Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bjanka

s obzirom da vezbe za prvih 6 grupa pocinju 19.2.to znaci da ce ti studenti izgubiti prvi ako ne i drugi termin vezbi dok se gospoda ne udostoje da pregledaju radove,sto dalje znaci da ce morati da se kolokvira uvodno predavanje i naravno da im se plati 600 din.ako se ne varam za nadoknadu!pitam se samo zasto ne organizuju kolokvijum 17.ili 18.2. pa da svi krenu te nesretne vezbe na vreme u svojim grupama:bljak:mozda bi mogao neko da im to predlozi od predstavnika za 5.god danas je brezana rekla da kolokvijum ne moze da bude u toku isp.roka a rok se zavrsava 17.2.koliko ja znam!!!! :help:

stef

 Kolokvijum ce biti najverovatnije 20og u 19h. Inace sam danas bio na razgovoru sa profesorkom Matovic, i objasnio joj koje ste probleme imali vezano za kolokvijum.Rekla je da ce drugi biti laksi, da je bila greska asistenkinje za metabolizam (argument je da je vise od pla studenata odgovorilo tacno), da ce moci studenti da pitaju i posle 10 min ako ima nekih nejasnoca... Sto se tice MeOH i dokazivanja, dovoljno su bile 2 r-je, dobijanje formaldehida i dokazivanje istog sa Sifovom bazom (i to je logicno da se ne raspravljamo bzvz).
Sta da vam kazem, sedite ucite, zelim vam puno srece.Znate na sta da obratite paznju...Ne moram da vam ponavljam da morate da polozite.Verovatno ce biti nekog usmenog za one koji ne poloze, ali nemojte se izloziti nepotrebnom stresu i riziku, jer nije stoposto sigurno.

Murakami


bjanka

murakami ti si moj idol,pozdravio te timmy

xxx

Quote from: bjanka on 05-02-2007, 13:38:45
s obzirom da vezbe za prvih 6 grupa pocinju 19.2.to znaci da ce ti studenti izgubiti prvi ako ne i drugi termin vezbi dok se gospoda ne udostoje da pregledaju radove,sto dalje znaci da ce morati da se kolokvira uvodno predavanje i naravno da im se plati 600 din.ako se ne varam za nadoknadu!pitam se samo zasto ne organizuju kolokvijum 17.ili 18.2. pa da svi krenu te nesretne vezbe na vreme u svojim grupama:bljak:mozda bi mogao neko da im to predlozi od predstavnika za 5.god danas je brezana rekla da kolokvijum ne moze da bude u toku isp.roka a rok se zavrsava 17.2.koliko ja znam!!!! :help:

sto lupa gluposti ta brezana...pa svi kolokvijumi su nam i bili u toku ispitnog roka...ne mogu ljudi da izadju na kraj sa njima....uuuuhhhh... :djavo :djavo :djavo

Bred


mikele

Quote from: stef on 05-02-2007, 14:43:37
Sto se tice MeOH i dokazivanja, dovoljno su bile 2 r-je, dobijanje formaldehida i dokazivanje istog sa Sifovom bazom (i to je logicno da se ne raspravljamo bzvz).
Слажем се ја да би требало писати обе реакције и слажем се да је то скроз логично,али они нису тако поставили питање,него су рекли написати реакцију,што значи написати једну реакцију.И онда када сам ја хтео да питам да ли требају и остале(јер ми је било сумњиво да треба само једна),асистенкиња није хтела да прича о томе јер нисам питао на време.  :nonono: :nonono: :nonono:
И због тога ја нисам добио тај поен и због тога сам пао.И сада ко је ту крив?Јесам и ја једним дело крив јер треба се држати старог правила ''од вишка глава не боли'',па лепо пиши све што има везе са тим,па нека они изаберу шта им треба(звучи глупо али испаде да је то лек).
Први пут чујем да асистенти не формулишу питање како треба,а да се у току колоквијума не исправе,а и не дају другима да их исправе. :hmm :hmm :hmm

Bred

pa nije problem samo to pitanje sa metanolom al nema veze , sad gotovo, valjda ce nesto nauciti i ovi sa toxina a tu nam je i anketa u drugom semestru :wink:

Enea

a jel mozete da zamislite kakvi su na ispitu?

mikele

Quote from: Enea on 06-02-2007, 11:51:15
a jel mozete da zamislite kakvi su na ispitu?
Боље да не замишљам,одмах крене стомак да ми ради  :bljak: :bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

stef

 Ne znam kakvi su sada na prakticnom, ali znam da su na usmenom korektni.

mrvka

Da li IKAKO MO®E taj kolokvijum da bude ranije????:a Dajte vi¹e da se bar jednom u ¾ivotu organizujemo i uradimo ne¹to.Jo¹ su ga stavili u 19h.Jel to ona fora,zato ¹to ne uèite?!  :pljes: U svakom sluèaju mislim da nije fer prema ljudima koji æe gubiti ve¾be + æe za to morati da plate,a kako sam skapirala slabo kom odgovara taj termin.Ma mo¾e i u nedelju,na sve se navikne¹ dok doðe¹ do 5te.  :bljak:  puc Pozdrav Murakami za ono "kolega"  :~

mikele

Quote from: mrvka on 10-02-2007, 14:54:03
Jo¹ su ga stavili u 19h.Jel to ona fora,zato ¹to ne uèite?!  :pljes:
Не,то је фора да имамо више времена да научимо јер није исто у 10 или у 19.
То ти је 9 сати разлике  :wall: :wall: :wall:
Ма чиста спрдња  a005 a005 a005

bjanka

da li se nesto promenilo za kolokviju iz toxina jel ostalo 20.2. u 19hima li nekih novosti u vezi toga :hmm

Bred