[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Hwala pereco :cvet
Uskoro ce biti studentski izbori i swako ce tad moci da iznese primedbe na rad studentskih predstawnika i glasa po swojoj sawesti a ja cu swakako kroz forum alarmirati studente da u sto wecem broju izadju kako bi dali legitimitet swojim predstawnicima.

Roben

највише ме нервирају људи који беже
прво ако је матија стварно студент на крају студија као што каже не разумем одакле толики интерес за то ко ће бити нови декан кад она завршава и одлази са факса
ако су јој учињене велике неправде као што каже у чему је ту кривица студентских представника  :`?
али да не пишем више јер дотична учи и има времена само за провокације а нема времена за одговоре на исте

nasty girl

tema se zakljucava na 2-3 dana dok se strasti ne smire....

Bred

neka neko potvrdio ono sto sam ja nacuo malopre... :wink: :)

Roben

Бред ајде напиши шта си начуо

Wolf

Jel tacno da je prof. Nada izabrana za dekana?

krajina

profesorica Nada je konaèno pobedila.Èestitamo.biæe bolje. èestitke pi¹ite u delu"¾elje,èestitke,pozdravi"a taman tu napi¹ite svoje ¾elje i predloge novom dekanu(novi ispitni rok npr.).jo¹ jednom èestitamo.

MiKy


krajina

mislim da æe brzo,veæ dugo nememo dekana.¹ta da se èeka.iæi æu da joj èestitam pa æu je pitati.

Bred

ne krajina, tamo cemo samo da cestitamo a ovde cemo da pisemo te predloge za novog dekana...

zooca

#175
je li to sad konacno? cestitamo!!! :pljes:

MiKy

nadam se da cemo konacno imati pravog dekana....dugo ga cekamo...

krajina

dobro.u"¾elje,èestitke pozdravi"èestitamo,a ovde pi¹emo predloge,kritike,komentare.ja predla¾em ispitni rok jo¹ bar 1 i poveæanje plata studentima radnicima na fakultetu i predla¾em da poènu da se slu¹aju veæ jednom predlozi studenata(i da poène da se slu¹a Brena)

sandric

pa bas lepo,mislim da ce ona biti ok dekan

zooca

 Bilo bi super da se uvede bar jos 1 ispitni rok, a je l tacno da je ona predlagala da se uvede mart i decembar? :lol2: