[edit]Prof. Nada Kovacevic izabrana za novog dekana!

Started by Bred, 12-12-2006, 13:33:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Prof.Dr. Nada Kovacevic je danas izabrana za dekana Farmaceutskog fakulteta! Cestitamo profesorki, profesorima i svim studentima. Nadamo se uspesnoj saradnji sa novim dekanom!
:)

pereca

Brede, ne zuri. Nije izabrana.
Vece je utvrdilo predlog da prof.Nada Kovacevic bude imenovana za novog dekana.
Izbor ce vrsiti Savet fakulteta na sednici 27.12.2006.
Do tada je dekan prof. Darko Ivanovic.

mullala

Cestitamo prof. Nadi Kovacevic sto je predlozena da bude imenovana za novog dekana! :>

darusaz

Придружујем се честиткама. И мени су управо јавили на фон.  8)

Надам се да ће избор донети ренесансу за услове рада и студирања како на фармакогнозији тако и на целом факултету.

stef

 Videcemo...Nesto nisam ubeden.

yeca

Quote from: pereca on 12-12-2006, 13:44:19
Brede, ne zuri. Nije izabrana.
Mo¾da je veæ u ovom trenutku izabrana jer je do pre dva sata bio drugi krug glasanja.
Prof. Kovaèeviæ vs prof Spasiæ sa biohemije.

milena_dj

Mislim da na ovom  fakultetu ima malo dobrih profesora kao sto je prof.Nada,makar po mom subjektivnom misljenju,tako da all the best novom dekanu!!!!!!!!!!

Adonis_Vernalis

JESTE IZABRANA!!!

I to je prvi farmakognosta koji je ikada izabran za dekana naseg fakulteta, iako smo mi svojevremeno osnivali Farmaciju u Beogradu... iako imamo jedinog Akademika SANU koji je ikada izabran sa naseg fakulteta...

Ja sam jako srecan. Izvinite na krupnim slovima i teskim recima! Ali, krug je najzad zatvoren!!!

mullala

Jao, Adonise, prozivljavam vasu srecu!!!
Cestitam i vama i prof Nadi, kao i svima koji ovu priliku smatraju toliko srecnom...

:~ :~ :~

Masha

Divno! Mene je ova vest jako obradovala! Cestitam!

marer_86

Cestitam, a da li to podrazumeva da ce biti promenjen i prodekan za nastavu?!?!?!?!?!?!?

MiKy


Smrda

e pa za farmakognoste i novog dekana sve najlepse zelje.....

majce


dona

Quote from: yeca on 12-12-2006, 15:13:50
Quote from: pereca on 12-12-2006, 13:44:19
Brede, ne zuri. Nije izabrana.
Mo¾da je veæ u ovom trenutku izabrana jer je do pre dva sata bio drugi krug glasanja.
Prof. Kovaèeviæ vs prof Spasiæ sa biohemije.


koja god da se izabere obe su extra!!!!!!!!!
novoj dekanici najiskrenije cestitke.