. Ali bolje na vreme upozoriti sta se desava.

komarac

Sto se mene tièe, apsolutno verujem u racionalnost na¹ih predstavnika u Savetu. Kako god da su glasali, znam da nisu radili na ¹tetu studenata, niti su razmi¹ljali o tome kakav æe ishod glasanja biti na kraju! Sigurno su glasali shodno ispravnim ubeðenjima.
Brede, tebe bih zamolila da ili naðe¹ dokaze za to da su studenti bili protiv prof. Nade i onda optu¾uje¹. U suprotnom mo¾e¹ biti sudski gonjen, jer su ovo ozbiljne stvari, a bez dokaza o tvojim tvrdnjama, biæu slobodna da ih nazovem klevetom!

Bred

Komarcu[ce] ja sam se unapred ogradio da je rec o glasinama i da se o tome prica a spekulisati svako moze dok se neko ne oglasi. I sta ti u tome nije jasno? Ili treba da nacrtam? :hm

komarac

Takoðe, Brede, moram te podsetiti da si i ti student!!!!
Jako bih bila zadovoljna, ako su studentski glasovi odluèili. O tome profesori treba da razmi¹ljaju, mo¾da, napokon, poènu da nas slu¹aju i uzimaju za ozbiljno..

Bred

Naravno ali ne treba studenti da bodu prst u oku profesorima [ ovaj put ih ima 73] . kontas?

komarac

Ne kontam! U glavi svakog normalnog èoveka glasanje je tajno. Studenti nisu glasali ni za ni protiv, samo je krajnji ishod cele prièe da prof. Nada nije pro¹la na Savetu. Ne mo¾emo se bojati neèijih imaginacija, za to se polako borimo, a od nas zavisi hoæemo li se izboriti.
Da predpostavimo da su svi studenti glasali protiv... Postoji jos 3 glasa, takoðe, protiv. Hajde da okrivimo njih?

Bred

Naravno, njih prvo. Ali problem je sto niko ne spominje njih nego studente[ kao i prvi put pa se ispostavilo kao tacno] btw vidim da si sa faxa i pretpostavljam iz organizacije pa ako imas stari nick bilo bi pozeljno njega da koristis a ne da se nalozi dupliraju

Adonis_Vernalis

Hajde, potucite se jos! Samo nam jos to fali!

komarac

Isto tako, prièa se da NNV nije glasalo za prof. Nadu, veæ protiv prof. Spasiæ i iz inata. Treba da tugujemo ¹to je vi¹a instanca prepoznala taj problem i nije dozvolila da se na mesto dekana Farmaceutskog fakulteta postavi osoba koja nije ba¹ sreæno re¹enje? Eto, èisto da bi fakultet imao dekana...
Podseæam da izabrani dekan ostaje na funkciji i vodi fakultet pune 3 godine!

komarac

Nisam iz organizacije i nemam stari nick! A sve i da imam, na meni je da odluèim kako æu se ovde predstavljati!

aurora

Bred je u pravu pod uslovom da je tacno da su studenti glasali protiv. Znate, prof. Nada je dva puta dobila vecinu na NNV i moze se pretpostaviti da je bar vecina zaposlenih na savetu takodje podrzala njen izbor. uostalom, savet cini relativno mali broj ljudi i vec se kalkulise ko je mogao biti za a ko protiv (bez obzira sto je glasanje tajno) pa ne bi bilo dobro da na kraju ispadne da su studenti krivi. Ipak, sacekajmo to saopstenje od nasih predstavnika.    

Bred

ne mozes da biras, dvojni i dupli nalozi nisu dozovljeni
uglavnom o neizboru vise treba da msile profesori i koga su predlozili u savet ik oga su predlozili za dekana jer su podjednako krivi i profesori koji su i savetu a nisu glasali za izbor osobe koju je podrzalo 73 profesora[od 120 mislim]. Necu samo da se ljaga baca na studente! Zbog toga jepotrebno da se sve razjasni.