[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pereca

Nadam se da su se u NNV dogovorili, izmirili, ...
Cestitam prof. Nadi i nadam se da ce procedura i odnos ovog puta biti drugaciji.

Maslacak

Matija je koma...svasta rece, nista nedorece, sve neke delimicne informacije "behind the closed door", nepotpune, ruzne sugestije bez ikakvih argumenata (dokazi pred nosom...kako da ne)... i na kraju - pobeze! :lol: Hrabrost, nema sta...

Nego, pereco, sta ce biti ako vam profesorka opet ne dostavi plan?
Da li ste joj obrazlozili kakva je situacija?
Sta mislis, hoce li sad biti ista drugacije... Kad je "drugi krug"?

pereca

Savet je 05.02.

Sve sto sam vama ovde rekla, rekla sam i prof.Vesni Kuntic koja je kandidat za prodekana za nastavu u timu prof. Nade Kovacevic.
Program jos nismo dobili, ali se nadam da cemo ga dobiti zajedno sa materijalom za Savet.

Po meni (ali to je samo moje misljenje) najbolje bi bilo da prof. Nada prisustvuje sednici Saveta, da izlozi svoj program, jer ipak tu ima i ljudi koji  nisu clanovi Veca, ne mislim samo na studente. A ziva rec je ziva rec, mnogo vise vredi. Tek da bi stvari bile jasnije.


marer_86

stoji da se niko ne moze ulogovati na forum samo da bi
Quote from: Darker on 25-01-2007, 10:33:01
Ok, gospodo novi èlanovi, sada neæemo da iznosimo prljav ve¹, nego æemo da diskutujemo civilizovano i argumentovano...
ovo treba uramiti kao jedan od postulata

zoe


majamil

I stvarno sta bi, hoce li biti vec jednom izabrana za dekana???  profesorice Nado procitajte nase poruke:sve u svemu mi bismo voleli da vi postanete dekan!!!!!

stef

 Trenutno je glasanje Saveta, bicete obavesteni u toku dana...

hulio_salinas

Ajd dok Stef ne javi - da se nesto razumemo:

Glasanje na savetu je TAJNO! To postujte kao zlatno pravilo. Znaci - nema prepucavanja ko je za koga i kako glasao, jer ne sme da se zna ko je za koga glasao i da l' je glasao. Ja ne znam kako ce glasati predstavnici studenata, niti znam da li ce prod Nada proci na savetu, tako nemojte ovo shvatiti kao "pranje ruku" i sl. Molim vas da budete razumni sta god da se desi.

Jos jednom - GLASANJE NA SAVETU JE TAJNO I NIKO NE ZNA KO JE KAKO GLASAO!

Roben

па како су прошли пут знали како су студенти гласали ако је гласање тајно  :`?

hulio_salinas

#99
NISU ZNALI! MATIJA JE NAPALA BEZ RAZLOGA!

Problem je sto su se studenti sami odali. Vrati se malo nazad kroz ovu temu i videces da niko nije rekao kako su studenti glasali, pre napada Matije. Jbg.

Roben

ја сам од почетка у теми посебно од како се матија јавила
али како је она знала ако је тајно, они су се одали после њене поставке

hulio_salinas

Ha. Pa nije znala! Ona je "navukla" studente da to kazu. Ja sam imao tu nesrecu da sam kasno video Matijin post, inace bih odmah krenuo u kontraofanzivu!

Onaj post je postavljen sa namerom! To ti dokazuje Matijin drugi post: "apsolutno se povlacim iz svake dalje price i posecivanja ovog sajta"

Dodjes, napljujes, izvuces sta si hteo, operes ruke i odes!  :run

Think about it.

Roben

#102
хвала на обавештењу нисам ни ја то сконтао ја сам мислио да је гласање јавно
предлог модераторима да бришу те индијанце који тако упадају и вређају

hulio_salinas

Ha. Dobar ti je predlog. To se uglavnom radi, ali desilo da smo nekako svi zakasnili da reagujemo na ovo. Ja, licno, video sam sta se pisalo tek kada je pereca vec odgovorila. Zao mi je samo sto se upecala, ali nema veze. Idemo dalje.

Bred

Prof.kowacewic nije prosla na sawetu. Opet. Owo je bruka! :-(