[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda


Coolgemini

Eh Smrdice...Cekamo Godoa da nas spasi.... :> :>

Morpheus

Pa da,klasika,zasto bismo nesto uradili prosto kad vec moze da se zakomplikuje?!E da ne verujes!

shanji

E pa tacno sam predosecala da ce se ovako nesto desiti.
Kad sam procitala vest na forumu da je Nada izabrana, pomislila sam ovo je suvise dobro da bi bilo istinito...
Ma nemam reci...

pereca

Quote from: zabica on 27-12-2006, 19:24:54
i kako sad, sta dalje?

kad je opet to zasedanje i hoce li se predlagati neko novi ili opet ona? :hm

Moze da se kandiduje ko hoce. Ide sve ispocetka.

V

Ma ovo je Darkovo maslo da izmuva nesto tipa promena statuta za mogucu trecu uzastopnu kandidaturu. >:D A ko zna mozda se i "gospodja Ivanovic" kandiduje...  :twisted:

SPRING

Ja ipak vise verujem da je to u stilu 'da komsiji crkne krava', nego sto verujem u teorije zavere...

mikele

Samo ga komplikuju bez ikakvih razloga.Ali sa druge strane veliki je ulog u pitanju,tako da nisam ni oèekivao da æe sve proæi tako glatko.Moje lièno mi¹ljenje je da bi Nada bila dobar izbor(imao sam jako lepo iskustvo sa njom na ispitu).Ma u principu samo da Darko ode i da njegova gospoða  .grins. ima ¹to manje uticaja na bilo kakva de¹avanja na faxu.

Darker

Je¾im se od ovakvih prièa... Zlonamernih, podlih, niskih, primitivnih...
Sa druge strane, kakav je neko na ispitu, nema ama ba¹ nikakve veze sa tim kakav æe biti kad postane dekan...

Smrda

i ja isto mislim,jedno je biti pedagog,a drugo direktor ili dekan...
mene samo nervira sto je sve tako bzvz ispalo...
i kad pocinje krug ponovo?

Enea

bzvze...mislim da mozemo samo da nagadjamo do prekosutra ko i sta je iza ovoga,i da opet nista ne dokucimo...opet-bzvze

molim admina da prestane da brise moje postove

Bred

[offtopic]nista ti ja nisam brisao[/offtopic]

stef

 Darko je bio super pre nego sto je postao Dekan...Prvi profa koji je dolazio u kafic, najbolji profa na ispitu (sto se tice analitike)...bar sam tako cuo.
Nek se Ristovski i Stana prijave, kao zajednicka lista za kombinatoriku...

vladimir

Hahahaha, ali meni je naj¾e¹æi onaj neva¾eæi listiæ! :lol: :lol: :lol:
Stvarno treba biti retard da uspe¹ to da postigne¹, mislim-bilo je jako puno stavki na tom listiæu. :][
A retard je i ako je iz nekog interesa listiæ napravio neva¾eæim.

Adonis_Vernalis

Da nije istinito i tuzno, bilo bi vrlo smesno...

Ajd Jovo, nanovo...