[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

_d.0.t_

#30
sve chestitke prof. Kovachevicj.

pereca

Ja ne znam nista o tome da prof. Sote otvara Visu farmaceutsku.
Ali mislim da su to netacne price, jer ako vec ulazi u rukovodecu strukturu fakulteta ocekujemo da ce se tome i maksimalno posvetiti.
Btw, vise skole se ukidaju, pa ne vidim smisao.

Adonis_Vernalis

Enea, svaka cast i na alhemicarskom avataru... Mislite li da nisam primetio taj ciklus...? Ma, varate se...

sladjafarm

Posto sam tek u ovom trenutku procitala pravu vest,PRESRECNA SAM,a sa druge strane zelela sam da radim kod nje diplomski,ali ne brinem se, Zoki je tu pa cu se njemu obratiti za par meseci.
CESTITAM,PRAVI IZBOR. 

agata

NAPOKON FARMACEUTSKI FAKULTET IMA CIME DA SE PONOSI..... :Bog
I BIO JE RED... :ziveli

Ksenija


hulio_salinas


Kamicak

Rec je o jednoj zeni (govorim iz licnog iskustva),sa krajnje neobicnim kriterijumima.Valjda je bolji izbor od trenutnog,ali to i nije bas neka uteha.. :roll:

SPRING

Razliciti ljudi, razliciti utisci... Moji su veoma pozitivni... :cvet

Adonis_Vernalis

#39
 :][

pereca

Prof. nada Kovacevic nije dobila potreban broj glasova za izbor na mesto dekana.
Na sednici Saveta na predlog da prof. Nada bude izabrana na mesto dekana struktur glasova je bila ovakva:
7 glasova ZA
10 glasova PROTIV
1 nevazeci listic

Ostali clanovi Saveta se nisu pojavili na sednici.

Ceo postupak za izbor dekana se ponavlja.
Dale, ponovo se podnose kandidature NNV-u.

Dukica


Kremenko

Zar nije ovo danas trebalo da bude samo reda radi?Bas je tuzno i ruzno sto je ovako ispalo!!!!!!!!!!!

Darker

Pa sa jedne strane mi je drago ¹to se dana¹nji izbor nije sveo na puku formalnost, ali mi je glupo ¹to se puka formalnost pretvorila u zbrku...

zabica

i kako sad, sta dalje?

kad je opet to zasedanje i hoce li se predlagati neko novi ili opet ona? :hm